bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: ncis88 Dátum május 28, 2014, 12:47:32
http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=Promotions%2cOpenAccountOffer

15.pont!!!

Trédelésnél nincs garantált haszon, mert amíg nyitott a "pozíciód", addig kockázatban vagy.

De ha állandóan úgy tud visszafogadni hogy garantált legyen a profit és közben még bónuszt is forgat az nem megengedett..

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 28, 2014, 13:36:17
De ha állandóan úgy tud visszafogadni hogy garantált legyen a profit és közben még bónuszt is forgat az nem megengedett..

A garantált számomra azt jelenti, hogy már a fogadások pillanatában biztos profitra számíthatok, nem kell izgulnom és várnom a lehetőségre.

Mindenesetre irodán belül én sem csinálnám - bár például a gr88 nevű, nem feltétlenül megbízható irodánál nem szóltak érte - ha meg másik iroda bevonásával teszed meg, akkor sosem veszik észre.
Szerintem az a bet365 kapacitásait is meghaladja, hogy ezt figyelgessék és ugye itt bónuszforgatásnál pár ezer forintos tétekről beszélünk, ami szintén nem feltűnő.
ha mégis ilyesmivel próbálkoznék náluk, akkor variálnám másmilyen fogadásokkal is. 

Ugye a szabályzat 13. pontja szerint az idő előtt lezárt fogadások nem számítanak, de hogy érzékeli-e a rendszer, ha ezeket "manuálisan" csináljuk (és nem a felajánlott cashout-ot használjuk), az akkor derül ki, ha figyeljük közben a rollover számlálót, mozdul-e a tétjeink hatására.

Arra tippelek, hogy pörgeti a bónuszt, mivel ahogy az előbb is írtam, sokféle variációban, más piacokra tett fogadásokkal is lehet védeni az eredeti tippünket és nincs az a rendszer, ami ezt szűrni tudná a rengeteg variáció miatt.

Érdemes egyszerre több iroda bónuszát forgatni és akkor nem kell irodán belül bűvészkedni.  :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Én is hasonlóan láttam a dolgokat. Knapp kolléga véleményét osztom mert valóban "kockázatban vagyok" amíg nem tudok visszafogadni. A stratégiámat is jól érezte focira fogadok dupla esély H-V és várok a gólra, hogy a döntetlen odds-a emelkedjen és azzal védjem le(néha egy gól nem is elég!).
Miért pont irodán belül fogadok keresztbe? Mert a meccskiválasztási rendszerem eléggé leszűkíti a lehetőségeket és itt a legnagyobb a választék. Amíg nincs meg a bónusz addig hanyagolom ezt a taktikát.

Idézetet írta: Revolucion Dátum május 28, 2014, 21:15:44
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Én is hasonlóan láttam a dolgokat. Knapp kolléga véleményét osztom mert valóban "kockázatban vagyok" amíg nem tudok visszafogadni. A stratégiámat is jól érezte focira fogadok dupla esély H-V és várok a gólra, hogy a döntetlen odds-a emelkedjen és azzal védjem le(néha egy gól nem is elég!).
Miért pont irodán belül fogadok keresztbe? Mert a meccskiválasztási rendszerem eléggé leszűkíti a lehetőségeket és itt a legnagyobb a választék. Amíg nincs meg a bónusz addig hanyagolom ezt a taktikát.

Sokszor, sokféle okból fogadok vissza, de én azt szeretem, ha a történés nélkül egyre közelebb kerülök a lezárás lehetőségéhez!
Pl. ha eleve döntetlenre fogadok, akkor az idő elteltével - ha nincsen gól - az X szorzója automatikusan csökken, értelemszerűen a másik két kimenetelé pedig növekszik.
Amit mostanában a Paddy Powernél is csinálok (napi 5 db, 5 eurós fogadás után adnak 5 euró freebetet), hogy megjátszom egy under szorzót (lehetőleg úgy, hogy egy góllal ne tudjam még elbukni, tehát 1-1-es állásnál a 3,5 alattot játszom, nem a 2,5 alattra teszek), majd pár perc múlva védem irodán belül, miután emelkedett az over szorzója.

Többször előfordult, hogy elküldtem valami kisebb bajnokság meccsére szünetben (!) két 5 eurós "under" tétet, ennek hatására esett a szorzó, a "feletté" meg emelkedett és egyből ki is tudtam szállni.  :)

Abban igazad van, hogy a bet365 kínálatához nem nagyon mérhetőek más bukik, de érdemes az oddsportal.com-on ránézni meccs közben a live szorzókra! (meccsre kattintva in-play odds.
Amikor 3-4 helyen volt csak számlám és pénzem, akkor még megnyitottam ennyi irodát és figyeltem a szorzókat, most jobb, ha segít valaki/valami szűrni a sok tucat buki közül.  :)
Neked is érdemes lehet megnézni, hátha máshol magasabb szorzóval adják éppen a döntetlent!
(ez egyből több profitot vagy rövidebb kockázatnak kitett időt jelent! 1-2 tized különbség a szorzóban sokat számít.)

Most pl. ránéztem erre a meccsre és 3.4 és 3.9 között szóródnak az X szorzói, miközben alig néhány bukiról beszélünk...



Sziasztok!
Most akarom elkezdeni az online fogadást. Az érdekelne ,hogy tudok-e bet365-re paysafecarddal forintba?
Ha nem akkor melyik az a online fogadóiroda ahova igen?
Előre is köszi a segítséget.
Üdv.!

Idézetet írta: Rodney Dátum május 29, 2014, 17:42:25
Sziasztok!
Most akarom elkezdeni az online fogadást. Az érdekelne ,hogy tudok-e bet365-re paysafecarddal forintba?
Ha nem akkor melyik az a online fogadóiroda ahova igen?
Előre is köszi a segítséget.
Üdv.!

Skrillre feltöltesz payssafecarddal és úgy tudsz forintban a bet365-re!

Szia!
Köszi a gyors segítséget:)

Idézetet írta: Rodney Dátum május 29, 2014, 18:21:22
Szia!
Köszi a gyors segítséget:)

Szia!
Nincs mit. Sok sikert.

Idézetet írta: 26juventino Dátum május 29, 2014, 18:00:41
Skrillre feltöltesz payssafecarddal és úgy tudsz forintban a bet365-re!

De vigyázz, mert a Skrill 5,5 %-os díjat számol fel a paysafecardos feltöltésért.

Így van. Kicsivel több mint 100 ft-os veszteség, 2000 ft-nál. Egy fogadás és visszajön :)

#3027 május 31, 2014, 20:14:11, Karesz86
Sziasztok!
Megváltoztattam a számlám pénznemét forintról dollára.Kaptam is 50 $ mobil bónuszt.
Skrill-ről lehet befizetni a bónusz jogosúlságára?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 31, 2014, 20:00:51
Sziasztok!
Megváltoztattam a számlám pénznemét forintról dollára.Kaptam is 50 $ mobil bónuszt.
Skrill-ről lehet befizetni a bónusz jogosúlságára?!
igen

Idézetet írta: sleve Dátum május 31, 2014, 22:23:43
igen
Köszönöm a válaszod!
Csak az a baj, hogy a Skrill számlám forint alapú, míg a Skrill MC-om $-os:(