bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 14:14:35
Tapasztalatból mondom, hogy elbuktad a pénzt.. Ez súlyos szabályszegés és joguk van a pénzt visszatartani. És vissza is fogják. Szóval mondj le róla, mert ha már vizsgálnak és te is tudod hogy ludas vagy úgy is rájönnek. És nem a bet365 vizsgálódik és nem ők szűrték ki a dolgot, hanem az ipoker. Ezért van csak a póker számlád zárva.  Írj nekik chaten, majd pár nap múlva fogsz kapni egy emailt hogy várják a magyarázatodat (a barátod is) És napok múlva közlik hogy pénzt nem adják vissza.

Igen, csak a pókerszámlára nem tudok belépni, de már adtam 3 órája kiutalást a sportfogadói számlámról neteller és még mindig nem teljesült. Eddig mindig 1 max. 2 óra alatt teljesült. Tuti átvilágítják a sportfogadói számlámat is...

Pontosan azért nem fizetnek ki, mert a számlád vizsgálat alatt van. ÉS nem is fognak kifizetni. Órák és napok múlva is függőben lesz a pénzed, mert addig nem kobozzák el amíg nincs vége a vizsgálatnak. Játszani fogsz tudni de kifizetni soha nem fognak.. Hidd el, ugyanígy jártam.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 15:12:57
Pontosan azért nem fizetnek ki, mert a számlád vizsgálat alatt van. ÉS nem is fognak kifizetni. Órák és napok múlva is függőben lesz a pénzed, mert addig nem kobozzák el amíg nincs vége a vizsgálatnak. Játszani fogsz tudni de kifizetni soha nem fognak.. Hidd el, ugyanígy jártam.

Tudsz ajánlani azért valami védelmi magyarázatot, mert válaszoltak az emailemre és mondták, h meg kell magyaráznom...

Nem értek ehhez, de ha elmondanád hogy miért kaptál pénzt, nem lehet hogy elhinnék?

Szerintem semmi esélyed mivel a szabályzatuk alapján minden további nélkül elvehetik a pénzt.

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 14:20:13
Nem szoktam reménykedni nem az én stílusom, de nem szoktam pókert játszani, de azt hiszem, hogy pokerstratson pénzt is lehet egymásnak küldeni, ajándékozni, amit mi csináltunk meg még keresett is az adott pókeroldal. Pénzmosás?:) Azt nem nekik kellene vizsgálniuk, egyébként a netleller és MB egy nagy pénzmosoda.
Csak kicsit nevetséges, hogy pont egy ilyen miatt tiltanak el és nem a sportfogadás miatt, ahol már több mint egy éve csinálok sokkal szabálytalanabb dolgot és kb. az ötszörösét veszem ki hetente azt az összeget, amiért msot zároltak.

A neteller és mb számlák nevesítve vannak, a pénzmozgások visszakövethetőek, ha valaki kíváncsi rájuk, azaz látszik, kitől jött a pénz, ha a számlák között utalgatunk.
A pókeren, sportfogadáson nyert összegnél meg alapból nem követhető, nem látszik, hogy "kitől jött" a pénz, hisz az iroda utal neked, csak ez lesz rajta majd a neteller/skrill számládon a haverod neve helyett.  :)  Ezért sem akarnak a látványos átjátszásokhoz asszisztálni.

Ha mondjuk ezt a pénzt most visszaadod készpénzben a haverodnak (lehet, hogy ugye eleve a te pénzed volt, csak előtte odaadtad neki), akkor annyi történik, hogy kevéske veszteséggel szereztetek neked egy igazolás, hogy pókerből van a bevételed.

A pokerstarson belüli pénzküldés megint csak követhető és dokumentált, így az is kicsit más kategória. Ráadásul ott felhasználónként egyedi limitek vannak és a küldött pénz csak játékra használható fel! Lehet, hogy itt is megúsztátok volna, ha utána még "életszerűen" játszogatsz egy kicsit.

Az igazi pénzmosoda meg inkább a tippmix, ahol teljesen anonim módon játszhatunk, de adózott jövedelemként kapjuk vissza, amelyért lényegében bárki jelentkezhet.

