bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: KOLBÁSZLÓBÁLÓ Dátum január 03, 2015, 18:34:14
Üdv mindenkinek  :cya:

Lehet a lustaság visz a kérdésre mert megválaszolták korrábban nem tudom de a lényeg:
Nyereményeimet tudom e magyar bankszámlára utaltatni úgy hogy lássak is belőle valamit tehát a bank nem szarozik a pénzzel hogy honnan ment rá? Bocs a tudatlanságomért  :-\

A banknak semmi köze hozzá, honnan van pénzed, ők nem adóhatóság.
Ha pénzmosást sejtenek, akkor kell lépniük, illetve ha nagyobb (tudtommal 2-3 milliós) összegek mozognak, akkor van jelentési kötelezettségük.
Ha ennek ellenére félelmeid vannak, akkor használj internetes pénztárcákat (skrill, neteller) amelyeken keresztül úgy is hozzáférhetsz a pénzedhez, hogy Magyarországon nem látnak belőle semmit.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2015, 22:12:43
A banknak semmi köze hozzá, honnan van pénzed, ők nem adóhatóság.
Ha pénzmosást sejtenek, akkor kell lépniük, illetve ha nagyobb (tudtommal 2-3 milliós) összegek mozognak, akkor van jelentési kötelezettségük.
Ha ennek ellenére félelmeid vannak, akkor használj internetes pénztárcákat (skrill, neteller) amelyeken keresztül úgy is hozzáférhetsz a pénzedhez, hogy Magyarországon nem látnak belőle semmit.

Köszönöm válaszod megnyugodtam. Akkor beizzitom a bet365 öt  :great:  A tippmixpro meg lehúzhatja magát a bet365 mellett :cya:

#4022 január 04, 2015, 12:48:45, Larsson
Ti hogyan értelmezitek ezeket a szabályokat?Az egy eseményre leadott összesfogadás nyeremény összege lenne vagy egyénenkénti?
Részvételi feltételek

A következő részvételi és szerződési feltételek 2014.12.23. dátumtól lépnek érvénybe. Minden korábbi szerződési és részvételi feltétel érvényét veszti.
MAXIMÁLIS NYEREMÉNY

A 24 órás időszakra vonatkozó sportonkénti maximális nyereményeket az alábbiakban részletezzük. A nyeremény összegébe a tét nem tartozik bele. A maximális nyereményeket a globális egységesség érdekében angol fontban jelezzük, de a tényleges kifizetésekre a vonatkozó valuták megfelelői érvényesek.
25.000£ minden egyéb sportesemény esetén (beleértve a strandfoci/masters labdarúgás/teremlabdarúgás (futsal) és strandröplabda).


A különböző maximális nyereménylimitekkel rendelkező eseményekre tett többszörös fogadásoknál a legalacsonyabb limit érvényes. A maximális nyereménylimitek minden olyan felhasználóra vagy együttműködő felhasználók csoportjára vonatkozik, akik azonos választásokat tartalmazó fogadásokat adtak le, beleértve azt is ahol azokat fogadások sorozatában, különböző szorzókkal, vagy több nap elteltével különböző fogadószámlákat és/vagy különböző fogadó-csatornákat használva adták le. Amennyiben van okunk azt hinni, hogy több fogadás leadására is sor került ilyen módon, úgy ezeknek a fogadásoknak a teljes kifizetését egyetlen maximális nyeremény kifizetésére fogjuk korlátozni.

Labdarúgás

2.000.000£ minden férfi nemzetközi mérkőzés és a következő bajnokságok esetén - angol Premier Liga, Championship, League 1, League 2, FA Kupa, spanyol La Liga, olasz Serie A, német Bundesliga I, francia Le Championnat, UEFA Bajnokok Ligája és UEFA Európa Liga.

500.000£ a következő bajnokságok esetén - ausztrál A-League, skót Premier League, Blue SQ Premier, norvég Tippeligaen, svéd Allsvenskan és Capital One Kupa.

250.000£ a következő bajnokságok esetén - spanyol Segunda, olasz Serie B, német Bundesliga II, francia másodosztály, dán Szuperliga, finn Veikkausliiga, norvég Adeccoligaen, portugál Primeira Liga és svéd Superettan.

100.000£ a következő bajnokságok esetén: osztrák Bundesliga, belga Pro League, dán elsőosztály, finn Ykkonen, holland Eredivisie, skót első-, másod- és harmadosztály, svájci Szuperliga, görög Szuperliga, török Szuperliga.

