bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én ma nem kaptam  :crazy:

Bet365-Skrill kifizetés mennyi idő?Köszi!
Illetve a "gyors" utalás?

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 12, 2012, 22:15:14
Bet365-Skrill kifizetés mennyi idő?Köszi!
Illetve a "gyors" utalás?
Pár ora szokott lenni,max.10 ora általában :cya:

FT ról Eurora váltottam pénz nemet a számlámon , és kaptam egy 100% 25€ mobil bónuszt  :ok:


Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2012, 08:11:34
FT ról Eurora váltottam pénz nemet a számlámon , és kaptam egy 100% 25€ mobil bónuszt  :ok:

Ilyenkor még mindig az a harci helyzet mint régen, tehát bezárják a számlád és regelhetsz egy újat csak más pénznemben? (én is cseréltem már Forintról euróra)

Hű, nekem is inkább egy euró bet365 számla kéne! Hátha engednek bingózni...  hehe

Lehet, hogy csak számomra újdonság, de szerencsére jól jöttem ki belőle ===> 4. negyed

Bet365 bónuszforgatásába beleszámit,hogyha egy játékos nem fog játszani,és megteszem,hogy lő gólt?Vagy törlik a fogadást?

rámész a történetre és  utánna akciók bónusztörténet és ott látod még mennyit kell megforgatni.

Idézetet írta: Tipsz Dátum december 13, 2012, 19:59:03
rámész a történetre és  utánna akciók bónusztörténet és ott látod még mennyit kell megforgatni.
Azt tudom,de én arra gondoltam pl.Boateng mai Milan meccsen a keretben sincs,igy tuti nem játszik,vagyis ha megteszem,hogy gólt lő akkor azt beleszámitják-e a bónuszforgatásba vagy sem,vagy törlik-e az eseményt?Mivel igy könnyen ki lehet forgatni a bónuszt,legalábbis,ha biztosan tudjuk,hogy valaki nem játszik,csak én még nem tettem ilyen fogadást.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 13, 2012, 09:07:41
Ilyenkor még mindig az a harci helyzet mint régen, tehát bezárják a számlád és regelhetsz egy újat csak más pénznemben? (én is cseréltem már Forintról euróra)

Ahha, megcsinaltattam cseten, és masnap suliba raktam egy fogadást telorol, és utanna jött a levél. Félek h ha igénylem nem fognak kizarni ? Bar meg ilyen bonuszt nem kaptam soha:)

Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2012, 20:37:49
Ahha, megcsinaltattam cseten, és masnap suliba raktam egy fogadást telorol, és utanna jött a levél. Félek h ha igénylem nem fognak kizarni ? Bar meg ilyen bonuszt nem kaptam soha:)

Szerintem az jár.. Nálam külön kiemelték mivel már használtam fel kezdőbónuszt és/vagy mobilbónuszt ezért nem fogok kapni megint. Ha te még nem kaptál akkor hajrá, nem fognak kizárni.  ;)

Tapasztalatok szerint mennyi idő alatt fizet ki a bet365 banki utalással? tegnap fizettem ki lehetetlen hogy megérkezzen holnapra??  8)

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum december 14, 2012, 22:30:41
Tapasztalatok szerint mennyi idő alatt fizet ki a bet365 banki utalással? tegnap fizettem ki lehetetlen hogy megérkezzen holnapra??  8)

Eléggé lehetetlen, mivel hétvégén nincs utalás.