bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

csabax és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: brand_boy Dátum május 05, 2015, 16:09:08
Most egységesen százezer font (vagy annak megfelelő összeg) lett a maximális nyeremény minden játéktípusnál ?
A sportfogadásra gondolok elsősorban. Régen, mintha a négy nagy ligára magasabb összeg lett volna megadva.

sztem nem változott

http://help.allsport365.com/hu/terms-and-conditions

MAXIMÁLIS NYEREMÉNY

A 24 órás időszakra vonatkozó sportonkénti maximális nyereményeket az alábbiakban részletezzük. A nyeremény összegébe a tét nem tartozik bele. A maximális nyereményeket a globális egységesség érdekében angol fontban jelezzük, de a tényleges kifizetésekre a vonatkozó valuták megfelelői érvényesek.

A különböző maximális nyereménylimitekkel rendelkező eseményekre tett többszörös fogadásoknál a legalacsonyabb limit érvényes. A maximális nyereménylimitek minden olyan felhasználóra vagy együttműködő felhasználók csoportjára vonatkozik, akik azonos választásokat tartalmazó fogadásokat adtak le, beleértve azt is ahol azokat fogadások sorozatában, különböző szorzókkal, vagy több nap elteltével különböző fogadószámlákat és/vagy különböző fogadó-csatornákat használva adták le. Amennyiben van okunk azt hinni, hogy több fogadás leadására is sor került ilyen módon, úgy ezeknek a fogadásoknak a teljes kifizetését egyetlen maximális nyeremény kifizetésére fogjuk korlátozni.

Labdarúgás

2.000.000£ minden férfi nemzetközi mérkőzés és a következő bajnokságok esetén - angol Premier Liga, Championship, League 1, League 2, FA Kupa, spanyol La Liga, olasz Serie A, német Bundesliga I, francia Le Championnat, UEFA Bajnokok Ligája és UEFA Európa Liga.

500.000£ a következő bajnokságok esetén - ausztrál A-League, skót Premier League, Blue SQ Premier, norvég Tippeligaen, svéd Allsvenskan és Capital One Kupa.

250.000£ a következő bajnokságok esetén - spanyol Segunda, olasz Serie B, német Bundesliga II, francia másodosztály, dán Szuperliga, finn Veikkausliiga, norvég Adeccoligaen, portugál Primeira Liga és svéd Superettan.

100.000£ a következő bajnokságok esetén: osztrák Bundesliga, belga Pro League, dán elsőosztály, finn Ykkonen, holland Eredivisie, skót első-, másod- és harmadosztály, svájci Szuperliga, görög Szuperliga, török Szuperliga.

50.000£ minden más labdarúgó bajnokság esetén, kivéve teremlabdarúgás (futsal), strandfoci és Masters Soccer.

stb.....

Idézetet írta: greenee Dátum május 09, 2015, 19:01:56
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, lehet hogy elég bugyuta,  de most telik le a féléves önkitiltásom, és csak  annyi, hogy ilyenkor lehet tőlük valamiféle bónuszt igényelni, pl. mint a 15k kezdőbónusz?  ::)
Nem, és még az sem kizárt, hogy felhivnak telefonon vagy ki kell töltened egy függőségi kérdőivet mielőtt megnyilik a számlád.

Nem biztos, hogy a 15k bónuszt nem kapod meg !

Én már vagy ötször megkaptam.
Hosszú szilenciumok után rendre megajánlják bajnokság kezdetekor(én nyáron foci holtszezonban nem játszom), sőt később is.
Tavaly augusztusban, és idén áprilisban is megkaptam.
Persze ehhez kurva sokat kell ám bukni !  ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 11, 2015, 11:42:39
Nem, és még az sem kizárt, hogy felhivnak telefonon vagy ki kell töltened egy függőségi kérdőivet mielőtt megnyilik a számlád.

A szezon elejei bónuszt mindenkinek megajánlják. 15kig csak van aki 100%ost kap van aki csak 25%ost. De ez nem ugyanaz mint a kezdőbónusz. Ha azt megkaptad, többet nem kapod meg. Régebben működött a pénznem módosítás miatti új számlás bónusz, de már erre is figyelnek.