50.000£ minden más labdarúgó bajnokság esetén, kivéve teremlabdarúgás (futsal), strandfoci és Masters Soccer.

Szeretném, ha amiatt fájna a fejem, hogy a max nyereményt kimerítettem. :ok
nem a lekorlátozás utánira gondoltam

Még1:
Vannak itt olyan fórumozók akiknek korlátozzák a tétjeit bet365 ön?
Kérdés:
1, mennyire korlátozzák a max tétet?
2, ezt feloldják e egy idő után?
Még mielőtt valaki lesújt rám: nem, nem 100k val fogok rakni egy meccsre főleg hogy most kezdem (persze az nem zárja ki)csak kíváncsi vagyok hogy hogyanmegy ez a korlátozás. Ennyi :cya:

Idézetet írta: KOLBÁSZLÓBÁLÓ Dátum január 04, 2015, 13:22:03
Még1:
Vannak itt olyan fórumozók akiknek korlátozzák a tétjeit bet365 ön?
Kérdés:
1, mennyire korlátozzák a max tétet?
2, ezt feloldják e egy idő után?
Még mielőtt valaki lesújt rám: nem, nem 100k val fogok rakni egy meccsre főleg hogy most kezdem (persze az nem zárja ki)csak kíváncsi vagyok hogy hogyanmegy ez a korlátozás. Ennyi :cya:
Kettes kérdésre a válasz: nem. Azt hazudják hogy van rá esély, de nincs :D

Idézetet írta: KOLBÁSZLÓBÁLÓ Dátum január 04, 2015, 13:22:03
Még1:
Vannak itt olyan fórumozók akiknek korlátozzák a tétjeit bet365 ön?
Kérdés:
1, mennyire korlátozzák a max tétet?
2, ezt feloldják e egy idő után?
Még mielőtt valaki lesújt rám: nem, nem 100k val fogok rakni egy meccsre főleg hogy most kezdem (persze az nem zárja ki)csak kíváncsi vagyok hogy hogyanmegy ez a korlátozás. Ennyi :cya:
1.A jelenlegi 100-ad részére.
2. 50%-ra korlátozott számlát már raktak vissza 100%-ra, de amit letolnak 1%-ra, azt nem állítják soha vissza.

#4027 január 04, 2015, 15:14:13, Larsson
Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 04, 2015, 14:22:47
1.A jelenlegi 100-ad részére.
2. 50%-ra korlátozott számlát már raktak vissza 100%-ra, de amit letolnak 1%-ra, azt nem állítják soha vissza.
STDavid-ot idézem:"
Régebben (3-4 éve), azért gyakrabban lehetett olvasni/tapasztalni, hogy korlátoznak. Nyilván azóta változott a piaci szerep, akkora a forgalmuk, hogy nőtt a tűréshatár.

De létezik náluk is időkorlátozás(live fogadásoknál), meg max összeges is, bár ez is inkább piacfüggő. A mainstream piacokon (nagy fociligák, tenisz, usa sportok) oda hatalmas a plafon. ;)"

És milyen okot adott az iroda, arbitrázs? A korlátozás miatt.
Egyébként olyan is van a bet365-nél,hogy a max tét feletti összeget is elfogad,csak egy picit több ideig kell az elfogadásra várni!

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 04, 2015, 14:22:47
1.A jelenlegi 100-ad részére.
2. 50%-ra korlátozott számlát már raktak vissza 100%-ra, de amit letolnak 1%-ra, azt nem állítják soha vissza.

Köszönöm a válaszod  :cya:

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum január 02, 2015, 14:18:06
rákérdeztem emailbe , hogy küldjön valami egyéb bizonyítékot, és ezt írta vissza:

There isn't anything in this what always guarantee you to win. If somebody say that he/she'll lie. The main point in my strategy is: There will be times when you lose BUT all in all you always will win bigger than you lost before. That's the main power of this strategy. So you'll be always in profit, never in lose. That's the reason why bet365 haven't been blocking me yet. If you won always bet would block me. This is the magic. I don't win always but I do! Remember: Always win more that you lost before. Only this way guarantee you the stable profits. I would make you a video when I bet and win but I have only why reason why I won't: because if I do, you'll see the main points in the strategy that was written in the document. Understand? If you see the video you'll now some secrets.

