bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez már egy sokszor túltárgyalt téma, aminek a végén mindig arra jutunk, hogy igazából senki nem tudja mikor és miért és kinek adnak. Nyilván befolyásoló tényező az aktivitás és a forgalom,de ez még nem jelent feltétlenül bónuszt. Nem is adnak róla tájékoztatást, szóval marad a szerdai-csütörtöki ima. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 19, 2013, 23:17:52
Ez már egy sokszor túltárgyalt téma, aminek a végén mindig arra jutunk, hogy igazából senki nem tudja mikor és miért és kinek adnak. Nyilván befolyásoló tényező az aktivitás és a forgalom,de ez még nem jelent feltétlenül bónuszt. Nem is adnak róla tájékoztatást, szóval marad a szerdai-csütörtöki ima. :)

Így már értem köszönöm az infot.  :ok:

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 19, 2013, 22:02:11
Ma kértem kifizetést banki utalással amit el is fogadtak 17:00 óra körül, a héten szerintetek megkaphatom a pénzem? Mik a tapasztalatok?

Kis szerencsével péntekre megérkezhet, de esélyes, hogy csak jövő héten kapod meg.

Szerintem megkapod péntekig. 3,5 munkanap csak elég nekik..

Sziasztok!

Irodánál ha kártyával fizetek be, akkor csak banki utalással vehetem ki a pénzem, ami alaphangon 14.000Ft?  :D

Visa kártyánál a minimum 2 000 Ft. MasterCard kártyád van? Mert akkor csak banki átutalással veheted ki igen, de akkor 28 naponta csak egy ingyenes.

Legutóbb hétfőn reggel kértem kifizetést átutalással, és csütörtök dél körül jött meg.

Valaki kapott bónuszt? 500K-s forgalmammal eddig mindig kaptam,most kiestem volna a szórásból?  :D

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 20, 2013, 17:45:26
Valaki kapott bónuszt? 500K-s forgalmammal eddig mindig kaptam,most kiestem volna a szórásból?  :D

Nem hiszem. Nekem például mindig este, a BL meccsek alatt szokott jönni az üzi a hűségbónuszról.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 20, 2013, 17:59:36
Nem hiszem. Nekem például mindig este, a BL meccsek alatt szokott jönni az üzi a hűségbónuszról.

Nekem pedig mindig 17:15 és 17:40 között,sosem esett még ki ebből az intervallumból,ezért gondolom hogy most nem kapok  :)

Én arra vagyok kíváncsi, mikortól adják a 15.000-es bónuszt, és arra, hogy a 3000-es és a 15.000 ezres között van-e még kategória. ...

En 2 hete csütörtökön este kaptam ;)

.............szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 500 HUF értékű bónusszal.........

Több mint a semmi!  ;D

Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2013, 19:43:07
.............szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 500 HUF értékű bónusszal.........

Több mint a semmi!  ;D

Most kaptad? :DD bízok benne hogy hozzám is elérnek...500K forgatásra nekem mindig adtak 3K-t

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 20, 2013, 19:45:57
Most kaptad? :DD bízok benne hogy hozzám is elérnek...500K forgatásra nekem mindig adtak 3K-t

Bocs hogy csak most.. Igen 19:00 kor kaptam.  :ok: De kölcsön kenyér visszajár, úgyhogy vissza is adtam gyorsan.  :noway: