bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#5295 február 02, 2016, 20:55:07, Irtis
Azért az angol chaten vannak rendes emberek is. Pár hete nem volt elérhető a cash out az egyik fogadásomra, mert a traderek kikapcsolták. Rögtön mentem az angol chatre, és nem küldött el egyből, hanem utánanézett az ügynek. Mondjuk ez fél óráig tartott, és közben elveszítettem a fogadást, de elismerte a hibájukat, és adott egy bónuszt, ami kb. azzal egyenértékű volt, sőt kicsit több (10€), mint amit ki akartam cash outolni. Szóval érdemes próbálkozni.  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 02, 2016, 20:10:30
Csodálkoznék ha valamelyikötők is kiügyeskedné - mondjuk akkor én is bepróbálnám  ;D Akárhányszor problémám van a bet365-tel, nagyban leszarják a fejemet chaten, mind a magyar mind az angol. Ha a pókerszoftver beszarik, ha egy fogadást rosszul értékelnek ki, semmi. Betfairt bírom, meg a coral volt jó. Bármi probléma, egyből bocsánat majd valamilyen goodwill bónusz.

Hogy mennyire droidok vannak bet365-ön, arra egy sztori. Öcsém akart regelni, valami ilyesmi volt: Jó napot, regisztrálni szeretnék. A családban már van valakinek regisztrációja Önöknél, és kihasználta minden bónuszukat. Én mint új regisztráló, de vele egy családban, papíron egy háztartásban élő személy fel tudom használni a kezdőbónuszt? Chates: Először is kérném felhasználónevét.....   :bash: :bash:

Az szép :D
Egyébként kár próbálkozni,minden irodánál tiltva van azonos IP-ről a többszörös bónusz. Nagyobb irodák befogadják a regisztrációt (hiszen ott vannak ID-k,fotók,bankszámla,stb...), de bónuszt nem adnak. Kisebb irodák még a regisztrációt sem engedik ill. zárolják az összes számlát.

Idézetet írta: runin Dátum február 03, 2016, 06:49:47
Az szép :D
Egyébként kár próbálkozni,minden irodánál tiltva van azonos IP-ről a többszörös bónusz. Nagyobb irodák befogadják a regisztrációt (hiszen ott vannak ID-k,fotók,bankszámla,stb...), de bónuszt nem adnak. Kisebb irodák még a regisztrációt sem engedik ill. zárolják az összes számlát.

Vissza nem keresem, de mintha ncis88 írta volna valahol hogy a bet365 nem tőrödik az ilyenekkel, azért mondtam öcsémnek próbálja meg. De nehéz amikor ilyenekkel kell dűlőre jutni  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 03, 2016, 08:45:04
Vissza nem keresem, de mintha ncis88 írta volna valahol hogy a bet365 nem tőrödik az ilyenekkel, azért mondtam öcsémnek próbálja meg. De nehéz amikor ilyenekkel kell dűlőre jutni  ;D

Igen..valóban írta..nem foglalkoznak vele de írta azt is h a bónuszt nem használta ki...

15 pörgetés mr cashback-re ---> 190ft
de legalább ezt nem kell forgatgatni :D

Kapott mostanában valaki bónuszt (sport) ?



Igen, épp most szívok vele, valamiért nem fogadta el az oldal.

Péter Sz már jóvá is írta chaten.  :ok:

Idézetet írta: Attla$ Dátum február 03, 2016, 20:16:14
Igen, épp most szívok vele, valamiért nem fogadta el az oldal.

Péter Sz már jóvá is írta chaten.  :ok:

Nekem is néha előfordul, hogy nem fogadja el elsőre az emailből kimásolt kódot, de arra gyanakszom, hogy ez akkor történik meg, mikor a kód előtt vagy után lévő "space"-t is hozzámásolom. Második kísérletre már menni szokott.

Mennyi most itt a kifizetési idő?


Mennyi most itt a kifizetési idő?


Attól függ mire?

Idézetet írta: Larsson Dátum február 04, 2016, 10:11:06
Mennyi most itt a kifizetési idő?


Attól függ mire?

Én közvetlenül VISA-ra kérem (nem utalás!),szinte mindig másnap megkapom. Ha éjjel vagy hajnalban kérem,akkor néha átcsúszik a következő napra.

Skrillre 4-6 óra.

Helló mindenki! Kettő kérdésem lenne amire hasznos válaszokat szeretnék kapni.
Az első az lenne, hogy most ahogy blokkolva van a Bet365 oldal, de van alternatív megoldás és az ember ki is használja az mennyire ütközik törvénybe? Ütközik egyáltalán? Foglalkozik vele a hatóság? Ha igen lehet valami következménye, hogy valaki használja továbbra is? Bírság, feljelentés stb..
A másik kérdésem pedig az adózás lenne! Szeptembertől utaltam a bankszamlara 1m és 20e.-et.200e utalasok voltak. Volt amikor 1 héten 2 alkalommal is. Az évi befizetes nem sokkal, de valamivel több. Most kellene adóznom, h végül is jövedelem nem lett? Ez az összeg, forgalom soknak számít vagy feltűnő? Be kellene vallanom és 1m után adót fizetnem? Vagy nem foglalkoznak vele? Milyen következményei lehetnek? A válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!