bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#5130 december 21, 2015, 14:29:07, pepa2015
Sziasztok!

Új vagyok itt, meg kezdő is! :) A segítségeteket szeretném kérni. Megtudná valaki mondani, hogy hol lehet azt megnézni, mely országokban alkalmazzák a "Kegyelem szabályt" kézilabdában, meg egyáltalán más sportágakban is? Mert a bet365-ön ma emiatt buktam kb. 5000 Ft-ot. :(
Az is érdekelne, hogy ennek a meccsnek hol tudnék utánanézni? Lianoning – Anhui-women handball - 12-27 (9-18, 3-9)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 21, 2015, 10:48:46
Hali!
Ezt olvastam az oldalon :
Arsenal v Man City ajánlat
Az Arsenal december 21-én, hétfőn a Man City csapatát fogadja a Premier Ligában, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!
Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást az Arsenal v Man City mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.
Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).
Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.
Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.
Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatunknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatja ki minden bet365 labdarúgás fogadásából.
* vagy annak megfelelő valuta

Szoktak küldeni üzenetet is, ilyen akcióknál. De ez most nem érkezett. Gondolom azért érvényes ez a promoció ránk is.
Az országoknál nincs kizárva Hungary.

Nekem már egy hete ott villog üzenetként, szóval nálunk is érvényes kéne hogy legyen. Ha nem kaptál üzit, a helyedben letisztáznám a chaten.

Idézetet írta: pepa2015 Dátum december 21, 2015, 14:22:13
Sziasztok!

Új vagyok itt, meg kezdő is! :) A segítségeteket szeretném kérni. Megtudná valaki mondani, hogy hol lehet azt megnézni, mely országokban alkalmazzák a "Kegyelem szabályt" kézilabdában, meg egyáltalán más sportágakban is? Mert a bet365-ön ma emiatt buktam kb. 5000 Ft-ot. :(
Az is érdekelne, hogy ennek a meccsnek hol tudnék utánanézni? Lianoning – Anhui-women handball - 12-27 (9-18, 3-9)


Kínában. 15gól különbségnél vége. Nem te vagy az első aki ebbe beleszalad, sajnos.

Idézetet írta: exchange Dátum december 20, 2015, 12:14:07
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy járt-e már valaki úgy mint én, hogy 365-nél az élőfogadásnál vagy 12-15 másodperc míg megfogad valamit.
Eddig meg csak vagy 5-6 volt. Valószínűsítem azért mert nagyobb összegeket nyertem mostanság, de ez akkor is egy nyomorékság, mert így kb semmit nem tudok megfogadni időbe.

Gondolom élő fogadásokkal nyertél nagyobb összegeket (mennyit, ha nem titok).. de még emiatt sem feltétlenül kap az ember extra delay-t, inkább amiatt ha esetleg szándékosan hibára akarna tenni az ember és előnyt kovácsolni, erre igen érzékeny a bet365. Sajnos ha rátették a delayt, azt az életben nem veszik le.

Ez igen! Ma 9:45-kor kikértem pénzt bankszámlára és 14:45-kor jött az sms, hogy "Önnek pénze érkezett".  Még sohasem jött meg aznap a banki átutalás. :great:

Nekem a csutortoki kikeres jott meg ma 12:00 korul.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 21, 2015, 15:58:07

Kínában. 15gól különbségnél vége. Nem te vagy az első aki ebbe beleszalad, sajnos.

Köszi! Esetleg valaki egy linket küldene, hogy a Kínai kézilabda bajnokságot hol tudom megnézni? A kínai focinál is van ilyen szabály?

Idézetet írta: pepa2015 Dátum december 21, 2015, 17:57:28
Köszi! Esetleg valaki egy linket küldene, hogy a Kínai kézilabda bajnokságot hol tudom megnézni? A kínai focinál is van ilyen szabály?

Fociban nincs.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 21, 2015, 18:02:17
Fociban nincs.

Köszi! Valaki vállal privátban élő fogadással kapcsolatos korrepetálást? :)

Go to:
topik:
Laudrup ördögi tippjei fociországból
:ok:

Uamisten mekkora szégyen ez a teremfoci ami megy a bet365-n.  :DD Még nyerni sem lehet vele, mert képesek 5x2es kapura 10percig 1-2 gólt rúgni. Kabaré színvonal.

#5141 december 22, 2015, 20:19:51, CaeSar
Idézetet írta: ncis88 Dátum december 22, 2015, 20:00:37
Uamisten mekkora szégyen ez a teremfoci ami megy a bet365-n.  :DD Még nyerni sem lehet vele, mert képesek 5x2es kapura 10percig 1-2 gólt rúgni. Kabaré színvonal.

Tavaly ezzel nyertem magam betegre.  ;D ;D Egyébként tényleg hihetetlen mekkora analfabéták gyülekezete ez a torna. Megkockáztatom, ha innen az oldalról random válogatnánk ki 10 embert, azzal is versenyben lennénk.  :ok: :redchug: :redchug:

(kivéve Milant, mert Vele nem  :nu: )


És gyorsan tegyük hozzá, hogy palánk is van.  :police: ;D

Idézetet írta: CaeSar Dátum december 22, 2015, 20:16:57
Tavaly ezzel nyertem magam betegre.  ;D ;D Egyébként tényleg hihetetlen mekkora analfabéták gyülekezete ez a torna. Megkockáztatom, ha innen az oldalról random válogatnánk ki 10 embert, azzal is versenyben lennénk.  :ok: :redchug: :redchug:

(kivéve Milant, mert Vele nem  :nu: )


És gyorsan tegyük hozzá, hogy palánk is van.  :police: ;D

Szeretem, mert reálisan gondolkozol.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 17, 2015, 13:31:28
Haverom kérdezi, hogy innen bankszámlára ki lehet kérni a pénzt akkor is, ha előtte csak netes pénztárcákból fizetett be?

Idézetet írta: baliizu Dátum december 17, 2015, 13:39:04
Nem. Oda tudsz pénzt kikérni ahonnan az utolsó befizetésed volt.

Akkor ha kifizetés előtt befizet egy csekély összeget banki utalással, akkor kikérheti az egészet bankszámlára?
Akkor is ha a banki befizetés mondjuk csak az egy százada volt annak az összegnek, mint amit a netes tárcákkal befizetett?

Bankszámlára való lekérés az egyetlen opció ahova nem kérnek előtte depot. Oda bármikor kikérheted a pénzed.