bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#5040 november 10, 2015, 19:10:34, lunatik
Idézetet írta: davixxx Dátum november 04, 2015, 21:44:37
Még 4 eve mikor itt volt megrendezve az u20 as kezi vb akkor lattam egy faszit, aki egy regi nokiat nyomkodott. Egesz meccsen a kezebe a telo, ult, nezte a meccset es folyton nyomkodta a gombokat. O is valoszinu, hogy ilyen "nyomkodo" ember lehetett. Mennyire kiraly melo, hol lehet erre jelentkezni?:D

a Sportradar-nal most is lehet ilyenre palyazni ugy latom:

https://www.sportradar.com/about-us/careers/jobs-list/data-journalist-for-sports-events/

valamint a Runningball-nal is:

http://academy.rball.com/

Hello segítséget kérnék, bet 365re hogy tudok pénzt feltölteni?

Idézetet írta: imi09 Dátum november 10, 2015, 21:56:02
Hello segítséget kérnék, bet 365re hogy tudok pénzt feltölteni?
Ennyi lehetőség van....

http://help.bet365.com/hu/payments

Hali!!

Valaki tud nekem privátba írni akit lekorlátoztak, és elmesélné, most hogyan játszik, kinek az accját használja, stb? :
köszönöm

Szia.

Bár engem nem korlátoztak még le, de nekem van 5számlám. 1 saját+ anyám és testvérem nevére+ egy a barátnőmére és egy a barátoméra. Bónuszt mindenhol kihasználtam, sehol sem vették el, még csak figyelmeztetést sem kaptam.

Javaslom neked, egy rokon adatait használd, vagy egy megbízható barátét. Elég egy személyi másolat és közüzemi számla. Nem nagy dolog. Az azonos IP vagy 1háztartás/1bónusz szabállyal nem nagyon foglalkoznak.

Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy en Romaniban elek es ugyebar itt le van tiltva a Bet365ot,de van baratom akinek van magyar bank kartyaja es magyar lakcime azzal be lehet ujra regisztralni? :)

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 12, 2015, 15:20:27
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy en Romaniban elek es ugyebar itt le van tiltva a Bet365ot,de van baratom akinek van magyar bank kartyaja es magyar lakcime azzal be lehet ujra regisztralni? :)

Persze, csak arra figyelj, hogy magyar IP-ről lépj be.

S nem utolsó sorban barátodnak is szólj, hogy mire készülsz.  :beerchug:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet előre tudni, mely focimeccseknél ad 10 perces fogadási lehetőséget a bet? Olvastam olyat, hogy ha eredmények.com-on a meccs mellett van egy kis tévé, akkor azoknál van 10 perces bontás. Igaz ez?

Köszi!

A kis téve azt jelenti, hogy közvetíti azt a meccset a tévé vagy a bet365. A 10 perces időintervallumok szerintem csak a komolyabb meccseknél vannak, így ma szerintem nem igazán lesz. :)

Idézetet írta: HubiFCB Dátum november 19, 2015, 11:37:27
A kis téve azt jelenti, hogy közvetíti azt a meccset a tévé vagy a bet365. A 10 perces időintervallumok szerintem csak a komolyabb meccseknél vannak, így ma szerintem nem igazán lesz. :)

Igen, ezt tudom, csak valaki említette valahol, hogy nagyrészt ezeknél a meccseknél is van 10 perces bontás. Most pl a Melbourne Victory - Central Coast Mariners meccsnél is van ilyen lehetőség.

pontosan szerintem sehogy,az csak akkor derül ki amikor kirakják az élő meccsek közé
viszont amit közvetítenek ott elég nagy %-ban lehet 10 percekre fogadni,de nem mindig
olyan is van,hogy nem közvetítik,de lehet 10 percekre fogadni,igaz ez leginkább csak a topbajnokságok meccseire vonatkozik

Amiknél szinte biztos lehet 10 percre fogadni:
Premier league(championshipnél meg liga 1-nél csak a tv-s meccsekre szerintem)
osztrák,német bundesliga
német bundesliga 2
francia 1,2
holland 1(bár itt azt hiszem nem mindig)
lengyel 1
olasz a(meg talán a b is)
orosz 1
spanyol 1,2
argentín 1
belga 1
dán 1
egyesült arab emirátusok 1
india 1
peru 1
portugál 1
svájc 1
török 1
ukrán 1
bl,el,vb(u21,dél amerika,ázsia stb-re is lehet sokszor)

Kosárlabdánál a negyedik negyed eredményére való fogadás miért tartalmazza az esetleges hosszabbítást is???

Jó kérdés, de már évek óta így van. Gondolom épp megszívtad vele. (Én szerencsére sokszor nyertem emiatt, mivel csak overre fogadok)

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 20, 2015, 19:33:32
Jó kérdés, de már évek óta így van. Gondolom épp megszívtad vele. (Én szerencsére sokszor nyertem emiatt, mivel csak overre fogadok)
Igen, KTE-ZTE  :bash:

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 20, 2015, 19:20:00
Kosárlabdánál a negyedik negyed eredményére való fogadás miért tartalmazza az esetleges hosszabbítást is???

Semmi logika nincs benne. Igy az overesek mákolnak, az underesektől meg nyertes fogadásokat vesznek el, iroda meg gondolom ugyanott van... sokszor az NCAA 2.fi underem 10-15 ponttal határ alatt lett volna, de a hosszabbítás miatt elbuktam, eszméletlenül idegesítő.