bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 27, 2015, 13:18:15
Bankszámlára való lekérés az egyetlen opció ahova nem kérnek előtte depot. Oda bármikor kikérheted a pénzed.
Szia!
Tudsz olyan oldalt, ahol lehet részletesen olvasni a "nyomogatos" munkáról?!

Aki fogadott az ukrán hoki meccsre Generals Kiev   18-1   Yunost Kharkiv és rosszul értékelték ki,az reklamáljon.Igaz buktam ez miatt egy 10est méregből ez miatt,de javitották. ;)

Érdekes, de a bet365 kb 6-8mpcel le van maradva a digihez képest a Waw - Rao meccsen.

Üdv!

Bet365 regisztráció esetén MasterCard bankkártyával milyen fizetőeszközöket ajánlotok? Kifizetésnél a banki átutalás drágának tűnik. Skrill-ről vélemények?

Idézetet írta: HorvatXI Dátum január 01, 2016, 19:22:38
Üdv!

Bet365 regisztráció esetén MasterCard bankkártyával milyen fizetőeszközöket ajánlotok? Kifizetésnél a banki átutalás drágának tűnik. Skrill-ről vélemények?

Mastercard/Visa, Skrill, Neteller. Van amiből választani.

Nézzetek be a Vegas részre nekem jött 10 ingyen pörgetési ajánlat belső üzenetben.

Nálam semmi üzi.

A vegas részben a nyerőgépekben mik azok amiket ajánlotok. Én csak a starburst-al szoktam játszani. Mely játékokkal érdemes játszani?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 04, 2016, 13:07:19
A vegas részben a nyerőgépekben mik azok amiket ajánlotok. Én csak a starburst-al szoktam játszani. Mely játékokkal érdemes játszani?

Nincs előttem milyen játékok vannak a bet365 vegasában, de amiken én többnyire sikerrel kipörgetem az ilyen bónuszokat, az a Bloodsuckers, Jack and the beanstalk, Fire Queen, és a nagy kedvenc Frankies Dettori. Lovas játék, van kétféle bónuszkör benne. 

Bingózik itt valaki?Most olvastam,hogy 4x a forgatási követelmény,tényleg betartják,vagy elsiklanak felette,mint a sportfogadás bónuszoknál sok esetben?Átállitottam angol nyelvre,és igy már elérhető nekem is,eddig hiába kerestem,nem jöttem volna rá mi a gond. ;D


Idézetet írta: fili76 Dátum január 04, 2016, 15:39:44
Bingózik itt valaki?Most olvastam,hogy 4x a forgatási követelmény,tényleg betartják,vagy elsiklanak felette,mint a sportfogadás bónuszoknál sok esetben?Átállitottam angol nyelvre,és igy már elérhető nekem is,eddig hiába kerestem,nem jöttem volna rá mi a gond. ;D

Valahol itt a topikban már írtam róla, nekem nagyon bejött a bet365 bingó.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 04, 2016, 16:24:53
Valahol itt a topikban már írtam róla, nekem nagyon bejött a bet365 bingó.
Néztem nincsenek olyan sokan az ingyenes bingón,mint pl.unibeten 700,williamhillen 500,itt 170en voltunk a délután 2-3ig terjedő időszakban,ami nem sok.Igaz csak 4játékot csiptem el,de este 8-10ig is lesz azt megpróbálom végigjátszani,hátha lesz egy kis szerencsém.Szórakozásnak tökéletes,jobb mint a kaparós sorsjegyek,meg a beállitott gépek,amin lehetetlenség szinte nyerni-legalábbis nekem. :beerchug:

mennyiert szoktak adni egy bet365 accountot a feketpiacon?

Idézetet írta: fili76 Dátum január 04, 2016, 16:54:07
Néztem nincsenek olyan sokan az ingyenes bingón,mint pl.unibeten 700,williamhillen 500,itt 170en voltunk a délután 2-3ig terjedő időszakban,ami nem sok.Igaz csak 4játékot csiptem el,de este 8-10ig is lesz azt megpróbálom végigjátszani,hátha lesz egy kis szerencsém.Szórakozásnak tökéletes,jobb mint a kaparós sorsjegyek,meg a beállitott gépek,amin lehetetlenség szinte nyerni-legalábbis nekem. :beerchug:

Nem emlékszem pontosan, tényleg itt a topikban kéne utánanézni a hozzászólásomnak, de valami tíz eurót kell eljátszani a bingóban és jár bónusz slotokra. Mintha húsz euró lett volna az a bónusz, és nekem sikerült is szép eredménnyel kipörgetni. Szóval hajrá.