bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 15, 2021, 21:54:20
Talán MuchBetter.

Elnézve az oldalukat Mastercard kártyát adnak, tehát ezzel a kifizetés semmiképpen nem lehetséges. Ugyan ha a befizetés lehetséges, az már fél siker. :D Köszi! Másnak van esetleg még tapasztalata?

Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 15, 2021, 22:46:25
Elnézve az oldalukat Mastercard kártyát adnak, tehát ezzel a kifizetés semmiképpen nem lehetséges. Ugyan ha a befizetés lehetséges, az már fél siker. :D Köszi! Másnak van esetleg még tapasztalata?
Befizetni tudsz szarásig paysafecarddal. Viszont azt bankszámlára tudod kivenni, ha az nem jó neked, akkor befizetni se érdemes.
Paysafecardot meg az ÖMV kutakon tudsz venni. Figyelni kell a címletre, azt hiszem 15.000-et fogad csak el , ha többet akarsz berakni, többször kell venni kisebb címletet, és többszörre feltölteni. (van 25.000-es is, azt hiszem, az nem fasza)

Paysafecardnál nekem már minden esetben kéri hogy lépjek be a mypaysafecard számlámra (akkor is akikor 10k-t akarok feltölteni) ott viszont valami 75.000Ft az éves limit, ami ugye vicc kategória. Mindig odaírja, hogy ha többet szeretnék akkor fel kell minősítenem a számlát, de én olyan emberrel még nem találkoztam, aki már ezt megoldotta volna...

A mypaysafecard nem jöhet sajnos számításba, a klasszikus paysafet meg talán a napokban vezették ki, csak fiókkal lehet befizetni. Millió online pénzügyi szolgáltató kínál mindenféle kártyát és igazából az ezekkel való tapasztalatokra lennék kíváncsi bet365-nél. Wise visa kártyát például majdnem mindenhol elfogadnak, de csak bet365 meg unibet szívózik vele. Unibeten ott a skrill, viszont bet365 oldallal nem jutottunk dűlőre eddig. :D

Én sajnos csak a revolutról tudok nyilatkozni, azt a wise-hoz hasonlóan nem engedi.

Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 16, 2021, 00:16:50
A mypaysafecard nem jöhet sajnos számításba, a klasszikus paysafet meg talán a napokban vezették ki, csak fiókkal lehet befizetni. Millió online pénzügyi szolgáltató kínál mindenféle kártyát és igazából az ezekkel való tapasztalatokra lennék kíváncsi bet365-nél. Wise visa kártyát például majdnem mindenhol elfogadnak, de csak bet365 meg unibet szívózik vele. Unibeten ott a skrill, viszont bet365 oldallal nem jutottunk dűlőre eddig. :D

Feltetelezem arrol van szo hogy nem sajat szamlan jatszasz, kulonben opcio lehetne a sajat bankkartya. Egyebkent pont miattatok lett kiveve a skrill es neteller, mert tele volt a net bet365acc adasvetellel. En tagja vagyok a bitcointalk forumnak, ott a marketplace dugig volt hirdetokkel akik venni vagy epp eladni akartak bet365 accot skrillel. Szarert hugyert vehettel indiai szamlat. Amiota szigoritott a skrill es neteller, de foleg bet, azota ez megszunt. Nagyuzemben nem lehet mar szamlat gyartani.

Pont ezért nem engedik az ilyen kartyakat, hiszen ezek mind egyedi azonositoval rendelkezik, amit konnyu a deponal blokkolni. Hiaba Visa a kartya.

Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 15, 2021, 22:46:25
Elnézve az oldalukat Mastercard kártyát adnak, tehát ezzel a kifizetés semmiképpen nem lehetséges. Ugyan ha a befizetés lehetséges, az már fél siker. :D Köszi! Másnak van esetleg még tapasztalata?

A Mastercardra nem-kifizetés már egy elavult, régi dolog, egy időben tényleg nem működött sehol, de én már évek óta fizettetek ki Mastercardra több irodából (mindkét Budapest Bankos kártyám Mastercardos), és nincs vele gond.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 16, 2021, 06:15:43
Feltetelezem arrol van szo hogy nem sajat szamlan jatszasz, kulonben opcio lehetne a sajat bankkartya. Egyebkent pont miattatok lett kiveve a skrill es neteller, mert tele volt a net bet365acc adasvetellel. En tagja vagyok a bitcointalk forumnak, ott a marketplace dugig volt hirdetokkel akik venni vagy epp eladni akartak bet365 accot skrillel. Szarert hugyert vehettel indiai szamlat. Amiota szigoritott a skrill es neteller, de foleg bet, azota ez megszunt. Nagyuzemben nem lehet mar szamlat gyartani.

Pont ezért nem engedik az ilyen kartyakat, hiszen ezek mind egyedi azonositoval rendelkezik, amit konnyu a deponal blokkolni. Hiaba Visa a kartya.

Ott a pont.

Ezt a kört már sokszor megfutottuk, de az megvan, hogy ha a fogadóirodák nem korlátozgatnának kényük kedvük szerint, akkor senki nem akarna más nevében játszani...?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 16, 2021, 10:50:21
Ezt a kört már sokszor megfutottuk, de az megvan, hogy ha a fogadóirodák nem korlátozgatnának kényük kedvük szerint, akkor senki nem akarna más nevében játszani...?