Ezeket (Bet365) megcsípte valami, tavaly egy fillér bónuszt nem kaptam
pedig minden nap játszottam.
Most meg se levél, se semmi, kaptam 1510Ft-ot, hogy ez hogy jött ki? :ok:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 15, 2014, 16:20:41
A neteller és mb számlák nevesítve vannak, a pénzmozgások visszakövethetőek, ha valaki kíváncsi rájuk, azaz látszik, kitől jött a pénz, ha a számlák között utalgatunk.
A pókeren, sportfogadáson nyert összegnél meg alapból nem követhető, nem látszik, hogy "kitől jött" a pénz, hisz az iroda utal neked, csak ez lesz rajta majd a neteller/skrill számládon a haverod neve helyett.  :)  Ezért sem akarnak a látványos átjátszásokhoz asszisztálni.

Ha mondjuk ezt a pénzt most visszaadod készpénzben a haverodnak (lehet, hogy ugye eleve a te pénzed volt, csak előtte odaadtad neki), akkor annyi történik, hogy kevéske veszteséggel szereztetek neked egy igazolás, hogy pókerből van a bevételed.

A pokerstarson belüli pénzküldés megint csak követhető és dokumentált, így az is kicsit más kategória. Ráadásul ott felhasználónként egyedi limitek vannak és a küldött pénz csak játékra használható fel! Lehet, hogy itt is megúsztátok volna, ha utána még "életszerűen" játszogatsz egy kicsit.

Az igazi pénzmosoda meg inkább a tippmix, ahol teljesen anonim módon játszhatunk, de adózott jövedelemként kapjuk vissza, amelyért lényegében bárki jelentkezhet.


Még két kiegészítés:
a pénzintézetek és az irodák is vállalják, hogy pénzmosás gyanúja esetén intézkednek. (jelentik és/vagy megakadályozzák)

Egyébként meg a pokerstars is végleges kizárással büntetheti a zsetonátadást és ilyen esetben ők is megtagadhatják a kifizetést a szabályzatuk szerint, ha már velük példálózunk...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 15, 2014, 16:44:14

Még két kiegészítés:
a pénzintézetek és az irodák is vállalják, hogy pénzmosás gyanúja esetén intézkednek. (jelentik és/vagy megakadályozzák)

Egyébként meg a pokerstars is végleges kizárással büntetheti a zsetonátadást és ilyen esetben ők is megtagadhatják a kifizetést a szabályzatuk szerint, ha már velük példálózunk...


Most átolvastam a netet a zsetonátadás ügyében miket írnak. Egy csomó terem van, aki csak figyelmezteti az ügyfelet ha gyanús eset van, hogy ne játszon ezzel és azzal és nem egyből a legdrasztikusabb lépést teszi meg.

Mondjuk én akarok tisztességet keresni itt, ahol mindenkinek csak a pénz számít.
Kb. ugyanaz az effektus, hogy az Usa bárkire ráfoghatja, hogy terrorista vagy és akkor ott nem elsz ügyvéd meg s zokásos dolgok, nem tudod magadat védeni.... itt meg bárki lehet pénzmosó, istenem ezt a szót millió alatt nem is kellene használni.

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 17:19:32

Mondjuk én akarok tisztességet keresni itt, ahol mindenkinek csak a pénz számít.

Jaj ne, már megint egy Gandhi!   ;D

Mondjuk ezek után milyen tisztességről beszélsz?!

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 14:20:13
Csak kicsit nevetséges, hogy pont egy ilyen miatt tiltanak el és nem a sportfogadás miatt, ahol már több mint egy éve csinálok sokkal szabálytalanabb dolgot és kb. az ötszörösét veszem ki hetente azt az összeget, amiért msot zároltak.

Ha ilyen nagy spíler vagy mit aggódsz a pénz miatt. Simán visszanyered..

LOL

A jégkorong fogadásoknál a hendikep fogadás konkrétan mit takar, az-az milyen eredménynél fizet???
Pl:

X csapat 0.0 ????

Döntetlen hendikep - X csapat 0.0 ????

Y csapat 0.0 ????

Sziasztok!

