bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 1 vendég van a témában


Ilyen többször előfordult már velem. Ne aggódj, mindig visszakerül. Persze nem árt egy-két printscreen-t készíteni, biztos ami biztos.  :ok:

Sziasztok!

Tudja valaki azt, hogy ha naponta kérek ki 5-10000 HUF-ot Skrillre, akkor (még) nem korlátoznak le?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 26, 2014, 15:26:33
Sziasztok!

Tudja valaki azt, hogy ha naponta kérek ki 5-10000 HUF-ot Skrillre, akkor (még) nem korlátoznak le?!

Komolyan mondom..  :wall:

#3003 május 26, 2014, 15:34:10, Karesz86

???

#3004 május 26, 2014, 15:42:41, CarlosGitanillo
198. oldal utolsó néhány hozzászólása..
+ a 2970. bejegyzés Tőled.. Aminél Knapp és Én írásomból idéztél.. Azt hittem, ha már idézel belőle akkor érted is. Énboccs ha az a Karesz86 nem Te volnál...!

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 23, 2014, 15:13:11
Nekem anno az angol chatesek segítettek. A magyaroknak kár írni ők csak ctrl+c-nek, meg faszságokat beszélnek, viszont ha az angoloknak pontosan leírod mikor nyerted és melyik aff-tól akkor utánanéz és nem csak hiteget.

Magyar chates is tud segíteni ha hajlandó, nekem is hasonló problémám volt és hó végén már mindennap ráírtam a magyar chatre hogy hé haver csináljatok má valamit :D  aztán egyik nap kifogtam egy olyat aki utánanézett a bónuszrészlegen és fél óra múlva ott is volt az összeg. Egyébként mostanában, kb az elmúlt fél évben kezdenek elég érdekes eljárásai lenni a bet365-nek is sajnos...

Én ilyennel még nem találkoztam. Csak olyannal aki szabályzatot másol meg megismétli ugyanazt amit kérdeztem. Utánanézni? :DDDD 

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 26, 2014, 15:26:33
Sziasztok!

Tudja valaki azt, hogy ha naponta kérek ki 5-10000 HUF-ot Skrillre, akkor (még) nem korlátoznak le?!

Kipróbálom neked, nyomd a tippeket amivel minden nap pluszba lehet lenni.  :D

Bookies Buster 2-es stratégia:)
A tétem annyi mindig, hogy a profit 10000 Ft legyen:)

Írtam a magyaroknak egy levelet, 2 óra múlva jött is a válasz.

Tisztelt ********!

Köszönjük webüzenetét.

Köszönjük a bónuszkérelmét. Számlájának ellenőrzését követően, örömmel tájékoztatom, hogy az áprilisban elért www.sportfogadas.org oldalon elért jutalékát jóváírtuk a számláján 3033HUF értékben.



Üdvözlettel:

Laszlo S
A bet365 csapata

Jaja, ctrl-c, ctrl-v megy alapból, de én megmondtam múltkor, hogy tudok olvasni, nem vagyok fogyatékos, onnantól kezdve pedig elkezdett rendesen gépelni.. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 26, 2014, 15:57:01
Én ilyennel még nem találkoztam. Csak olyannal aki szabályzatot másol meg megismétli ugyanazt amit kérdeztem. Utánanézni? :DDDD

Szerintem hajlandó rá mind csak egy kicsit rájuk kell pirítani :D

Sziasztok!
Hogy reagál a Bet365 a keresztbe fogadásra irodán belül?
Pl.: Megfogadom(élőben) egy kétesélyes mérkőzés egyik kimenetelét, majd az odds-ok változása után megfogadom a másik kimenetelt is és így érek el garantált profitot.
Korlátoznak, kitiltanak, elveszik a bónuszt vagy engedik?

Ha rendszeresen csinálod nem torelálják. És bónusz forgatáshoz sem megengedett.

Idézetet írta: Revolucion Dátum május 27, 2014, 23:59:07
Sziasztok!
Hogy reagál a Bet365 a keresztbe fogadásra irodán belül?
Pl.: Megfogadom(élőben) egy kétesélyes mérkőzés egyik kimenetelét, majd az odds-ok változása után megfogadom a másik kimenetelt is és így érek el garantált profitot.
Korlátoznak, kitiltanak, elveszik a bónuszt vagy engedik?

Mivel a két fogadás között "kockázatban vagy", így az irodákat nem nagyon zavarja, mert relatíve kis hozamért nagyobb összeget kockáztatsz.
Ugyanakkor ezt a stratégiát célszerűbb két különböző irodánál játszani, mert sokkal hamarabb találsz kiszállási pontot. Pl. ha az egyik iroda 1.9-1.9-ről indul, a másik meg 1.8-as és 2-es szorzóról, akkor már "indulásnál" közelebb vagy a nullszaldóhoz, ha keresztbe játszol.
(sokszor az is előfordul, hogy eleve arbitrázst találsz és még trédelned sem kell)

Bónuszforgatáshoz irodán belül nem célszerű használni ezt a stratégiát, sok helyen eleve szabályozzák, hogy mi a következmény:
pl. a tipico vagy a betclic csak az első fogadást számítja be, akármennyit is teszel ugyanarra a piacra, talán a 10bet-nél olvastam azt, hogy visszavonják a bónuszt ilyen esetben.
Vagy olyannal is találkoztam, hogy a "cashout"-olt fogadások nem számítanak bele a forgatásba, a bet365-nél konkrétan az szerepel a feltételekben, hogy a "korán lezárt fogadások nem számítanak bele" a forgatásba. Na most az a kérdés, hogy ha nem a "hivatalosan felajánlott" kiszállást használod, akkor észreveszik-e.
(mondjuk pont a cashout lehetőség bizonyítja, hogy maga a visszafogadás nem igazán zavarja az irodákat... Ha egyből visszafogadsz, akkor veszítesz rajta, ha vársz, akkor meg kockáztatod a pénzed. Az iroda szempontjából egyik sem rossz választás.  :)  )

Ha mindenáron irodán belül akarsz próbálkozni - a bet365 nem tudom, mennyire szigorú ebben, de az új bónuszos számlák nagyobb figyelmet kapnak - akkor javaslom a különböző fogadástípusok kombinálását!
Pl. a foci hazai győzelmet nem csak az X és a vendéggyőzelem lejátszásával védheted, hanem:
- AH +0,5 2-es  (mondjuk ez a fogadástípus nem forgat bónuszt)
- dupla esély X2
sőt, a DNB 2-es és az AH +0 2-es tippek döntetlennel kiegészítve is elérhetik a célt!

Ilyen vegyes kombinációknál lényegében kizártnak tartom, hogy a különböző fogadástípusokból kiszúrják, hogy te erre játszottál.

A bet365-nél működhetne a "gólok száma" és a "goal line" piac egymás ellen játszása is, ám nem véletlen, hogy az ázsiai hendikepek mellett ezek sem számítanak a forgatásba.

A tiltást, korlátozást úgy kerülheted el, ha minél "életszerűbbek" az adott irodánál lejátszott tippjeid, de erre nincs biztos recept.