bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Beszéltem az angolokkal is. Katasztrófa. Ők is azt mondták, hogy 45.percet vesznek így is félidőnek. Érdekes, hogy amikor nyertes lenne a fogadás, akkor a lejátszottat veszik figyelembe. Ahogy haladunk a beszélgetés vége felé Danny bemásolja, hogy átad Robertnek, és majd neki is írjam le ugyanezt. Oké, legyen. Majd jön az újabb üzenet, hogy az előzőt hagyjam figyelmen kívűl.

A tanulság: 1. Csak olyanra fogadj, amit a helyszínen látsz vagy ismered a szervezőket. De ez ugye nem megengedett.  2. BalfaszLászló szerint tudnod kell azt is rögtön, amit ők 5 órával később tudnak meg. (Volt idő, amikor 4-1 volt kiírva végeredménynek, majd változtattak 1-0-ra). 3. Hogy mikor van félidő majd ők eldöntik.
Egyszer küldenének egy olyan üzenetet, hogy pl.: Elnézését kérjük a félretájékoztatott játékidőért. A 80 perc nem 90, ezért fogadása nem vesztes, hanem érvénytelenített.


Idézetet írta: benedek185 Dátum január 30, 2015, 00:41:53
Szóval Tibor vagy.  :D
Viccet félretéve, ez a mániájuk, hogy sose írják ki, hogy ha nem 2X45 perces egy meccs? 1-2 hete történt egy hasonló eset, amikor a support azt mondta,  hogy a játékidő nem is 90 perc , pedig annyi volt, az adott csapat hivatalos oldalán meg is lehetett nézni a szöveges meccs összefoglalót, amiből tisztán látszott, hogy a 80-90 perc között is történtek fontos momentumok. A szabályzat világosan, érthetően leírja, hogy kötelességük lenne jelezni azt, hogy ha a normál játékidőtől eltérőek a viszonyok.
Aztán volt az a kézis esetem is, ilyenkor persze jönnek azzal, hogy az eredmények tájékoztatójellegűek bla bla.
Nem a bet365-tel van bajom, mert elég jó kis iroda, de ez a hozzáállás a support részéről nagyon nem tetszik nekem.  ???

Nekem is a supporttal van bajom. Amíg ez a szabálypont nem lesz egyértelműsítve, addig ezek az esetek akármikor megismétlődhetnek. Imádkozni kell, hogy hány percet vegyenek figyelembe.  :)

Valószínüleg a csóka aki ezt a meccset élőben követte sem tudta hogy nem a sztenderd meccsidő lesz.. ha tudta volna, jeleznie kelett volna a meccs előtt, amikor az alapadatokat diktálja be telon. Időjárás, pálya állapota.
A faszi honnan is tudhatta volna hogy nem 45percet játszanak, lehet 200kmről jött közvetíteni a meccset, es alig ismeri a csapatokat..
A meccsidő meg abszolút a két edző megállapodásán múlik.Honnan kéne ezt a bet365nek tudnia?

#4308 január 30, 2015, 01:35:38, benedek185
Idézetet írta: ncis88 Dátum január 30, 2015, 01:22:24
Valószínüleg a csóka aki ezt a meccset élőben követte sem tudta hogy nem a sztenderd meccsidő lesz.. ha tudta volna, jeleznie kelett volna a meccs előtt, amikor az alapadatokat diktálja be telon. Időjárás, pálya állapota.
A faszi honnan is tudhatta volna hogy nem 45percet játszanak, lehet 200kmről jött közvetíteni a meccset, es alig ismeri a csapatokat..
A meccsidő meg abszolút a két edző megállapodásán múlik.Honnan kéne ezt a bet365nek tudnia?

És a fogadó honnan tudja kérlek alássan? Ha ennyire speciális téma egy meccsnél a játékidő meghatározása, hogy még a közvetítős emberke se tudja, hogy hány perc a meccs, akkor a szerencsétlen fogadó honnan tudja? Elvileg az irodák mindig egy lépéssel a fogadók előtt járnak, de ez esetben, amikor még a pontos játékidőt se tudják belőni...  :laugh:
Így elég hiteltelennek tűnik az egész történet az iroda részéről.  :laugh:
Ők maguk se tudják, hogy hány perc a meccs, de a fogadó a hibás, hogy szar a közvetítés, a rendszer meg befagyva? Ugyan már.  :)

BvB 09, amúgy pontosan milyen meccs volt ez?

