bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum június 27, 2013, 13:30:14
Csak nálam szarakszik az oldal kb negyedórája?  1 percenként befagy, meg mire betölti újra az oldalt ha frissítek az is 1perc kb..  :bash:

Itt is szar.

Most akartam én is kérdezni, de akkor ezek szerint nem nálam van a probléma.

Akkor megnyugodtam... remélem javítják rövidesen.  ???


A Slask Wroclaw még fogadható délig, pedig már lassan vége az első félidőnek és vezetnek 1-0-ra :)


Màsnàl sem lehet megnyitni az oldalt??

Idézetet írta: artur33 Dátum június 30, 2013, 09:32:01
Màsnàl sem lehet megnyitni az oldalt??
Nálam normálisan működik az oldal!

Èn mobilrol hasznàlom ès ezt irja ki:"Http/1.1 Service Unavailable"
Ez mi jelent??

Nálam is ugyanezt írja ki (számítógépről).

Ràkèrdeztem,azt monják " vàratlan technikai problèma"... :-\

Sziasztok!

Nekem már van regisztrációm a bet365-nél, de szeretném regisztrálni a bnőmet is nyilván a bónusz miatt, mit gondoltok, mire érdemes odafigyelni, hogy ne kövessünk el szabálytalanságot?
-egy gépről bejelentkezhetünk mind a ketten?

(amúgy teljesen más lakcímre vagyunk bejelentkezve, és a nem vagyunk még házasok, tehát a nevünk is különbözik)

A regisztráció után jön a befizetési bónuszos email, de úgy emlékszem, hogy a kifizetést megelőzően még vmi azonosítási folyamaton (KYC) is túl kell esni....meg tudná vki mondani, hogy ez mit takar? Személyi, lakcím kártyát kell beszkennellve megküldeni, vagy ilyesmi? :)
Érdemes ezt közvetlenül a reg után megcsinálni vagy ráér végül is....?




Idézetet írta: Szurki Dátum június 30, 2013, 12:54:31
Sziasztok!

Nekem már van regisztrációm a bet365-nél, de szeretném regisztrálni a bnőmet is nyilván a bónusz miatt, mit gondoltok, mire érdemes odafigyelni, hogy ne kövessünk el szabálytalanságot?
-egy gépről bejelentkezhetünk mind a ketten?

(amúgy teljesen más lakcímre vagyunk bejelentkezve, és a nem vagyunk még házasok, tehát a nevünk is különbözik)

A regisztráció után jön a befizetési bónuszos email, de úgy emlékszem, hogy a kifizetést megelőzően még vmi azonosítási folyamaton (KYC) is túl kell esni....meg tudná vki mondani, hogy ez mit takar? Személyi, lakcím kártyát kell beszkennellve megküldeni, vagy ilyesmi? :)
Érdemes ezt közvetlenül a reg után megcsinálni vagy ráér végül is....?

Szia!

A közös géphasználatot nem javaslom, vagy ha mégis, akkor arra mindenképp figyelj, hogy külön IP-ről jelentkezzetek be mindig (figyelik az IP-kez is, és a szabályzatukban is benne van, hogy egy IP-ről egy bónusz vehető igénybe).

Az azonosítási folyamat nem nagy kaland, alapiratok kellenek (személyi, közüzemi számla), küldenek postai úton egy kódot, amit meg kell adni az oldalukon, valamint telefonos egyeztetés is van náluk. Ez volt az elméleti része. A gyakorlatban telefonhívás és kód megadás nélkül is teljesítenek kifizetést, de ezt csak halkan jegyzem meg. Mivel ez egy viszonylag tiszta ügy (leszámítva, hogy nem a barátnőd tippel ;D), ezért ha az IP-re odafigyeltek, nagy bajotok igazából nem lehet. Visszakanyarodva ráértek megcsinálni az azonosítást a forgatás vége felé is, ahogy kényelmes.

Ja igen, ha bankkártás befizetést választotok, értelemszerűen azt is másik kártyával végezzétek, és ebben az esetben talán még arról kérnek egy kétoldalas képet (biztonsági kódot szigorúan kitakarni). ;)

Nálam félszeres szorzóval írták jóvá a Torresre tett gólkirályi tippem (11.00 -> 5.5), azzal a megjegyzéssel, hogy holtverseny volt. Írtam nekik, hogy ilyen nincs, és linkeltem nekik a FIFA ide vonatkozó információit (http://www.fifa.com/confederationscup/awards/goldenboot/index.html). Van arra esély a tapasztalatok alapján, hogy felülbírálják az előző döntésüket?

Idézetet írta: LanMaffia Dátum július 01, 2013, 05:54:04
Nálam félszeres szorzóval írták jóvá a Torresre tett gólkirályi tippem (11.00 -> 5.5), azzal a megjegyzéssel, hogy holtverseny volt. Írtam nekik, hogy ilyen nincs, és linkeltem nekik a FIFA ide vonatkozó információit (http://www.fifa.com/confederationscup/awards/goldenboot/index.html). Van arra esély a tapasztalatok alapján, hogy felülbírálják az előző döntésüket?

Nem a FIFA szabályzatát kell nézni, hanem az irodáét. Aszerint pedig a holtverseny szabályai érvényesek a gólkirályi fogadásokra... innentől kezdve hiába reklamálsz, mert szabályszerűen járt el az iroda.

Idézetet írta: Tigris Dátum július 01, 2013, 07:02:29
Nem a FIFA szabályzatát kell nézni, hanem az irodáét. Aszerint pedig a holtverseny szabályai érvényesek a gólkirályi fogadásokra... innentől kezdve hiába reklamálsz, mert szabályszerűen járt el az iroda.

Ez meglepő, és igencsak következetlen szerintem, ha máshol irányadóként kezelik a FIFA vagy a FIA döntéseit, itt pedig nem. Kíváncsi vagyok a válaszukra :)