bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap délután lecsaptam egy hatalmas hibára itt az irodánál. Egyelőre még mindig nyertes. Mostanában van gondjuk bőven.


Sziasztok!
Lehet, hogy már volt róla szó, de megkérdezem!
Ha bezárattom a számlámat és nyitok egy újat, akkor jogosult leszek (ismét) a nyitó bónuszra?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 16, 2015, 13:31:18
Sziasztok!
Lehet, hogy már volt róla szó, de megkérdezem!
Ha bezárattom a számlámat és nyitok egy újat, akkor jogosult leszek (ismét) a nyitó bónuszra?!

Esetleg porbálj meg egy deviza váltást $-ra akkor talán ott lesz a kezdő bónusz. Nekem nem szóltak érte..
Instant nyítsz számlát, tuti viszik a pénzt ha kérsz kifizetést.

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 16, 2015, 13:31:18
Sziasztok!
Lehet, hogy már volt róla szó, de megkérdezem!
Ha bezárattom a számlámat és nyitok egy újat, akkor jogosult leszek (ismét) a nyitó bónuszra?!
Hogyne, es ha megismetled ezt havonta meg aranyszamlas VIP statuszba is kerulhetsz naluk ami ujabb promociok ozonet fogja jelenteni szamodra.

Idézetet írta: bendehal Dátum június 16, 2015, 13:40:57
Esetleg porbálj meg egy deviza váltást $-ra akkor talán ott lesz a kezdő bónusz. Nekem nem szóltak érte..
Instant nyítsz számlát, tuti viszik a pénzt ha kérsz kifizetést.
Már volt deviza váltásom!Vissza akartam USD-ről HUF-ra.Az Ügyfeles javasolta, hogy nyissak egy újat.Be is zárattam vele a számlámat.

Idézetet írta: junglefever Dátum június 16, 2015, 13:47:34
Hogyne, es ha megismetled ezt havonta meg aranyszamlas VIP statuszba is kerulhetsz naluk ami ujabb promociok ozonet fogja jelenteni szamodra.
Bocs, de nem vagyok bónuszvadász.Novemberben lett volna 3 éves a számlám!

En ezt elhiszem (kulonben is, minden bonuszvadasz serobol tudta volna a valaszt a kerdesedre), es a fentieket olvasva meg az is lehet hogy teljesen uj ugyfelkent fog felismerni a rendszer, de ahogy bendehal irta ne lepodj meg ha vegul ket szek kozott a foldre huppansz.
T&C vilagosan rendelkezik arrol, hogy minden promocio egy embernek/haztartasnak stb. csak egyszer ervenyes.

Sziasztok!
Mégsem kell új számlát nyitom, mert kaptam ma egy e-mail-t az ügyfélszolgálatól, hogy fizzesek be a (HUF-os) számlámra, mert adrimisztrációs díjat fognak felszámolni:)

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 17, 2015, 13:46:37
Sziasztok!
Mégsem kell új számlát nyitom, mert kaptam ma egy e-mail-t az ügyfélszolgálatól, hogy fizzesek be a (HUF-os) számlámra, mert adrimisztrációs díjat fognak felszámolni:)
És te ennek örülsz?  :D

Idézetet írta: bendehal Dátum június 17, 2015, 14:10:17
És te ennek örülsz?  :D

Hát nem annyira!Arra nem számítottam, hogy visszaállítsák!

Szia!

"Tegnap délután lecsaptam egy hatalmas hibára itt az irodánál. Egyelőre még mindig nyertes. Mostanában van gondjuk bőven."

Ha nem túl indiszkrét kérdés, mi volt az? És meghagyták?

üdv : Zoli

Jaj, de szeretem amikor váratlanul levesznek egy meccset, másfél game múlva visszateszik és már brékhátrányban van akire tettem  ;D :D  :noway:

Egyik percről a másikra blokkolva lett a bet365.com honlap...  :redchug:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 22, 2015, 11:12:50
Egyik percről a másikra blokkolva lett a bet365.com honlap...  :redchug:

Az idegeimre mennek, most megint írhattam át a bet365-öt sportgiochi365-re a könyvjelzőkben. Csak a baj van ezzel a Recskáné féle bandával.