bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Miért nem használod az alternativ cimeket inkább?

Idézetet írta: szalist Dátum december 02, 2014, 09:03:49
Biztos így lesz.Engem mindenesetre egyre jobban idegesít,hogy bárhova szeretnék belépni,mindenhol a nav üzenete fogad,vpn-el meg nem igazi az oldal gyorsasága..Megőrülök ezektől az értelmetlen tiltásoktól lassan...

A NAV azokat nem basztatja, akiket kéne: az összes Fidesz prominens közel milliárdos vagy afeletti vagyonnal bír, elszámolni se tudnak vele, mégsem küldenek rájuk senkit, a postán viszont nem egyszer láttam embereket, akik pár forintos tartozást fizettek be csekken, mert utólag kiértesítették őket, hogy jönnek még 2 Ft al az államnak.   

Na úgy néz ki végre szintet léptem az irodánál, most már $20 loyalty bonus jött. :)

Idézetet írta: stdavid Dátum december 04, 2014, 13:08:45
Na úgy néz ki végre szintet léptem az irodánál, most már $20 loyalty bonus jött. :)

Nekem még mindig csak 1500 huf

Akinek tegnap volt függőben fogadása náluk a bejelentkezési hiba idején, az megpróbálhat chaten egy reklamálást. Én sikerrel jártam és Zsolt jóváírt engesztelésképpen 2500 HUF bónuszt.  ;)

Idézetet írta: Magikus Dátum december 04, 2014, 18:33:51
Akinek tegnap volt függőben fogadása náluk a bejelentkezési hiba idején, az megpróbálhat chaten egy reklamálást. Én sikerrel jártam és Zsolt jóváírt engesztelésképpen 2500 HUF bónuszt.  ;)

Már látom, hogy ilyenkor olyanok is jelentkeznek akik meg sem próbáltak bejelentkezni.  :D  ;D

Idézetet írta: stdavid Dátum december 04, 2014, 13:08:45
Na úgy néz ki végre szintet léptem az irodánál, most már $20 loyalty bonus jött. :)

Nekem 25€! Igazi high roller vagyok!  ;D

Na remek, készültem a kép szerint az élőzésre, mérk. előtti fogadást is tettem és nincs is élő piac....

Fogadtam a mérkőzésre 1.félidő 4.5 gól felettet. A bet365 rendes mérkőzésnek tüntette fel, majd 40 perc után félidő. Második félidő kezdetén kivették a meccset, a mérkőzés után vesztesnek könyvelték el. Csabával már beszéltem, de a ctrl +c és a ctrl + v nélkül csak annyit tudott magától írni, hogy nincs hiba... Van értelme az angol ügyfélszolgálatot felkeresni, hogy a rövid játékidő miatt töröljék a fogadást vagy tényleg felesleges őket zaklatni?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 10, 2014, 19:56:03
Fogadtam a mérkőzésre 1.félidő 4.5 gól felettet. A bet365 rendes mérkőzésnek tüntette fel, majd 40 perc után félidő. Második félidő kezdetén kivették a meccset, a mérkőzés után vesztesnek könyvelték el. Csabával már beszéltem, de a ctrl +c és a ctrl + v nélkül csak annyit tudott magától írni, hogy nincs hiba... Van értelme az angol ügyfélszolgálatot felkeresni, hogy a rövid játékidő miatt töröljék a fogadást vagy tényleg felesleges őket zaklatni?

Én mindenféleképpen megpróbálnám mivel a szabályzatukban a labdarúgó szabálynál fel is van tüntetve hogy a játékidő 2X45 perc kivéve ha ez nincs másképp feltüntetve.Gyanítom elfelejtették feltüntetni.Vesztenivalód nem sok van szerintem egy próbát mindenképpen megér

Sziasztok! Befizettem az irodához és azt azt szeretném megkérdezni hogy esetleges kifizetésnél milyen iratokat kérnek tőlem és hogy Skrillre van e kifizetés?

Előre is köszönöm aki segít!

Hello

Idézetet írta: pisti1983 Dátum december 11, 2014, 12:31:36
Sziasztok! Befizettem az irodához és azt azt szeretném megkérdezni hogy esetleges kifizetésnél milyen iratokat kérnek tőlem és hogy Skrillre van e kifizetés?

Előre is köszönöm aki segít!

Hello

Hali!  Ha kifizetést kérsz akkor hitelesítéshez kérnek személyi ig. képet, ha jól emlékszem. Van még a postai levélben küldenek egy kódot azt is be kell írni a megfelelő helyre. A befizetésed Skrill-ről volt? Akkor oda kérhetsz is ki. Ha nem Skrill-ről volt lehet akkor is kérheted Skrill-re ki, de ebben nem vagyok biztos.

Hogyhogy újra elérhető a sima www.bet365.com domain?

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 13, 2014, 20:21:47
Hogyhogy újra elérhető a sima www.bet365.com domain?

Lejárt a 90 napos tiltás.  :ok:

Ti be tudtok fizetni 365-re? Én akármilyen böngészőt használva ha a befizetésre nyomok kilök egy ablakot ezzel az üzenettel. A support is csak cookie törlést magyaráz de hát az semmit nem ér.
Amennyiben be volt jelentkezve, biztonsági okokból kiléptettük a rendszerből, így újra be kell jelentkeznie. Továbbá, ha nyitva van egy felugró ablak, kérjük, kattintson ide hogy bezárja azt, és hogy a böngésző fő ablakából visszatérjen a főoldalra.

Ha továbbra is problémákat tapasztal, kérjük, küldjön e-mailt ügyfélszolgálatunknak a [email protected] címre, vagy hívjon minket a +800 12 365 365 (Magyarország) vagy a +44 1782 684 663 telefonszámok egyikén, majd hivatkozzon a következő hibakódra: M:W:072SP2-2014. 12. 14. 9:28:14.