bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nem tudom kinek mennyi volt a max nap amíg valamilyen meccset jóváírtak de nekem már 5. napja nem tudnak jóváírni egy szaros meccset.Elég cink.Ha nem találnak róla infot,akkor érvényteleníteni kéne,visszaadni a tétet,aztán jó napot kívánok    :crazy:     Írtam nekik chaten,azt írták türelem  :crazy:   Van valami szabály hogy meddig lehet ezzel tökölni? vagy hetekig is elhúzhatják?

Sziasztok! Csut 16:18 ertem utalos kifizetest. Visszavenni mar nem tudom.Megjon hetfon?Koszi!

Idézetet írta: Superhero Dátum december 19, 2015, 14:16:44
Sziasztok! Csut 16:18 ertem utalos kifizetest. Visszavenni mar nem tudom.Megjon hetfon?Koszi!
Igen.

aki nézi a beten  Konyaspor Burzaspor meccset, a csapatok szinei össze vannak cserélve.
:)

Mi a picsa a max. tét az irodánál? Még nem találkoztam vele, ez valami új dolog?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 19, 2015, 17:42:14
Mi a picsa a max. tét az irodánál? Még nem találkoztam vele, ez valami új dolog?

Lehet, hogy le vagy korlátozva?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 19, 2015, 18:27:24
Lehet, hogy le vagy korlátozva?

Eddig sem volt gond a félmilliós tétekkel. Viccet félretéve egy hármas kombi 5 ezres fogadása lett lekorlátozva. Még soha nem találkoztam hasonlóval.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 19, 2015, 19:05:52
Eddig sem volt gond a félmilliós tétekkel. Viccet félretéve egy hármas kombi 5 ezres fogadása lett lekorlátozva. Még soha nem találkoztam hasonlóval.

Maximum tét minden fogadásnál van náluk és annyiból korrektek, hogy még a fogadás megtétele előtt láthatóvá teszik az összeget, ha a "max. tét"-re kattintunk.

Ha nem hatalmas szorzóra tetted a hármas kombit, akkor talán van benne egy olyan esemény, amire csak nagyon alacsony limitet engednek.
Egyesével mennyit engedne a 3 eseményre?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2015, 19:34:24
Maximum tét minden fogadásnál van náluk és annyiból korrektek, hogy még a fogadás megtétele előtt láthatóvá teszik az összeget, ha a "max. tét"-re kattintunk.

Ha nem hatalmas szorzóra tetted a hármas kombit, akkor talán van benne egy olyan esemény, amire csak nagyon alacsony limitet engednek.
Egyesével mennyit engedne a 3 eseményre?

Utólag nem tudom, de a Veszprém meccsre gyanakszom, hogy bekevert a győzelmük -7.5-ről, más opció nem is volt hendis fogadásra. Legalábbis én nem találkoztam vele.

Max tét felett is elfogadhatja,egy picit később. Még egyszer rákattintva ,max tét feletti összeg beírása után,a bet elfogadja.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 19, 2015, 19:05:52
Eddig sem volt gond a félmilliós tétekkel. Viccet félretéve egy hármas kombi 5 ezres fogadása lett lekorlátozva. Még soha nem találkoztam hasonlóval.

majd meglátod, ha le leszel korlátozva..300forint max tét, stb  :D néha nekem is előfordul, hogy max 10ezret enged egy kombira tenni...

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy járt-e már valaki úgy mint én, hogy 365-nél az élőfogadásnál vagy 12-15 másodperc míg megfogad valamit.
Eddig meg csak vagy 5-6 volt. Valószínűsítem azért mert nagyobb összegeket nyertem mostanság, de ez akkor is egy nyomorékság, mert így kb semmit nem tudok megfogadni időbe.

Ez a korlátozás egyik módja. Állítsd be hogy elfogadja az odds változást automatikusan. Ha jól rémlik lehet ilyet.

Tőzsdén már korábban lekorlátoztak így sajnos, de itt élőfogadásban még szarabb főleg hogy teniszre fogadok ott meg azért folyamatosan változik minden.
Viszont amikor rákérdezek chaten náluk akkor meg teszik a hülyét, hogy töröljem a cookekat meg előzményeket stb.. :D mintha nem tudnám hogy ők állították át...

Hali!
Ezt olvastam az oldalon :
Arsenal v Man City ajánlat
Az Arsenal december 21-én, hétfőn a Man City csapatát fogadja a Premier Ligában, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!
Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást az Arsenal v Man City mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.
Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).
Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.
Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.
Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatunknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatja ki minden bet365 labdarúgás fogadásából.
* vagy annak megfelelő valuta

Szoktak küldeni üzenetet is, ilyen akcióknál. De ez most nem érkezett. Gondolom azért érvényes ez a promoció ránk is.
Az országoknál nincs kizárva Hungary.