Idézetet írta: greenee Dátum május 09, 2015, 19:01:56
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, lehet hogy elég bugyuta,  de most telik le a féléves önkitiltásom, és csak  annyi, hogy ilyenkor lehet tőlük valamiféle bónuszt igényelni, pl. mint a 15k kezdőbónusz?  ::)
Én is hasonló cipőben járok.Nekem juniusban jár le majd.Tegnap poénból beakartam jelenkezni és sikerült.De a Befizetés opciónál kiírja, hogy a számláján korlátozások vannak.

Nálatok sem működik a Ber365 élő része?






Miért?? A bónuszösszeghez képest egy halom pénz van bent, ki akartam szedni Skrill-re egy keveset és áttenni másik irodához, hogy a maradék bónuszt kiforgassam egy ellenfogadással, erre nem lehet.... nem korrekt.

Idézetet írta: szorzatos Dátum május 15, 2015, 18:38:57




Miért?? A bónuszösszeghez képest egy halom pénz van bent, ki akartam szedni Skrill-re egy keveset és áttenni másik irodához, hogy a maradék bónuszt kiforgassam egy ellenfogadással, erre nem lehet.... nem korrekt.

Ez mindenhol igy van, amig aktiv bonuszod van nem kerhetsz kifizetest, csak ha lemondasz a bonuszosszegrol.

hát ez van, csúnya dolog  :icon_smile: főleg hogy előtte még egy befizetésem is volt

Sziasztok!

Az előbb bejelentkeztem az oldalra és ez az üzenet fogadott:

Kedves Tamás

YR4301291410F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.37 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett: 15.0 (Összesített szögletek SV Kapfenberg v Hartberg). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.66 szorzóval kerül rendezésre.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata

Ezt az üzenetet kb. 35 perc után kaptam, miután vége lett a meccsnek. Ez hogy lehetséges, mikor már a nyereményt is kifizették?

Idézetet írta: tomass92 Dátum május 15, 2015, 22:27:13
Sziasztok!

Az előbb bejelentkeztem az oldalra és ez az üzenet fogadott:

Kedves Tamás

YR4301291410F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.37 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett: 15.0 (Összesített szögletek SV Kapfenberg v Hartberg). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.66 szorzóval kerül rendezésre.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata

Ezt az üzenetet kb. 35 perc után kaptam, miután vége lett a meccsnek. Ez hogy lehetséges, mikor már a nyereményt is kifizették?

Szabályosan jártak el. Fedezi őket a szabályzat.

Tévedtek és javították.

#4691 május 15, 2015, 22:51:42, tomass92
Idézetet írta: Milan Dátum május 15, 2015, 22:30:57
Szabályosan jártak el. Fedezi őket a szabályzat.

Tévedtek és javították.

Ezt azért elég érdekesnek tartom, hogy a mérkőzés lefújása után 30 perccel veszik észre.
Meg élő fogadásnál folyamatosan mozognak a szorzók ahogy telik az idő, ezért nem is értem ezt az egészet.

Idézetet írta: tomass92 Dátum május 15, 2015, 22:39:29
Ezt azért elég érdekesnek tartom, hogy a mérkőzés lefújása után 30 perccel veszik észre.
Meg élő fogadásnál folyamatosan mozognak a szorzók ahogy telik az idő, ezért nem is értem ezt az egészet.

Ha holnap veszik észre, akkor is módosíthatják.

Idézetet írta: szorzatos Dátum május 15, 2015, 18:38:57




Miért?? A bónuszösszeghez képest egy halom pénz van bent, ki akartam szedni Skrill-re egy keveset és áttenni másik irodához, hogy a maradék bónuszt kiforgassam egy ellenfogadással, erre nem lehet.... nem korrekt.

Vasárnap rakj egy meccset amivel kipörög a bónusz maradékot vedd ki.

Idézetet írta: Milan Dátum május 15, 2015, 23:09:23
Ha holnap veszik észre, akkor is módosíthatják.

Értem. Köszi a segítséget!