bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdeklődni szeretnék, hogy a többi hozzászólás minden új fórumtagnak csak egy bizonyos idő/hozzászólás után jelenik meg?

Belépsz valamelyik domain címre és leveszed a pénzt. A kifizetést pedig elindítod ahogyan tudod (ezt úgy értem, hogy amit felajánl). Esetleg írhatsz nekik e-mailt, vagy felhívhatod őket. Így gondoltad valahogy?

Idézetet írta: yossarian Dátum augusztus 14, 2014, 14:39:58
Most jött emailben ajánlat és erre az oldalra visz: allsport365.com
Visszaolvasgattam, de ezt még nem láttam, hogy írta volna valaki.

Ez megbízható?

Helló! Nekem is ezt a címet adta meg tegnap a bet365 ügyfélszolgálata. Azt mondták ezt használjam, csak ahogy írtam nincs lakat a böngészőben belépés után. Sem itt, sem a giochi365-s nél.

Idézetet írta: Gábor86 Dátum augusztus 14, 2014, 15:04:03
Helló! Nekem is ezt a címet adta meg tegnap a bet365 ügyfélszolgálata. Azt mondták ezt használjam, csak ahogy írtam nincs lakat a böngészőben belépés után. Sem itt, sem a giochi365-s nél.

Olvass már vissza egy oldalt könyörgöm. Nem többet, csak egyet.  :uglystupid2:



Idézetet írta: Gábor86 Dátum augusztus 14, 2014, 15:04:03
Helló! Nekem is ezt a címet adta meg tegnap a bet365 ügyfélszolgálata. Azt mondták ezt használjam, csak ahogy írtam nincs lakat a böngészőben belépés után. Sem itt, sem a giochi365-s nél.

Az nagy baj, mert, ha a NAV megtudja rajtad lesz lakat. :) :)

üdv

Az 50% os kezdőrúgás bónuszt aktiválása,illetve forgatása lehet több kis szorzós eseményből is aminek az eredő oddsa 1,5 vagy single fogadásból kell meglennie az 1,5 ös oddsnak.
Kösz előre is!

Idézetet írta: caps lock Dátum augusztus 14, 2014, 16:04:20
üdv

Az 50% os kezdőrúgás bónuszt aktiválása,illetve forgatása lehet több kis szorzós eseményből is aminek az eredő oddsa 1,5 vagy single fogadásból kell meglennie az 1,5 ös oddsnak.
Kösz előre is!

Én úgy tudom, hogy már minden eseménynek min 1,5-nek kell lennie. Legalábbis 1-2 hónapja nekem ezt mondták az ügyfélszolgálaton.

Én is beszéltem az ügyfélszolgálattal, azaz ők hívtak vissza. Mondták a fent is írt alternatív címet (allsport), azt gondolom, nem véletlenül telefonon, és nem chat-en. Elvileg azt "ők biztosítják", így azt javasolta a sok közül.

Fogadtam a Ymer -  Ramirez-Hidalgo meccsre, amit eső miatt felfüggesztettek. Ezzel még nem is lenne baj, de a Bet365 "okos" traderei ki is vették az eseményt az élők közül, így nem tudom cash outolni. Meg kell várnom az eső végét, ami lehet akár holnap is. Tiszta hülyék, mert így az ő forgalmuk lesz kisebb, hiszen addig nem fogadhatok (nem bukhatok  :)). A legjobb, hogy a másik meccset ugyanarról a tornáról bent hagyták élőben  :bash:.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 14, 2014, 16:41:10
Fogadtam a Ymer -  Ramirez-Hidalgo meccsre, amit eső miatt felfüggesztettek. Ezzel még nem is lenne baj, de a Bet365 "okos" traderei ki is vették az eseményt az élők közül, így nem tudom cash outolni. Meg kell várnom az eső végét, ami lehet akár holnap is. Tiszta hülyék, mert így az ő forgalmuk lesz kisebb, hiszen addig nem fogadhatok (nem bukhatok  :)). A legjobb, hogy a másik meccset ugyanarról a tornáról bent hagyták élőben  :bash:.


-kitartást kívánok...eszembe jutott,hogy nekem 2-3 éve 2napra szorúlt így be a pénzem az eső miatt..és buktam akkor >:(.  rem.te nem így fogsz járni :ok:

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 14, 2014, 16:41:10
Fogadtam a Ymer -  Ramirez-Hidalgo meccsre, amit eső miatt felfüggesztettek. Ezzel még nem is lenne baj, de a Bet365 "okos" traderei ki is vették az eseményt az élők közül, így nem tudom cash outolni. Meg kell várnom az eső végét, ami lehet akár holnap is. Tiszta hülyék, mert így az ő forgalmuk lesz kisebb, hiszen addig nem fogadhatok (nem bukhatok  :)). A legjobb, hogy a másik meccset ugyanarról a tornáról bent hagyták élőben  :bash:.
Írjál nekik chaten, hogy az eső miatt cash outolni szeretnél, és tegyék vissza.

Ezek nagyon be akarják lopni magukat a szívünkbe :D az előbb még hitelt is adtak -0.99 euro volt az egyenlegem :)

Srácok ha most befizetek, de nem váltom be a promókódot amit ma küldtek, akkor azt még felhasználhatom később, jól tudom? Ráadásul ha jól látom egészen év végéig érvényes  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 14, 2014, 18:30:20
Srácok ha most befizetek, de nem váltom be a promókódot amit ma küldtek, akkor azt még felhasználhatom később, jól tudom? Ráadásul ha jól látom egészen év végéig érvényes  :)

"    Az ajánlat kódját a feljogosító tranzakciótól számított hét napon belül meg kell adni. "
Azaz 1 heted van aktiválni a kódot a befizetéstől számítva, év végéig pedig a pénzt kell megforgatnod. :)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 14, 2014, 17:53:35
Írjál nekik chaten, hogy az eső miatt cash outolni szeretnél, és tegyék vissza.

Kétszer is kértem az angol chaten, hogy cash outolhassak. Először nem jártam sikerrel, de a hozzászólásod nyomán futottam még egy kört, amikor hosszas sírás után sikerült elérnem, hogy érvénytelenítsék a fogadást. Ezzel rosszul jártam, mert kis profittal szállhattam volna ki cash out esetén, de legalább felszabadult a pénzem. Egyébként az angolok sincsenek topon. Említettem neki, hogy miért kínálnak élő oddsot a másik Cordenons Challenger meccsre. Azzal érvelt, hogy az a center pályán van, aminek van teteje, tehát nem is függesztették fel. Még a Roland Garrason sincs tető, nemhogy egy szaros challengeren  :D!

Az a teniszes trükk, hogy egy nem lejátszott szettre fogadunk és a fogadás érvénytelen lesz, működik még? Fordult már elő, hogy valakitől emiatt elvették a bónuszt?