bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum január 30, 2015, 12:25:26
Ez hogy történt pontosan?

Tettem egy felkészülési meccset kosárban.Ázsiai csapat volt mind a 2.Tettem pontot underre...Majd utólag törölték mondván hogy 12 percesre volt tervezve e meccs és az odds is..de valójában csak 10 percesek voltak a negyedek...

Idézetet írta: starke Dátum január 30, 2015, 09:39:44
Sziasztok!

Fizetett már be itt valaki paypal-lal vagy van valamilyen ilyen irányú tapasztalata?  :redchug:

Köszi, sziasztok!  :great: :cya:

véletlenül nem paysafecard-ot nézted el paypal-nek?  :police:  legalábbis nálam nem szerepel paypal, viszont paysafecard kuponnal szoktam mostanába befizetni az oldalra :redchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2015, 23:43:58
Igazad van!
Ráharaptál a bónuszra, mint Suarez Chiellini fülére és ő csak 4 hónapos eltiltást kapott! Ez igazságtalan.   ;D

Igen mellé ment, még kapufának sem mondanám. ;)

Egyre jobban süllyed az iroda....lassan már minden nap 40 perceket kell várni a chatre...nem értem miért....

Idézetet írta: szalist Dátum január 30, 2015, 23:36:07
Egyre jobban süllyed az iroda....lassan már minden nap 40 perceket kell várni a chatre...nem értem miért....

Talán azért, mert olyan fogadások miatt is kitartóan reklamálunk, ahol az irodának van igaza.    ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 31, 2015, 00:17:30
Talán azért, mert olyan fogadások miatt is kitartóan reklamálunk, ahol az irodának van igaza.    ;)

Szerintem meg csak simán kevesebben vannak az ügyfélszolgálatosak mint régebben

#4326 január 31, 2015, 17:53:18, Irtis
Teljesen mindegy, miért kell többet várni. Ha lépést akar tartani a piaccal az iroda, akkor illene több ügyfélszolgálatossal dolgozni.

üdv
új fórumozó vagyok, lehet nem jó helyre irok, na mindegy

a bet365-ön tettem három fogadást tegnap az Austria Vienna meccsre
a meccs elmaradt vagy mi és a fogadásaim azóta be vannak ragadva vissza sem tudom vásárolni

cset nem jött össze, emailt irtam a betnek, de hátha ti előbb tudtok válaszolni, mert már találkoztatok ilyesmivel :)

a többi pénz elugrott, feltölteni nem tudok és nem is szeretnék pár napig, ezeket a fogadásokat forgatnám be másba, de be vannak ragadva :)


Meg tudod gyorsítani a kiértékeltetést, ha chat-en jelzed a problémádat és előásol valahonnan hivatalos közleményt az elmaradásról, amit linkelsz nekik.

Meg kell várniuk hogy mikor lesz újra rendezve a mérközés. Ha jővő héten akkor nem törlik.

Sőt, szabály szerint ha 2 hónapon belül megrendezik, akkor sem.

Ez esetben pedig érdemes kérni, hogy töröljék a fogadásod. :)

ok,köszi a válaszokat
irtam nekik emailt, hogy kivenném ezeket a fogadásokat, majd irnak rá valamit, ha nem nincs mit tenni, várok :)
most valami megfelelő stratégiát keresek itt magamnak a fórumon.. a tanulópénzt már megfizettem :)

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 31, 2015, 17:24:09
Sőt, szabály szerint ha 2 hónapon belül megrendezik, akkor sem.

Az nem segítség, ha tippversenyt rendezünk!  :)

A szabályzat szerint:

"Elhalasztott, előrehozott vagy felfüggesztett mérkőzések
Fogadás rendezési szempontból egy le nem játszott vagy elhalasztott mérkőzés nem indulónak számít, kivéve ha a mérkőzést még ugyanazon a héten (vasárnapig bezárólag) megrendezik. Ebben az esetben a fogadások akkor állnak, ha a mérkőzést közös megegyezés alapján nem törlik."




ez van beirva, ez mit jelent? a meccs jan.30.-án lett volna.

INT CF   Postp.   Austria Wien II   P-P   Leopoldsdorf

bet365 még nem válaszolt az emailra

mi ez a P-P