But hey! I'm offering a 100% money back guarantee. You won't risk your money. If you don't like it I'll give your hole money back.

szoval ez se biztos, csak valami stratégia.. belefuthatsz abba is, hogy sose nyersz...
meg mi lenne a garancia, hogy visszaadná a pénzt... ugyaan...

Ezt én is láttam tegnap szántam 1 orát az egészre és irtam mikor melyik nyer. Nos ha valaki sorozatba kezd pl kiválasztja a 3 kutyát és addig rakja még nem nyer. Hát jó darabig elkéne pakolgatni. 15-16 Futam is eltelik néha hogy jön az aktuális kiválasztott kutyád.

"Nem kell" lesni élőben a virtuális sportokat statisztikához, mert az eredményeknél minden elérhető visszamenőleg nagyon sokáig. Én átvittem tenisz adatokat onnan Excel-be, hogy vizsgálgassam, lehet pontra fogadni pl., a 4 pont átl. 5 körüli odds-ért van és átlag 8-10-es sorozat szokott lenni, hogy nem négy pont lesz az eredmény.... eleinte játszottam is és nyertem martinos sorozatmegszakítással tétemeléssel, viszont azóta találtam nagyon hosszú sorozatokat is az adatbázisban, így többet nem mernék egy forintot sem tenni e módszerrel, esetleg nagyon hosszú sorozatot elkapva már érdemes beszállni. A 12 pont-ra van nagyon nagy szorzó, de ott méghosszabb sorozatok vannak...

Idézetet írta: Larsson Dátum január 04, 2015, 15:09:14


És milyen okot adott az iroda, arbitrázs? A korlátozás miatt.
Egyébként olyan is van a bet365-nél,hogy a max tét feletti összeget is elfogad,csak egy picit több ideig kell az elfogadásra várni!
Az elsőre nem válaszolok, mert nem publikus, de nem arbitrázs.
A másodikra meg elvileg mindenre be lehet írni bármekkora tétet, először visszadobja, hogy túl nagy, és ha akarod, továbbítják a tradereknek, akik megvizsgálják. Nem tudom, milyen arányban fogadják el, eddig háromszor próbáltam ilyet, kettőt visszadobott, egyet elfogadtak.

Mi a véleményetek erről a stratégiáról?

Bet365-n megrakom a mérkőzések előtt, hogy 0-0 lesz a félidő és ezt 2 meccsre és gyüjtőben. Majd a 20-25. percben elállok a fogadástól és kiveszem a felrakott összeg 3 szorosát (legtöbb esetben 3-szorosra felment). Nagyon kis eséllyel szokott gól lenni az első 25 percben. Persze főleg olasz, meg angol 2. osztályú meccsekre ahol alapból kevés gól szokott esni.
Eddig 10-ből 8 alkalommal bejött. :)

Idézetet írta: pstomi Dátum január 04, 2015, 23:10:01
Mi a véleményetek erről a stratégiáról?

Bet365-n megrakom a mérkőzések előtt, hogy 0-0 lesz a félidő és ezt 2 meccsre és gyüjtőben. Majd a 20-25. percben elállok a fogadástól és kiveszem a felrakott összeg 3 szorosát (legtöbb esetben 3-szorosra felment). Nagyon kis eséllyel szokott gól lenni az első 25 percben. Persze főleg olasz, meg angol 2. osztályú meccsekre ahol alapból kevés gól szokott esni.
Eddig 10-ből 8 alkalommal bejött. :)
Nagyon fasza. Ha a 200 db-nál is pluszos lesz, akkor aludjál rá egyet, és nézd meg még 200 alkalomra. Ha utána is pluszos lesz, akkor kemény vagy. Kőkemény.

Sziasztok!Egy olyan problemám akadt az egyik kosárfogadassal hogy dupla eredmenyre fogadtam kosárlabdában (NCAA bajnoki) és ez ugye azt jelenti h
félidő hazai, végeredmény hazai? A csapatom nyerte az első félidőt, de a masodikban kikapott de a hosszabítást az én csapatom nyerte és vegülis az en
csapatom nyert a végén, és mégis vesztes a fogadasom. Ezek szerint a 2. félidő végeredmenye volt a mérvado? a végén az én csapatom nyert és ez az
eredmeny végülis. Szerintetek ez jogos h vesztes? Előre is köszi!