bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok! lehet hogy már kérdezték páran de nem volt türelmem lapozgatni órahosszákig..szóval..a kérdésem erről a fogadás visszavonásról lenne...ilyen 1-2 napos kombinál is visszavonható-e ha már lement mit tudom én a 5 meccsből 2-3 és utána meggondolom magam? és meccs közben is visszavonható-e? és még azt szeretném tőletek megtudakolni hogy ez a 5% levonás visszavonáskor ez állandó-e vagy a fogadás esélyességétől függ? a választ előre is köszönöm! :)  :)

Hello!

A minimum kifizetesnel 14.000 van, na most ha csak mondjuk 2000 van bent de ki szeretnem szedni akkor ha befizetek 12 ezret utana ki tudom venni a 14 ezret?

Bocs, ha mar volt. Koszi!

Üdv mindenkinek a forumon! A mai FC Salzburg meccsen történt ,hogy megtettem a végeredményt 1:0 kimenetelre majd jött is a gol de valamiért törölték.Ezek után az történt ,hogy a 365 kivette a fogadásaimat a modosithatók közül .Ez mennyire szokványos dolog mert én pont erre játszom,hogy a megszületett eredmény után dinamikától függően kiveszem az induláskor 10x  tett oddsom mondjuk 3,2 környékén 10-20 perc elteltével.


Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2014, 12:41:42
Szokványos.
Köszi a választ ,de nem lehetne kicsit bővebben.Most nincs törölt gól de ismét zárták fogadásaimat .

Idézetet írta: sean90 Dátum január 20, 2014, 22:54:07
Sziasztok! lehet hogy már kérdezték páran de nem volt türelmem lapozgatni órahosszákig..szóval..a kérdésem erről a fogadás visszavonásról lenne...ilyen 1-2 napos kombinál is visszavonható-e ha már lement mit tudom én a 5 meccsből 2-3 és utána meggondolom magam? és meccs közben is visszavonható-e? és még azt szeretném tőletek megtudakolni hogy ez a 5% levonás visszavonáskor ez állandó-e vagy a fogadás esélyességétől függ? a választ előre is köszönöm! :)  :)

Van ilyen hogy vissza lehet vonni a fogadást ? Én ilyenről még nem hallottam.

Idézetet írta: dnl91 Dátum január 22, 2014, 19:04:36
Hello!

A minimum kifizetesnel 14.000 van, na most ha csak mondjuk 2000 van bent de ki szeretnem szedni akkor ha befizetek 12 ezret utana ki tudom venni a 14 ezret?

Bocs, ha mar volt. Koszi!

Szerintem azt a 12 ezret egyszer meg is kell forgatnod.

Jó estét mindenkinek ! Az érdekelne,hogy a LIVE fogadás későbbi törlését (tehát a pénzem egy részének vagy a már emelkedett nyereményem) engedik más termekben is?A live fogadás törölhetetlenné tételének van-e valami algoritmusa vagy csak ha a teremnek ugy jó akkor zár le?Köszi a hozzáértők válaszát!

Unibet.

Nyilván azt hogy kikérheted-e a pnzed fogadás közben vagy nem, azt vagy a buki határozza meg, vagy egy algoritmus. Akármelyik is, szerinted bármelyikünk is tudja hogyan működik? Max tapasztalatunk van. Én egy hónap után azt szűrtem le, hogy általában mindig kivehető a pénz,de előfordul, hogy lezárják és nem értem miért.. Ez ilyen.

Ez a "kivehetem a pénzt" annyit jelent, mint ha visszafogadnál és bebiztosítanád a nyereményedet. (vagy éppen a veszteségedet stabilizálnád alacsonyabb szinten)

A bet365-nél nem néztem még, hogy mit kínál a buki, de az unibetes tapasztalataim alapján inkább érdemes utána számolni, hogy ha mi manuálisan egy másik bukinál (vagy akár ugyanitt) biztosítunk, akkor jobban járunk-e.
Az egyébként alapból elmondható, hogy a szorzókülönbségek miatt elsősorban másik irodánál érdemes nézelődni, mint ahol az eredeti fogadásunkat megtettük.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 23, 2014, 21:31:02
A bet365-nél nem néztem még, hogy mit kínál a buki, de az unibetes tapasztalataim alapján inkább érdemes utána számolni, hogy ha mi manuálisan egy másik bukinál (vagy akár ugyanitt) biztosítunk, akkor jobban járunk-e.

Az Unibeten szinte soha nem éri meg a cash-in-t használni, mert nevetségesen keveset adnak vissza. A manuális visszafogadással jobban járunk. Különösen, ha más irodánál tesszük meg, ahogy Knapp is mondja.

Fogadtam az Ito-Molchanov meccsre, döntő szett tiebreak 11,5 pont alatt... Ito nyert 7-4re , két szervával fejezte be a meccset, amivel soha nem lehetne az eredmény 7-5 amit mindenhol ,többek közt az eredmények.com-on is írnak. Persze a kedves bet365 is 7-5-nek írta be és így vesztesnek.

Remélem van oldal ahol normálisan írják az eredményt és onnan fogják ellenőrizni, volt stream láttam hogy mi hogy történt...

:bash:

Nem kell megforgatni a pénzt amit beteszel azért, hogy kivehesd a 2k-t.
Kombihoz: nem kell egyszerre megtenni, főleg ha több napos. Megteszed előzör az első meccset, utána a másodikat, stb.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 25, 2014, 00:41:40
Fogadtam az Ito-Molchanov meccsre, döntő szett tiebreak 11,5 pont alatt... Ito nyert 7-4re , két szervával fejezte be a meccset, amivel soha nem lehetne az eredmény 7-5 amit mindenhol ,többek közt az eredmények.com-on is írnak. Persze a kedves bet365 is 7-5-nek írta be és így vesztesnek.

Remélem van oldal ahol normálisan írják az eredményt és onnan fogják ellenőrizni, volt stream láttam hogy mi hogy történt...

:bash:

Aranyosak. A flashscore oldalon nézik ahol szintén 7-5 szerepel. Viszont azt mondták felülvizsgálják, visszanézik a videót vagy ilyesmi..

I can arrange for this to be reviewed and the video watched to ensure the settlement is correct.