bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 2 vendég van a témában


Szia,
Kikéred a bónuszkódot, feltöltöd a számlád és ha ott a pénz megadod a kódot és megkapod a pénzt.Sok sikert.
:cya:

Idézetet írta: motocrossman Dátum november 30, 2010, 21:00:44
Szia,
Kikéred a bónuszkódot, feltöltöd a számlád és ha ott a pénz megadod a kódot és megkapod a pénzt.Sok sikert.
:cya:
Köszönöm a választ :D Elsőre eléggé zavarosnak tűnt, de már tiszta.

Bet 365 ön miylen tipusú fogadással érdemes megforgatni a bónuszt mert ahogy most megtudtam nem lehet kis odsokkal összeállítani az 1,5 ös szorzót hanem egy szorzónak kell lennie a felett. Nos tőletek kérdezném ti miket tennétek miylen tipusú fogadást. Nem lehet hendikep gólók száma vagy baseball line vagy mi

Láttátok a Bet365 élőfogadásának új béta változatát? Tiszta bwin... Nekem nem tetszik, fekete mint egy ravatalozó ...

Nekem se jön be.......... :bash:

szerintem nem rossz. a lényeg hogy a kínálat, meg az opciók ugyanazok maradjanak.

Szerintem sem rossz,nekem tetszik. Kicsit egyhangú volt az előző. Valamivel gyorsabb is lett.

Nekem nagyon tetszik, főleg az hogy van egy olyan nézet amikor egy adott meccsre fókuszálhatsz, kedvenceket adhatsz hozzá, nekem nagyon tetszik, szerintem is gyorsabb valamivel!

Nekem is bejön, főleg a "Kedvencek" miatt !  :ok: :ok:

sziasztok

ennél a fogadóirodánál lehet fogadni jéghokiban dupla eséllyel? (1x, 2x, 12)

Idézetet írta: Thomaskaa Dátum december 13, 2010, 20:31:10
sziasztok

ennél a fogadóirodánál lehet fogadni jéghokiban dupla eséllyel? (1x, 2x, 12)

Nem. Csak Inc.OT., meg háromesély van.

Idézetet írta: naplopó Dátum december 13, 2010, 20:38:41
Nem. Csak Inc.OT., meg háromesély van.

okés, köszönöm szépen azért  :ok:

Van itt valaki tapasztaltabb bet365-s? Az a helyzet hogy új számlát kéne nyitnom, mert a régire ráraktak valami eszméletelen hosszú delay-t (18-20 másodpercig kell várni amíg hajlandó bevenni egy fogadást, ez így nem jó) élő fogadásban. Nem kell semmilyen bónusz, meg ilyesmi, ha a haver nevére nyitok egyet, el lehet intézni hogy csak az ID-t kelljen elküldeni, mert azt egyszerűbb elintézni mintha a címére kiküldenék a postai levelet. 

Idézetet írta: Thomaskaa Dátum december 13, 2010, 20:31:10
sziasztok

ennél a fogadóirodánál lehet fogadni jéghokiban dupla eséllyel? (1x, 2x, 12)

Európai hokinál lehet. De NHL-nél is, hiszen megjátszhatod külön az 1, X, 2 kimeneteleket.

Moneybookersről fizettem be kb 3* 1 eurót. Direkt a kis limit miatt. Most nézem és már 5 euró a limit. Más is találkozott hasonló limitnövekedéssel?