bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum augusztus 13, 2014, 11:29:27
Szia! Van hivatalos android alkalmazása a bet365-nek? Vagy ez ilyen homemade? Linket kérhetnék ahonnan letölthetem? Köszi.

Androidos telóval simán felmész a google play-re vagy android market vagy mi a neve, tudod ahonnan a játékokat alkalmazásokat stb. is letöltöd, van egyébként egy csomó irodának ilyen alkalmazása. :great:

Mondjuk én ilyen helyi kis szolgáltatónál vagyok, lehet, hogy eddig ezért úsztam meg?  :D Eddig mindenesetre minden rendben működik.

Nekem reggel is elérhető volt az oldal, viszont belépni nem tudtam :D
De az alt címekről tökéletesen megy ;)

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 13, 2014, 12:15:14
Nekem reggel is elérhető volt az oldal, viszont belépni nem tudtam :D
De az alt címekről tökéletesen megy ;)
Nekem is ez volt/van. Bejön az oldal, belépni viszont nem tudtam.
Alternatív címek pedig itt is mennek.

Aki nem éri el a megszokott címen az oldalt, az használja az alternatív címeket, nem kell ezt túlragozni.

Szevasztok! Google playen milyen néven találom a bet 365 alkalmazását?mert nekem nem adott ki semmit rá.Köszi

Tehet egy szívességet az összes illetékes.  :fakk:

Idézetet írta: montini Dátum augusztus 13, 2014, 12:52:20
Szevasztok! Google playen milyen néven találom a bet 365 alkalmazását?mert nekem nem adott ki semmit rá.Köszi
Úgy tudom ott csak híralkalmazása van hivatalosan a bet365-nek.... engem is érdekelne, hogy androidra van-e 100%-ig megbízható alkalmazásuk, és ha igen hol érhető el (a magyar ügyfélszolgálatos is csak birkamód tippelgetett a google play-re..)!

A 25% kick off bonusz 15 000 HUF lehet maga a bónusz? Vagy 15 000 HUF befizetés lehet a max amire kérni lehet?

15.000 lehet maga a bónusz, befizetsz pl. 60.000 -et  és akkor kapsz 15.000 bónuszt.

Hali!

A min. kifizetés összegét mi alapján határozzák meg? Nekem jelenleg 14000 Ft, de nem tudom, mi alapján.

Egész nap azon törtem a fejem munka közben,hogy mi lesz velem BET365 nélkül,hogyan tudnék továbbra is fogadni náluk?Van bármilyen kerülőút,vagy van olyan jelentősebb fogadóiroda akit még nem vátak haza?Tök aranyos a Bet365,hogy ma is kűldött hűségbónuszt.Kár,hogy nem tudom felhasználni.Ők nem is tudnak róla,hogy már nem elérhetőek a magyar fogadóknak,vagy van kerülőút csak én nem tudok róla?Segítség!Azt gondoltam,hogy majd dob egy e-mailt a cég és elmagyarázza a helyzetet,de nem jött semmi.Úgy tudom 90 napra meszelték el őket.Ha ez lejár akkor vajon minden a régi lesz,vagy örökre búcsút mondhatok nekik és a kvázi megélhetésemnek?
A másik dolog,hogy bent maradt egy csomó pénzem és be sem tudok lépni.Ez az egész nem kicsit váratlanul ért.

Idézetet írta: Wrossi Dátum augusztus 13, 2014, 17:32:55
Egész nap azon törtem a fejem munka közben,hogy mi lesz velem BET365 nélkül,hogyan tudnék továbbra is fogadni náluk?Van bármilyen kerülőút,vagy van olyan jelentősebb fogadóiroda akit még nem vátak haza?Tök aranyos a Bet365,hogy ma is kűldött hűségbónuszt.Kár,hogy nem tudom felhasználni.Ők nem is tudnak róla,hogy már nem elérhetőek a magyar fogadóknak,vagy van kerülőút csak én nem tudok róla?Segítség!Azt gondoltam,hogy majd dob egy e-mailt a cég és elmagyarázza a helyzetet,de nem jött semmi.Úgy tudom 90 napra meszelték el őket.Ha ez lejár akkor vajon minden a régi lesz,vagy örökre búcsút mondhatok nekik és a kvázi megélhetésemnek?
A másik dolog,hogy bent maradt egy csomó pénzem és be sem tudok lépni.Ez az egész nem kicsit váratlanul ért.
Itt elég jól össze van szedve :)

http://www.sportfogadas.org/cikk-hogyan-keruld-ki-a-blokkolast-256.html

Idézetet írta: Wrossi Dátum augusztus 13, 2014, 17:32:55
Egész nap azon törtem a fejem munka közben,hogy mi lesz velem BET365 nélkül,hogyan tudnék továbbra is fogadni náluk?Van bármilyen kerülőút,vagy van olyan jelentősebb fogadóiroda akit még nem vátak haza?Tök aranyos a Bet365,hogy ma is kűldött hűségbónuszt.Kár,hogy nem tudom felhasználni.Ők nem is tudnak róla,hogy már nem elérhetőek a magyar fogadóknak,vagy van kerülőút csak én nem tudok róla?Segítség!Azt gondoltam,hogy majd dob egy e-mailt a cég és elmagyarázza a helyzetet,de nem jött semmi.Úgy tudom 90 napra meszelték el őket.Ha ez lejár akkor vajon minden a régi lesz,vagy örökre búcsút mondhatok nekik és a kvázi megélhetésemnek?
A másik dolog,hogy bent maradt egy csomó pénzem és be sem tudok lépni.Ez az egész nem kicsit váratlanul ért.

Aaranyos vagy, de nem gondolod, hogy valaki ezt komolyan fogja venni és leteremt? Én elhiszem, hogy ez jó kis móka a munka után, végül is el is mosolyodtam, ;D

Nyíregyházán és Digi nettel már nem megy a Bet365.com  :bash: , alternatív cím teljesen jó.
Azt kérdezném, ha ilyen lenne a pénz iránya:

OTP Master Card > Skrill > Bet365 > Skrill > OTP Master Card  :D

Akkor ki tudnának szagolni bármi illegálisat ebből, amiből hátrányom származhatna?  :knuppel2:

+ Mit gondoltok meddig fognak menni ezek az "alternatíva" címek? mint pl:
http://www.sportgiochi365.com/
Előbb említett linket amúgy teljes mértékben a bet365 csinálta számunkra ?
+ Attól is félek ezt is valaki kiszagolja, aztán bezárásra kerül.
Válaszokat előre is köszönöm!
Foxy