bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nyugodtan használhatod az alternatív címeket, nem ütközik jogszabályba.
Adózni a törvény szerint az 1m után kéne, de soha nem derül ki, ha nem teszed meg (és szerintem kb. senki sem adózik fogadás után). Mivel nem a profit, hanem a jövedelem (kifizetések) után kellene adózni, így teljesen életszerűtlen. Ha tuti biztosra akarsz menni, akkor kérd ki Skrill vagy Neteller kártyára a pénzt, de elvileg ilyen 200 ezres utalások mehetnek bankszámlára is, senkinek nem fognak feltűnni (max egy vagyonosodási vizsgálatnál).

Köszönöm a választ. Ha valakinek van még infó vagy tapasztalat ilyen ügyben megköszönöm

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 21, 2016, 17:31:18
1. Nem ütközik semmilyen törvénybe.
2. A törvény szerint az engedély nélküli irodáktól szerzett jövedelem adóköteles. Eddig senkit nem vettek elő be nem vallott sportfogadási jövedelmekért. Vagy bevallod, vagy Skrill/Neteller kártyával veszed fel ezután.

Családon belül lehet használni ugyanazt a neteller számlát 2 Bet365-ös acchoz:help::help:

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 08, 2016, 20:34:17
Családon belül lehet használni ugyanazt a neteller számlát 2 Bet365-ös acchoz:help::help:


Nem

5 euro játékokra,most kaptam emailben,másnak is jött?Esetleg olyan,aki szokott játszani,mire érdemes felhasználni?Soha nem szoktam játszani,nem értem miért kaptam,bezzeg sportfogadásra nem adnak. ;D
Congratulations - today Games at bet365 are giving you an extra special treat.There's a €5 bonus in your account waiting to be played on your favourite games.

Idézetet írta: fili76 Dátum február 10, 2016, 18:34:08
5 euro játékokra,most kaptam emailben,másnak is jött?Esetleg olyan,aki szokott játszani,mire érdemes felhasználni?Soha nem szoktam játszani,nem értem miért kaptam,bezzeg sportfogadásra nem adnak. ;D
Congratulations - today Games at bet365 are giving you an extra special treat.There's a €5 bonus in your account waiting to be played on your favourite games.

Az hagyján hogy ilyet nem, de még csak a megszokott hűségbónuszt sem küldték eddig. Pedig rázúdítottam volna a Fradi-Vidi nullnullra  ;D

Én egy 100%o depo bónuszt kaptam 200$ig :DD és nem kaszinóra.. :DDD

#5318 február 10, 2016, 20:36:08, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 10, 2016, 18:34:08
5 euro játékokra,most kaptam emailben,másnak is jött?Esetleg olyan,aki szokott játszani,mire érdemes felhasználni?Soha nem szoktam játszani,nem értem miért kaptam,bezzeg sportfogadásra nem adnak. ;D
Congratulations - today Games at bet365 are giving you an extra special treat.There's a €5 bonus in your account waiting to be played on your favourite games.
Nekem most semmi. Starburst? Gonzo-t én nem ajánlom azzal megszívom mindig.. Jurassic Park slot? Az is necces, de elfogult vagyok. ;D

Beléptem vegashoz és belső üzeneteknél volt 10 pörgetés starburstra. (már tegnap jött) Lett belőle 400Ft.

hello

Futsal EB Szerb-orosz meccsen orosz csapat gólnál 3 gólra fogadtam, 3-2 lett a hosszabitásban de vesztesnek könyvelték el, miért?

Az összes többi sportnál beleszámít a hosszabitás.

#5321 február 11, 2016, 23:40:52, baliizu
Idézetet írta: sportfogado1 Dátum február 11, 2016, 23:30:58
hello

Futsal EB Szerb-orosz meccsen orosz csapat gólnál 3 gólra fogadtam, 3-2 lett a hosszabitásban de vesztesnek könyvelték el, miért?

Az összes többi sportnál beleszámít a hosszabitás.

Sajnos túlzó kiejelentés, hogy az összes többi sportnál beleszámítana. Például a fociban sem számít bele. Ez igen is vesztes fogadás.

A futsal szabályzat legelső mondata így szól: Minden mérkőzést a játékidő szerint rendezünk (a versenyt irányító testület megállapítása szerint), hacsak nincs másképpen feltültentve...

https://help.sportgiochi365.com/hu/rules/rules-hun-sports/futsal#15398

PC de a mobil felület.
megváltoztattam a számlám pénznemét HUF-ra, és ez fogad:
bet365 On The Move Bonus

Simply place a bet of 300 HUF or more on your mobile or tablet and you will be entitled to a 100% matched amount as a bonus to bet with up to a maximum of 7,500 HUF. Please note you must have settled bets to the value of three times your stake and bonus placed on your mobile or tablet prior to making a withdrawal.

You can claim your bonus by logging in to your account, going to the Members section, selecting Offers and entering your Offer Code 09060NMBLP.

kipróbáltam a kódot, persze nem fogadta el, az angol support errort nevez meg, most akkor korrektek vagy nem?

lehetnének nagyvonalúak, de nem azok.

Ha a régi pénznemnél kihasználtad, akkor ez a hiba oka. Nem fogod még egyszer megkapni
Elmúltak azok az idők, amikor pénznem módosítással újra éltek a bónuszok.. Rájöttek, és mindent átvezetnek az új számlára. Még verifikálni sem kell újra magad.

Jaja, én is pont most váltottam pénznemet a számlán, és most már nekem se jött semmi levél. Anno faternak még igen.. ::) :P