Az kb. 5%-a azoknak akik hasonló lépésekhez folyamodnak.

+ ha engem lekorlátoznak, akkor átmegyek más irodához.

Bár nem egészen ide tartozik, de van valakinek információja az irodák kockázatkezelési módszereiről? Ugyebár a nyereséges fogadók nem jelentenének hosszútávon veszteséget, ha az irodák egyensúlyban tudnák tartani a piacokat. A kérdés az lenne, hogy nincs az irodák részére egy zárt, másodlagos piac, ahol egymás között tudnak fogadásokat kötni? Esetleg valamiféle biztosítási rendszer, vagy egy exchange felület, ahol a nem kívánt tételeket tudják értékesíteni? Természetesen lehetetlen minden piacot kiegyensúlyozni, de ha egy piac csak a profik kizárásával nyereséges, akkor az felveti a szolgáltató inkompetenciájának kérdését. Nyilván megéri kizárni őket, s mellette fenntartani az érintett piacokat, de a XXI. század 3. évtizedében számomra ez egyre elavultabb megoldásnak tűnik.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 16, 2021, 12:14:12
Bár nem egészen ide tartozik, de van valakinek információja az irodák kockázatkezelési módszereiről? Ugyebár a nyereséges fogadók nem jelentenének hosszútávon veszteséget, ha az irodák egyensúlyban tudnák tartani a piacokat. A kérdés az lenne, hogy nincs az irodák részére egy zárt, másodlagos piac, ahol egymás között tudnak fogadásokat kötni? Esetleg valamiféle biztosítási rendszer, vagy egy exchange felület, ahol a nem kívánt tételeket tudják értékesíteni? Természetesen lehetetlen minden piacot kiegyensúlyozni, de ha egy piac csak a profik kizárásával nyereséges, akkor az felveti a szolgáltató inkompetenciájának kérdését. Nyilván megéri kizárni őket, s mellette fenntartani az érintett piacokat, de a XXI. század 3. évtizedében számomra ez egyre elavultabb megoldásnak tűnik.

Érdekes felvetés, biztosan van valami alapja, bár az irodák egymás közti fogadását nehezen tudom elképzelni, hogyan lenne lehetséges. (Bár lehet, hogy magamfajta földi halandó részére ez felfoghatatlan). 2 esélyes dologra? 3 esélyesre? Milyen oddson? X iroda kiajánl a fogadók részére egy oddsot, majd az ellentétére tesz a másik irodánál? Mondjuk a Bundamaffia c. könyvben is lehet olvasni, hogy pl. errefelé tök ismeretlen ázsiai bukiknál dollárszázezres tétek forognak mindenféle eseményekre.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 16, 2021, 06:15:43
Feltetelezem arrol van szo hogy nem sajat szamlan jatszasz, kulonben opcio lehetne a sajat bankkartya. Egyebkent pont miattatok lett kiveve a skrill es neteller, mert tele volt a net bet365acc adasvetellel. En tagja vagyok a bitcointalk forumnak, ott a marketplace dugig volt hirdetokkel akik venni vagy epp eladni akartak bet365 accot skrillel. Szarert hugyert vehettel indiai szamlat. Amiota szigoritott a skrill es neteller, de foleg bet, azota ez megszunt. Nagyuzemben nem lehet mar szamlat gyartani.

Pont ezért nem engedik az ilyen kartyakat, hiszen ezek mind egyedi azonositoval rendelkezik, amit konnyu a deponal blokkolni. Hiaba Visa a kartya.

De le lettem egyből támadva...  :D Az én nevemen van a fiók, teljes másról van szó, fizettem már be Budapest bankos kártyámmal, csak mivel a Mastercard nem támogatja a bet365 oldalt, a kifizetés egy ideje Mastercard kártyákra nem működik. Maradt a banki utalás, ami 4 napig tartott, ennél szeretnék egy gyorsabb alternatívát. Elhiszem hogy dühít téged a dolog, de nem lehet látatlanul vádaskodni.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 16, 2021, 12:14:12
Bár nem egészen ide tartozik, de van valakinek információja az irodák kockázatkezelési módszereiről? Ugyebár a nyereséges fogadók nem jelentenének hosszútávon veszteséget, ha az irodák egyensúlyban tudnák tartani a piacokat. A kérdés az lenne, hogy nincs az irodák részére egy zárt, másodlagos piac, ahol egymás között tudnak fogadásokat kötni? Esetleg valamiféle biztosítási rendszer, vagy egy exchange felület, ahol a nem kívánt tételeket tudják értékesíteni? Természetesen lehetetlen minden piacot kiegyensúlyozni, de ha egy piac csak a profik kizárásával nyereséges, akkor az felveti a szolgáltató inkompetenciájának kérdését. Nyilván megéri kizárni őket, s mellette fenntartani az érintett piacokat, de a XXI. század 3. évtizedében számomra ez egyre elavultabb megoldásnak tűnik.

A piacokat jórészt nem a fogadóirodák kezelik, hanem megbízott szolgáltatók. A nyereséges fogadók sem jelentenek az irodáknak konkrét veszteséget, csak egyszerűen zavaró tényezők. A nyereségüket már a szorzókból levonják. Ami beten mondjuk 1.36-3.00 annak az esélyalapú matematikai szorzója 1.36-3.40 lenne kb. vagy valami hasonló. Ezzel hosszútávon profitálnak.