bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tegnap volt egy újabb kalandom. Élő fogadásban gyors téttel megtettem egy tippet, viszont kétszer vette be a rendszer. Lehet hogy én voltam nagyon gyors, és kattintottam eszetlenül, mert végül is lehetséges, kattintani, okézni, megint kattintani és megint okézni két másodperc alatt, de nem sok értelme lenne :)

Chaten azt mondták, hogy nem tudják érvényteleníteni, mert lezárult a fogadás.

Akik jártak már hasonló cipőben, mit tettek?

Ú, tényleg ez volt a gond... zavaróak az árfolyamok...  :bash:
Köszi szépen! ;)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum január 29, 2015, 10:58:15
Tegnap volt egy újabb kalandom. Élő fogadásban gyors téttel megtettem egy tippet, viszont kétszer vette be a rendszer. Lehet hogy én voltam nagyon gyors, és kattintottam eszetlenül, mert végül is lehetséges, kattintani, okézni, megint kattintani és megint okézni két másodperc alatt, de nem sok értelme lenne :)

Chaten azt mondták, hogy nem tudják érvényteleníteni, mert lezárult a fogadás.

Akik jártak már hasonló cipőben, mit tettek?

Ha még megy és úgy reklamálsz érvénytelenítik az egyiket. De így utólag biztos nem tesznek semmit. Mert nem hülyék, ha nyertél volna, akkor nem reklamálnál.. Érthető.

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy szeretnék egy nagyobb összeget kivenni a bet365ös számlámról, de csak 99999 ft engedélyez, mit tudok ilyenkor tenni? Többször próbálkozzak utalással v esetleg van más megoldás is?

Köszönöm a választ!

Köszönöm. És hogy kell ilyen számlát nyitni? Nem csináltam még ilyet!

Idézetet írta: redondo55 Dátum január 29, 2015, 11:44:26
Köszönöm. És hogy kell ilyen számlát nyitni? Nem csináltam még ilyet!

Skrill (2,5 millió a kifizetési limit):
http://www.sportfogadas.org/cikk-Skrill_(Moneybookers)-68.html

Neteller (itt is):
http://www.sportfogadas.org/cikk-neteller-222.html

Mindkettőhöz igényelhetsz majd kártyát, melynek segítségével bankautomatáknál felveheted a pénzed.

Pl. a Netellernél naponta 750€-t vehetsz fel.

Ezek online fizetési eszközöknek egyébként van külön fórumtémájuk is:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3545.0.html

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2966.0.html

Kezdetben lehet, hogy macerásnak tűnik, de hidd el megéri. Eleinte van egy pár ellenőrzés, azon ha túljutottál onnan már nincs gond.  :cya:

#4296 január 29, 2015, 17:48:37, BvB_09
A közelmúltban kapcsolatba léptünk Önnel egy számláján jóváírt bónusszal kapcsolatban. Sajnos, technikai problémák miatt két bónuszt írtunk jóvá egy helyett.

Ha szeretné, megtarthatja mindkét bónuszt, amelyet az Ön által választott sportokon és piacokon használhat fel.

Elnézést kérünk az okozott kellemtelenségért.

Üdvözlettel:
A bet365 csapata


Sejtettem, hogy jön majd valamilyen levél, de ilyenre nem számítottam. Úgy döntöttem megtartom  :D

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 29, 2015, 17:46:35
Ha szeretné, megtarthatja

Meghalok ezen a szövegen...  :D

Hat. Most mar bajosan vonnak vissza mert egybol kiforgattam, mihelyt lattam h. nekem is kettot kuldtek mas-mas koddal.

Kíváncsi vagyok a fejleményekre, nekem egy hasonló szituban utána 6 hónapig nem adtak semmit. :noway:
Pedig az 2 különböző napon jött azon a héten - szerda,csütörtök-.
GL

Idézetet írta: slices Dátum január 29, 2015, 20:23:25
Kíváncsi vagyok a fejleményekre, nekem egy hasonló szituban utána 6 hónapig nem adtak semmit. :noway:
Pedig az 2 különböző napon jött azon a héten - szerda,csütörtök-.
GL
Nekem volt egy laza 8 honapos periodus amikor szo szerint semmit nem kaptam/kuldtek, noha a forgalmam ue volt mint most es mindezt ugy, hogy mellette nem igazan eltem a bonuszajanlataikkal etc. szoval kulonosebben nem raz meg a dolog. ;)
De mondjuk egyreszt nem latom be hogy a fenti szitu miert is az en hibam, masreszt meg a belso uzenetben ugye nincs opcio/link/barmi arra h. visszavegyek ha rakattintok - kulonben is azt irtak, hogy "gesture of goodwill". Legalabb nekik van olyan. Valszeg a rendszergazda aki ezert felel az holnaptol kezdve mar nem dolgozik a cegnel.

