bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hát furcsa ez az ingyenes bingó nagyon,4-5 nap alatt nyertem 0.14 fontot  ;D
Mondom még egyszer szánok rá időt. Az eredmény 2 óra alatt 7.40 font!  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum január 14, 2016, 19:03:54
És ezen a listán hol van a bet365.com?   

Ha 2014. aug. 23-án blokkolnak egy oldalt 90 napra, akkor az utána lejár és újra elérhető lesz. (legalábbis eddig ez volt a rendszer, bár most, mint említettem, 365 napot találtam a törvényben)

Ha most indult újra  a blokkolás, hol van a 15+ nappal ezelőtti hirdetmény?
Eddig ezek követhetőek voltak, most kezd káosz lenni.
Ha az illetékes olvassa, kérem, tegyenek rendet!   :)

Köszönöm a tisztelt illetékesnek az intézkedést, már látszik a blokkolt honlapok között a bet365.com is!    :)
http://www.nav.gov.hu/nav/szerencsejatek/blokkolt_honlapok

Már csak annyit kéne akkor tenni, hogy utólag pótolni a hozzá tartozó Hirdetményt is, mert legutóbb 2015.05.07-én jelent meg a bet365-tel kapcsolatosan infó a honlapon.

Arra továbbra is kíváncsi vagyok, mi alapján blokkoltak hirtelen a szolgáltatók, ha az előtte nem jelent meg a NAV honlapján, ahogy kéne. (lehet, hogy valami "fellebbezés" volt a háttérben?)
Jó lenne, ha nem utólag derülne ki, melyik oldalt és mikortól szándékoznak blokkolni...


Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2016, 15:53:41
Köszönöm a tisztelt illetékesnek az intézkedést, már látszik a blokkolt honlapok között a bet365.com is!    :)
http://www.nav.gov.hu/nav/szerencsejatek/blokkolt_honlapok

Már csak annyit kéne akkor tenni, hogy utólag pótolni a hozzá tartozó Hirdetményt is, mert legutóbb 2015.05.07-én jelent meg a bet365-tel kapcsolatosan infó a honlapon.

Arra továbbra is kíváncsi vagyok, mi alapján blokkoltak hirtelen a szolgáltatók, ha az előtte nem jelent meg a NAV honlapján, ahogy kéne. (lehet, hogy valami "fellebbezés" volt a háttérben?)
Jó lenne, ha nem utólag derülne ki, melyik oldalt és mikortól szándékoznak blokkolni...

Off
AZ Ubert mikor fogják űberelni?
;D

Nem tudja valaki, kosár játékosteljesítmény fogadásnál ha valaki nem lép pályára, van-e érvénytelenítés?

Idézetet írta: Greipel Dátum január 20, 2016, 19:38:46
Nem tudja valaki, kosár játékosteljesítmény fogadásnál ha valaki nem lép pályára, van-e érvénytelenítés?
Van.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 20, 2016, 19:43:47
Van.

Akkor remélem Dorsey-t már a 2. félidőre sem küldi be a Galata :D. Amúgy is sima a meccs.

Idézetet írta: Helmet Dátum január 16, 2016, 09:08:25
Sziasztok, lenne egy kis problémám.

Tegnap délelőtt meg simán ment az oldal (tudtam is felölteni meg fogadni is). Azonban Délután óta ha megpróbálok akár ZenMate-tel, akár a ti alternatív linketeken keresztül belépni mindig ez a hibaüzenet fogad:

"Sikertelen bejelentkezés

Rendszerünk szerint Ön nem engedélyezett területről próbál hozzáférni a weboldalhoz. Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy ez a megállapítás helytelen, kérjük lépjen velünk kapcsolatba segítségért."

Előre is köszi a segítséget és a válaszokat!
Valószinűleg amerikai IP-t adott a Zenmate, vagy más tiltott ország IP-jét.

Helló mindenki! Kettő kérdésem lenne amire hasznos válaszokat szeretnék kapni.
Az első az lenne, hogy most ahogy blokkolva van a Bet365 oldal, de van alternatív megoldás és az ember ki is használja az mennyire ütközik törvénybe? Ütközik egyáltalán? Foglalkozik vele a hatóság? Ha igen lehet valami következménye, hogy valaki használja továbbra is? Bírság, feljelentés stb..
A másik kérdésem pedig az adózás lenne! Szeptembertől utaltam a bankszamlara 1m és 20e.-et.200e utalasok voltak. Volt amikor 1 héten 2 alkalommal is. Az évi befizetes nem sokkal, de valamivel több. Most kellene adóznom, h végül is jövedelem nem lett? Ez az összeg, forgalom soknak számít vagy feltűnő? Be kellene vallanom és 1m után adót fizetnem? Vagy nem foglalkoznak vele? Milyen következményei lehetnek? A válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!

1. Nem ütközik semmilyen törvénybe.
2. A törvény szerint az engedély nélküli irodáktól szerzett jövedelem adóköteles. Eddig senkit nem vettek elő be nem vallott sportfogadási jövedelmekért. Vagy bevallod, vagy Skrill/Neteller kártyával veszed fel ezután.

#5274 január 25, 2016, 16:47:47, benedek185
Idézetet írta: Helmet Dátum január 16, 2016, 09:08:25
Sziasztok, lenne egy kis problémám.

Tegnap délelőtt meg simán ment az oldal (tudtam is felölteni meg fogadni is). Azonban Délután óta ha megpróbálok akár ZenMate-tel, akár a ti alternatív linketeken keresztül belépni mindig ez a hibaüzenet fogad:

"Sikertelen bejelentkezés

Rendszerünk szerint Ön nem engedélyezett területről próbál hozzáférni a weboldalhoz. Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy ez a megállapítás helytelen, kérjük lépjen velünk kapcsolatba segítségért."

Előre is köszi a segítséget és a válaszokat!

Nekem is ma ugyanezt dobta ki! Nem Opera böngészővel próbáltad te is? Nekem csak ennél hozza ezt ki, Mozillánál és Google Chrome-nál viszont nem, ott be tudok lépni rendesen. Alternatív linkkel próbáltam belépni, Zenmate-et nem használok, így az biztos, hogy nem dobhatott ki amerikai ip címet. Néhány más nem fogadásos oldalnál is így érzékeli, mintha az USA-ban lennék. De csak Operánál van ez az egész, fura.

El se hittem hogy ilyen nyereményt beadott! :great: :beerchug:

#5276 február 01, 2016, 12:08:58, corsica
Üdvözletem!
Évek óta nem játszottam a bet365 irodánál. Most újra nyitottam a számlát. Szeretném kérdezni, hogy be lehet-e állítani azt a lehetőséget, hogy mutassa a fogadásra kínált összes mérkőzést - nem bajnokságonként - a kezdési időpont növekedésével sorba rakva?

Közben rájöttem.
Sorry

Más is kapott 40 ingyen pörgetést starburstra? Bet365-töl ilyen még nem jött nekem :D 856 Ft jött belőle :)

Emailt kaptál róla vagy belső üzit?