Bet 365-el kapcsolatos kérdésem lenne. Kb. 1 hónapja regisztráltam hozzájuk, először mindenfélére fogadtam (főleg hoki és foci), viszont mostanában az oldalatokon leírt döntetlenes stratégiával játszom. Az lenne a kérdésem, hogy ennek a szisztémának az alkalmazását mennyire nézi el a fogadóiroda, ill. más bukik (Unibet, Williem Hill). Ugye emiatt több a fogadásom, több a vesztes tét, de mikor jön az X, már pluszban vagyok, kérdésem, ha ezt hosszabb távon űzöm esetleg kitilthatnak (évi 500k lenne a cél  :) ), van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?  Segítségetek köszönöm! Üdv, Sopor
(Knapp bocs, privátba ment véletlenül)

Idézetet írta: Gake Dátum január 18, 2014, 06:54:02
A jégkorong fogadásoknál a hendikep fogadás konkrétan mit takar, az-az milyen eredménynél fizet???
Pl:

X csapat 0.0 ????

Döntetlen hendikep - X csapat 0.0 ????

Y csapat 0.0 ????

Háromesély, úgy nyer a hazai hogy 0.0-t kap, vagy a vendég. Sima 1-x-2 fogadás.

Idézetet írta: sopor Dátum január 18, 2014, 17:48:57
Sziasztok!

Bet 365-el kapcsolatos kérdésem lenne. Kb. 1 hónapja regisztráltam hozzájuk, először mindenfélére fogadtam (főleg hoki és foci), viszont mostanában az oldalatokon leírt döntetlenes stratégiával játszom. Az lenne a kérdésem, hogy ennek a szisztémának az alkalmazását mennyire nézi el a fogadóiroda, ill. más bukik (Unibet, Williem Hill). Ugye emiatt több a fogadásom, több a vesztes tét, de mikor jön az X, már pluszban vagyok, kérdésem, ha ezt hosszabb távon űzöm esetleg kitilthatnak (évi 500k lenne a cél  :) ), van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?  Segítségetek köszönöm! Üdv, Sopor
(Knapp bocs, privátba ment véletlenül)

Ez engem is érdekelne, google-n gyorsan rákerestem, amivel találkoztam az az hogy...
- egy srác szerint kb 10 000euro nyeremény után korlátoznak le, de lehet hogy előbb is
- van aki szerint nem az számít hogy mennyit, hanem hogy hogyan nyersz (nem tudom hogy az arbolásra gondol e, vagy a martingale féle stratégiákra, remélem nem a martingélre)
- vannak akik bet3.65-nek hívják az irodát, ez nem túl jó jel.

Idézetet írta: sopor Dátum január 18, 2014, 17:48:57
Sziasztok!

Bet 365-el kapcsolatos kérdésem lenne. Kb. 1 hónapja regisztráltam hozzájuk, először mindenfélére fogadtam (főleg hoki és foci), viszont mostanában az oldalatokon leírt döntetlenes stratégiával játszom. Az lenne a kérdésem, hogy ennek a szisztémának az alkalmazását mennyire nézi el a fogadóiroda, ill. más bukik (Unibet, Williem Hill). Ugye emiatt több a fogadásom, több a vesztes tét, de mikor jön az X, már pluszban vagyok, kérdésem, ha ezt hosszabb távon űzöm esetleg kitilthatnak (évi 500k lenne a cél  :) ), van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?  Segítségetek köszönöm! Üdv, Sopor
(Knapp bocs, privátba ment véletlenül)

Meglepődnék, ha a tétemeléses stratégiákra külön szűrnének és az miatt korlátoznának...
Nekik csak jó, ha egyre nagyobb téteket raksz, miközben az összes tétedhez képest arányaiban egyre kisebb a nyerhető összeged.

Mondjuk ha váratlanul korlátoznak - a fogadás előtt meg tudod mindig nézni a maximális tétet - akkor még mindig kereshetsz egy másik irodát (pl. Pinnacle vagy Betfair), ahol gond nélkül folytathatod a stratégiádat.
Lehet, hogy eleve ezeknél lenne érdemes elkezdeni...
Vagy éppen a 3 irodát "versenyeztetni" és mindig annál fogadni, amelyik a legjobb szorzót kínálja.
(mindháromnál látható már a fogadás megtétele előtt, hogy mekkora összeggel fogadhatsz az adott eseményre, aminek ugye lehet jelentősége...)