bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Engem is, több címen is próbáltam elérni. Valószínűleg túlterheltek, mint tavaly a vb alatt

Nálam is ez a helyzet.  :(

most próbáljátok meg

Most nekem is jó. Pár perce még hibaüzenet volt egyébként.

ekkora szart...


Mi ez a hülye szöveg, mikor hiába nyomkodom a bejelentkezve marad gombot?
Egyébként is zabos vagyok, mert pár napja folyamatosan magától frissül az oldal, mintha F5-öt nyomnék és törlődnek a szelvényre bekészített tippek, stb... van, hogy 5 percenként megtörténik, tönkretehet egy-egy jól kitervelt fogadást is, amikor sok minden múlhat pár másodpercen.

Ugyanezt dobta nekem is, most elérhetetlen a szerver. Biztos azért, mert már túl sokat nyertünk és elég volt :D

Detto, én ma már nem vesződök vele többet. Azt az automatikus frissülést én már pár hete észrevettem

Ma nem állnak a helyzet magaslatán, ráadásul raktam egy cseh női focimeccset under 4-re, erre meccs közben az 50. percben amikor még 0-0 volt az állás törölték a fogadásomat, mert a vendégcsapat nevét tévesen adták meg. De gondolom ha 2-2 lett volna az állás akkor nem törlik  :noway:



A legalsó másfél óra alatt jött meg, reggel kértem ki a felső kettőt, 20 perc alatt megjöttek.



Idézetet írta: rensenbrink Dátum március 30, 2015, 13:29:32
Másnál is így lelassult a kifizetés? Régebben pár óra alatt kiküldték a zsét Skrillre, mostanában minimum 12 óra nálam, de inkább több. :-\

pont most aktuális nálam ez a kérdés..
márc. 27.-én este pénteken inditottam egy kifizetést, ami a kifizetések között szerepel, viszont a számlámra a pénz még nem érkezett meg
ma hétfő van
ha belevesszük, hogy hétvége, ok, de már akkor is meg kellett volna érkeznie a pénznek, nem?

Idézetet írta: Arzeen Dátum március 30, 2015, 14:39:58
pont most aktuális nálam ez a kérdés..
márc. 27.-én este pénteken inditottam egy kifizetést, ami a kifizetések között szerepel, viszont a számlámra a pénz még nem érkezett meg
ma hétfő van
ha belevesszük, hogy hétvége, ok, de már akkor is meg kellett volna érkeznie a pénznek, nem?

Skrillre kérted?

nem
normál számlára
de vissza az egész, most kaptam smst hogy megjött a pénz a számlámra
úgyhogy tárgytalan  :)

Idézetet írta: Arzeen Dátum március 30, 2015, 15:16:53
nem
normál számlára
de vissza az egész, most kaptam smst hogy megjött a pénz a számlámra
úgyhogy tárgytalan  :)

Már meg se haragudj, de a banki átutalás mégis mióta pár óra?

Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 16:42:24
Már meg se haragudj, de a banki átutalás mégis mióta pár óra?

eddig gyorsabbat tapasztaltam, ennyi idő alatt mindig mgjött a pénz, pl éjféli utalással dél körül...stb
de a hétvge miatt lehetett
kössz

Idézetet írta: Arzeen Dátum március 30, 2015, 21:10:01
eddig gyorsabbat tapasztaltam, ennyi idő alatt mindig mgjött a pénz, pl éjféli utalással dél körül...stb
de a hétvge miatt lehetett
kössz

Átfutási idő (banki átutalás esetében): 2-10 banki munkanap