Nyilván ilyen csak bari meccseken fordulhat elő.. Az ember aki odament nem tudhatta, hogy 2x30 1x19percet játszanak, nem is jelezhette ki az iroda mert nem tudták ők sem. Amikor a 30.perc után félidő lett volna és a faszi lezárta volna a félidőt a megfeleő billlentyű kominációval, leesett volna a betnek és a supervisornak, hogy itt nem 45perces félidőről van szó. De ugye megszakadt az összekötteés vagy pont emiatt levették a kínálatból, amikor a faszinak leesett hogy nem 45perces lesz a fi. Ekkor ezt kötelessége a * gomb megnyomásával a supervisorak jelezni.

Szar dolog az ilyen, tudom, nem is akarom védeni őket, de az is lehet hogy a két edző a kezdés előtt állapodott meg a játékidőről. Mivel erre lehetőségük van..

Ebben mondjuk lehet valami.  :)

Ncis88, lebuktál, te voltál kint nyomkodni!  :laugh:  Múltkor írtad hogy már magolod a tananyagot, gondolom a titoktartási szerződés miatt nem árulhatod el  :icon_smile:

Egy barátságos meccs, BK Frem - BK Fremad Valby.

Megérteném, ha nagy ritkán előfordulna az ilyen, de egyre többször van, és arra nem hajlandók, hogy korrigáljanak. Percekkel korábban véget ér a félidő, majd a másodikat 45-ről indítják 40 helyett, vagyis nem írja ki a 2x40 perces játékidőt. 

Az meg egyre jobban érdekel, hogy a bet365 hogyan vesztette el a kapcsolatot a kint lévő "munkatárssal". Ennyire megzavarodott szegény? 30. percben bevették és a 35. percben levették a találkozót.(5 percig nem történt semmi, csak veszélyes támadás volt). A chates szerint pedig később visszatették a kínálatba a mérkőzést.

Na meg, hogy hogyan lett  4-1 az 1-0-ás végeredményből..

Nem az zavar, hogy buktam, mert oké, benne van. Sokkal zavaróbb a bet365 reagálása a szituációra.

Mitől szokott függeni az animációs közvetítés/statisztika részletessége? Sok esetben a támadásokat, lövéseket számláló rész hiányzik, ill. ha ott is van, mondjuk csak a veszélyes támadásokat jelzi ki grafikusan és a számlálón is.

Sziasztok!

Fizetett már be itt valaki paypal-lal vagy van valamilyen ilyen irányú tapasztalata?  :redchug:

Köszi, sziasztok!  :great: :cya:

Idézetet írta: starke Dátum január 30, 2015, 09:39:44
Sziasztok!

Fizetett már be itt valaki paypal-lal vagy van valamilyen ilyen irányú tapasztalata?  :redchug:

Köszi, sziasztok!  :great: :cya:

Magyaroszágon paypalal szerencsejáték oldalra nem lehet befizetni.

Idézetet írta: bendehal Dátum január 30, 2015, 09:45:28
Magyaroszágon paypalal szerencsejáték oldalra nem lehet befizetni.

Akkor miért van ott a befizetési lehetőségek között amikor odalépek?
Csak megtévesztés?

Idézetet írta: starke Dátum január 30, 2015, 10:24:59
Akkor miért van ott a befizetési lehetőségek között amikor odalépek?
Csak megtévesztés?

Vannak magyar anyanyelvű, magyar állampolgárságú és magyar felületet használó személyek, akik külföldi lakcímmel és külföldi bankkártyával rendelkeznek, "esetleg" még adóznak is ott. Ráadásul elég sokan. Őket ne fosszuk meg a lehetőségtől azért, oké?
Vagy az is lehet, hogy téged akartak átverni. Belegondolva ez a valószínűbb...  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 30, 2015, 01:25:37
És a fogadó honnan tudja kérlek alássan? Ha ennyire speciális téma egy meccsnél a játékidő meghatározása, hogy még a közvetítős emberke se tudja, hogy hány perc a meccs, akkor a szerencsétlen fogadó honnan tudja? Elvileg az irodák mindig egy lépéssel a fogadók előtt járnak, de ez esetben, amikor még a pontos játékidőt se tudják belőni...  :laugh:
Így elég hiteltelennek tűnik az egész történet az iroda részéről.  :laugh:
Ők maguk se tudják, hogy hány perc a meccs, de a fogadó a hibás, hogy szar a közvetítés, a rendszer meg befagyva? Ugyan már.  :)

BvB 09, amúgy pontosan milyen meccs volt ez?





Nekem nem is olyan régen volt nagyon hasonló kosárban...nyertem...de mily meglepő a percekre hivatkozva érvénytelen lett....Na most akkor hogy is van ez??

Idézetet írta: szalist Dátum január 30, 2015, 12:20:34
Nekem nem is olyan régen volt nagyon hasonló kosárban...nyertem...de mily meglepő a percekre hivatkozva érvénytelen lett....Na most akkor hogy is van ez??

Ez hogy történt pontosan?