bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 3 vendég van a témában


Sziasztok! Hogyan tudjak a meccseket nyomon kovetni, honnan tudjak hogy melyik csapat tamad veszelyesen pl? Minden elo meccsen van ott valaki aki nyomon koveti? Mert pl ma Tiszaujvaros-Ujpest magyar kupa meccs lesz es a bet365 adja majd eloben, megyek ki megnezni. Tud valaki errol hogyan mukodik ez?

Idézetet írta: rabona Dátum március 02, 2016, 11:48:38
Miért, mire játszottál volna a második félidőben?

Nem mindegy neked hogy mire akart fogadni? Mit számít az?

Eddig a sportgiochi-s címet használtam de ma már ott is a jól ismert szöveg fogadott. Tudtok mondani másik, működő címet?

Idézetet írta: Wezli Dátum március 02, 2016, 12:28:55
Köszi nagy király vagy, de olyat szeretnék ami nem valami kamu acc lopó oldal, mert lazán bele lehet sétálni egy ilyenbe.
Szívesen, de kapitány a titulusom. 3 kattintás után magad is rájöhettél volna, hogy kamu-e a link vagy sem.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 02, 2016, 12:53:12
Szívesen, de kapitány a titulusom. 3 kattintás után magad is rájöhettél volna, hogy kamu-e a link vagy sem.
Nem egyről beszélünk Kapitány Uram! :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 15, 2016, 11:39:39
Hogy elkerüljük az elkövetkezendőkben a hasonló nézeteltéréseket (követnek, nem követnek  ;D ), s hogy nehezebben találjanak rá egyesek a címekre ezért megadjuk mi mindig az aktuálisan működött.

Megkérünk benneteket, hogy a későbbiekben ne írjatok ebbe a témába alternatív címeket, hanem amikor az aktuális blokkolva van jelezzétek nekünk mielőbb, s a lehető leggyorsabban módosítjuk.

Köszönjük.

Működő cím

Ha bármilyen gond van a hivatkozással jelezzétek!  :topbet_125:

Működő cím


Idézetet írta: rabona Dátum március 02, 2016, 13:31:13
Ricsike nyugi van, nyissál inkább egy naplót, hogy ha lenne virtuális 50 forintom, vagy valami hasonló.

Azért kérdeztem, mert valószínűleg overt játszott volna, és bukott volna, így valószínűleg jól járt, amiért kivette a bet365.

csak miután csináltál még 3 reget...
viszont a lényegen nem változtat,ha bukott volna ha nem

Idézetet írta: miskapapa67 Dátum március 02, 2016, 10:20:13
Tegnap megint gusztustalan volt Bet365. Rosenborg meccset félidőben kivették mert sok gól volt, 3:3 volt az eredmény a félidőben.

Az unibetnél is ugyanez volt a problémád, szerintem az ott kapott válasz itt is megáll!   :)
Bundameccsre gyanakodnak, vagy egyszerűen ilyen irreális eredménynél már nem tudnak (nem akarnak) szorzókat adni.
Inkább az a meglepő, hogy a Rosenborg 2 (!) barátságos meccse egyáltalán felkerülhetett a tétlapra.

Sziasztok!
Új vagyok még itt de bet365-ön már régóta játszom. Első kérdésem, hogy van-e akinek sportfogadásból rendszeres jövedelme van havi szinten? Illetve, hogy bejött ez a tiltsuk ki a külföldi oldalakat dolog és csak a **** tippmixpron játszunk mennyire komoly? Kell-e félni ha nagyobb összeget utalok ki?


Idézetet írta: Csabi05 Dátum március 02, 2016, 10:31:29
Sziasztok! Hogyan tudjak a meccseket nyomon kovetni, honnan tudjak hogy melyik csapat tamad veszelyesen pl? Minden elo meccsen van ott valaki aki nyomon koveti? Mert pl ma Tiszaujvaros-Ujpest magyar kupa meccs lesz es a bet365 adja majd eloben, megyek ki megnezni. Tud valaki errol hogyan mukodik ez?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3534.msg411078.html#msg411078

Köszönöm szépen vmlinuz!!
Egyébként én is kiszúrtam az emberkét aki ott ült két haverjával a lelátón. Nyomkodta a tabletet és a telefont. Pofátlanul odamentem mögé/mellé de a meccsen nem történt olyan érdemleges dolog amin nagyot lehetett volna nyerni, pl késői gól meg kevés volt a fogadható esemény is. Érdekesség egyébként, hogy egy megyei játékvezető volt ez a személy, ezt onnan tudom mert már vezetett nekem is meccset. :D Ha nagyon figyelünk és már csak kattintani kell a gól előtt a fogadásra (bár néha a szorzóváltozás beleszül) akkor elcsíphetünk egy két jó fogadást. Ha a közelben lesz még meccs, biztos kimegyek és próbálkozok.

Sziasztok. Van egy kevésbé kulcsfontosságú, de annál idegesítőbb problémám. Ha a mobil oldalon keresztül nézem a közvetítést, akkor a stream tetején mindig megjelenik az aktuális állás. Ezzen önmagában nem lenne gond, csak ugyebár a stream gyakra késik 20 másodpercet is. Tenisznél ez főleg idegesítő, akár 2 lejátszott ponttal is előrébb van a bet365 eredményjelző. Így okafogyott a meccsnézés, nincs benne semmi élmény.

Ha valaki tud valamilyen megoldást erre, azt örömmel fogadom.

Ha volt ez mostanában felmerülő téma akkor elnézést.

Nem biztos, hogy minden telefonon és böngészőben úgy jelenik meg mint nekem, ezért csatoltam egy képet. Telefon: Sony Xperia SP, böngésző: Chrome.

Másnál nincs olyan hogy nem tölti be az oldalt? Szürke háttér és csak tölt tölt...

Idézetet írta: sportfogado1 Dátum március 09, 2016, 18:07:12
Másnál nincs olyan hogy nem tölti be az oldalt? Szürke háttér és csak tölt tölt...

Nekem ma reggeltől van így. Nem tudom mi lehet, de idegesít.