bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 29, 2013, 19:59:45
Sziasztok!
Tud valaki értelmes magyarázatot arra, miért "zárják le hosszú percekre a fogadási lehetőséget élő fogadásnál, amikor semmi sem történik? Most a Besiktas - Tromső meccsre nem lehet fogadni, már több mint 10 perc óta, és az eredmény 0:0
Most oldották fel a zárlatot cca 15 perc után!

Én még a zárolás előtt tettem egy első félidős gólra, utána egyből zárolták. Így utólag sajnálom, hogy sikerült elhelyezni azt a fogadást  :crazy:

Elment a streamjük vagy a meccsen kint levő ember netje :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 29, 2013, 21:42:56
Elment a streamjük vagy a meccsen kint levő ember netje :)

Esetleg sürgős, kétbetűs dolga akadt.  ;D

Régen regisztráltam az irodába, és elfelejtettem a 4 jegyű biztonsági számot. Hogy tudom kideríteni a számot, vagy újat igényelni?

Idézetet írta: Hersicki Dátum augusztus 30, 2013, 12:46:02
Régen regisztráltam az irodába, és elfelejtettem a 4 jegyű biztonsági számot. Hogy tudom kideríteni a számot, vagy újat igényelni?

Live chaten segítenek.

Rendben. Köszönöm.

Hali!
Megraktam egy kettes kombót, egyik meccsre hazai másikra x. Egy másik irodánál akartam, de véletlen ugyanitt megraktam ugyanezt a két meccset csak most arra raktam x-et, amire az előbb h-t és fordítva. A bet365 elfogadta mindkét fogadást viszont, akkor ilyet most lehet?

Egyre több kérdésnél érzem, hogy csak szívatás maga a kérdés. Aztán sokszor kiderül, hogy nem, de ez még nagyobb gáz ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 30, 2013, 19:30:51
Egyre több kérdésnél érzem, hogy csak szívatás maga a kérdés. Aztán sokszor kiderül, hogy nem, de ez még nagyobb gáz ;D ;D ;D ;D


:) :) :) :) :)


Kérdésre válaszolva: Lehet!!

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 30, 2013, 19:30:51
Egyre több kérdésnél érzem, hogy csak szívatás maga a kérdés. Aztán sokszor kiderül, hogy nem, de ez még nagyobb gáz ;D ;D ;D ;D
:bash: ;D ;D

Nem, kajak nem értem, hogy lehet, hogy egymást kizáró eseményre fogadok? Nem direkt akartam így, véletlen lett, de egy fogadóirodán belül hogy engedi az iroda, hogy egymást kizáró eseményre fogadjak? Ennyi erővel akkor azt is lehet, hogy egy meccsnél rakok egy fogadást páros gólra, aztán páratlan gólra is?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum augusztus 30, 2013, 20:29:54
Nem, kajak nem értem, hogy lehet, hogy egymást kizáró eseményre fogadok? Nem direkt akartam így, véletlen lett, de egy fogadóirodán belül hogy engedi az iroda, hogy egymást kizáró eseményre fogadjak? Ennyi erővel akkor azt is lehet, hogy egy meccsnél rakok egy fogadást páros gólra, aztán páratlan gólra is?
Nézd meg az oddsokat és egyből rájössz, hogy egy ilyen fogadással csak az iroda nyerhet. Persze, hogy engedi :)

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum augusztus 30, 2013, 20:29:54
Nem, kajak nem értem, hogy lehet, hogy egymást kizáró eseményre fogadok? Nem direkt akartam így, véletlen lett, de egy fogadóirodán belül hogy engedi az iroda, hogy egymást kizáró eseményre fogadjak? Ennyi erővel akkor azt is lehet, hogy egy meccsnél rakok egy fogadást páros gólra, aztán páratlan gólra is?
Légy erős, és kapaszkodj meg a szék karfájába: Lehet! Természetesen nem egy szelvényen  ;)

Nálam megtehetitek kettes kombiba, ha akarja valaki. ;D