Idézetet írta: junglefever Dátum január 29, 2015, 20:38:20
Nekem volt egy laza 8 honapos periodus amikor szo szerint semmit nem kaptam/kuldtek, noha a forgalmam ue volt mint most es mindezt ugy, hogy mellette nem igazan eltem a bonuszajanlataikkal etc. szoval kulonosebben nem raz meg a dolog. ;)
De mondjuk egyreszt nem latom be hogy a fenti szitu miert is az en hibam, masreszt meg a belso uzenetben ugye nincs opcio/link/barmi arra h. visszavegyek ha rakattintok - kulonben is azt irtak, hogy "gesture of goodwill". Legalabb nekik van olyan. Valszeg a rendszergazda aki ezert felel az holnaptol kezdve mar nem dolgozik a cegnel.

Nem azt mondom, hogy a Te hibád, csak az ügy menetük érdekel ennek kapcsán. Nem értettem azt a 6 hónapot, mert oké, hogy következő körből kimaradok, az reális is lehetne..Feltűnően beragadt az a gomb.

Idézetet írta: slices Dátum január 29, 2015, 22:22:51
Nem azt mondom, hogy a Te hibád, csak az ügy menetük érdekel ennek kapcsán. Nem értettem azt a 6 hónapot, mert oké, hogy következő körből kimaradok, az reális is lehetne..Feltűnően beragadt az a gomb.

Igazad van!
Ráharaptál a bónuszra, mint Suarez Chiellini fülére és ő csak 4 hónapos eltiltást kapott! Ez igazságtalan.   ;D

Egyébként én azt hittem, hogy azért küldtek nekem két darab 500 ft-os bónuszt, mert egy ezrest akartak adni, de nem volt ilyen címletük. hehe

Ezeket a balfaszokat öcsém :bash: Konkrétan a 30-35.perc környékén kivették a meccset, és már nem is tették be. Jöhet az angol chat...

Laszlo B becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere Laszlo B
Laszlo B Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek? Amennyiben számlájával kapcsolatos kérdése lenne, kérem, adja meg a négyjegyű biztonsági számát.
Tibor Üdvözlöm!
Tibor Egy fogadáommal kapcsolatban érdeklődnék
Laszlo B Meg tudná adni a fogadás referenciaszámát? Ezt a fogadás visszaigazolásának a felső részén láthatja, melyet a fogadás történet részben jeleníthet meg. A következő formátumban látható: AB0123456789X.
Tibor A 26. percben fogadtam az adott mérkőzésen arra, hogy az első félidőben lesz egy gól. Nemrég tudtam meg, hogy a mérkőzést 3 periódusban játszották le, 2x30 és 1x19 perc
Tibor ST0216322510F
Laszlo B Elvesztettük a kapcsolatot a közvetítővel, így sokáig a közvetítés sem volt elérhető, nekünk sem volt sokmindenről információnk, ezért az élő piacok is sokáig nem votlak elérhetőek.
Laszlo B Ettől függetlenül, a mérkőzés körülményeiről az ügyfél felelőssége megyőződni.
Laszlo B A fogadása áll.
Tibor De ezt Önöknek fel kell tüntetni, hogy a mérkőzés nem 2x45 perc
Tibor Ezt Önök nem tették meg, pedig a szabályzat ezt tisztán leírja
Tibor Akkor nem csak én hibáztam hanem Önök is, mert félrevezettek, nemcsak a szorzóval, hanem a játékidővel is
Laszlo B Ennek ellenére a gól az 52. percben történt.
Laszlo B Így ha félidő szerint néznénk is, vesztes a fogadása.
Laszlo B Segíthetek még valamiben?

#4304 január 30, 2015, 00:46:21, benedek185
Szóval Tibor vagy.  :D
Viccet félretéve, ez a mániájuk, hogy sose írják ki, hogy ha nem 2X45 perces egy meccs? 1-2 hete történt egy hasonló eset, amikor a support azt mondta,  hogy a játékidő nem is 90 perc , pedig annyi volt, az adott csapat hivatalos oldalán meg is lehetett nézni a szöveges meccs összefoglalót, amiből tisztán látszott, hogy a 80-90 perc között is történtek fontos momentumok. A szabályzat világosan, érthetően leírja, hogy kötelességük lenne jelezni azt, hogy ha a normál játékidőtől eltérőek a viszonyok.
Aztán volt az a kézis esetem is, ilyenkor persze jönnek azzal, hogy az eredmények tájékoztatójellegűek bla bla.
Nem a bet365-tel van bajom, mert elég jó kis iroda, de ez a hozzáállás a support részéről nagyon nem tetszik nekem.  ???