bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


En azt ajanlom hagydd az ilyen fos logakat, amiket nem tudsz kovetni...ennyi az egesz...

Te vagy a sokadik aki ebbe beleszalad a bet365nél..

Nem írtak el ők semmit, ez a kegyelmi szabály a kínai bajnokságban évek óta jelen van. Sokan és sokszor megszívták már ezt. Olyan hogy ők valamilyen oddsot elírnak  nem nagyon van ha mégis akkor utólag úgy is törlik, szóval FELESLEGES megjátszani.


http://www.365sport365.com/extra/en/results-and-archive/results/?Fromdate=02%2f04%2f2016+12%3a11&SearchPath=result&FixtureId=55238969&Period=1&ChallengeId=28808605&CompetitionId=20423049&SportId=78&SportDesc=Handball&Todate=03%2f04%2f2016+12%3a11&LanguageId=1&Zoneid=4


láthatod, hogy volt 30. gól,de 31. már nem. SZóval 30gól volt és vesztes lett a fogadásod.

az a probléma hogy egy másik fogadooldal szerint nem is játszott a zhejiang ma

https://www.parimatch.com/en/res.html?&Date=20160403&SK=0

Attól mert te máshol nem találod semmit nem jelent.(Max hogy náluk nem volt kínálatban. Én megtaláltam a beten, szóval lejátszották. Vesztettél sajnos, lépj túl rajta.

Fogadtam a mai Barca-Tico meccsen a buntetolapokra. Ugye jelen pillanatban van 2 sargalap es 1 piroslap. Most en az 5,5 overt raktam, ilyenkor hogy szamitja a bet a lapokat? Sargalapok meg piroslapok ugyan annyit ernek vagy van valami kulonbseg? Mert pl az eredmenyek.com-on ugy van irva hogy Koke sargalap, Torres sargalap, majd Torres sargalap es piroslap...Tehat eredmenyeken 4 lapnak irja...

Valaki tudna segiteni? :)

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 05, 2016, 21:41:00
Fogadtam a mai Barca-Tico meccsen a buntetolapokra. Ugye jelen pillanatban van 2 sargalap es 1 piroslap. Most en az 5,5 overt raktam, ilyenkor hogy szamitja a bet a lapokat? Sargalapok meg piroslapok ugyan annyit ernek vagy van valami kulonbseg? Mert pl az eredmenyek.com-on ugy van irva hogy Koke sargalap, Torres sargalap, majd Torres sargalap es piroslap...Tehat eredmenyeken 4 lapnak irja...

Valaki tudna segiteni? :)

A logikus az lenne ha ez 3 lapnak számítana, de nem tudok konkrétumot :)

Sárgalap=1
Piroslap=2

Egy játékos maximum 3-at ér, akkor is ha 2 sárgát kapott és 1 pirosat.
Jelen esetben 4-nél tartanak.

Idézetet írta: Laca87 Dátum április 05, 2016, 21:49:51
Sárgalap=1
Piroslap=2

Egy játékos maximum 3-at ér, akkor is ha 2 sárgát kapott és 1 pirosat.
Jelen esetben 4-nél tartanak.

Koszi! :)

Ha a sárga felet ért volna, akkor is lejön a tipp.  :beerchug:

Valahol vissza lehet nézni, hogyan alakultak az iroda élő szorzói egyes események alatt?

Valami adatbázisra, táblázatra gondolok ahol az élő meccsek szorzói vannak feltüntetve archiválva.

Bet365 oldalán belül esetleg?

Sziasztok! Engem ma este sikeresen kizártak a bet365ről a felelősségteljes szerencsejáték nevében! A vicc h kb 3 hete játszom, gólvadászatot, szinte csak hétvégén vagy ha él ez az opció! Aprópénzzel! Az a kérdésem, h tud valaki olyan irodát, ahol hasonlóan él ez a lehetőség?

Bet365 bakizott vagy a kinai kézilabda bajnokságnál szokott ilyen lenni? Szóval reggel élőfogadásoknál látom megy egy kinai női meccs. Az elején kb a 15.percen 12 gól körül volt már és 45.5 over/underre adták.na mondom ez elég kedvező overezéshez,megteszem.mielött megtettem volna hirtelen leugrott 41.5overre.csak néztem.gyorsan tettem is rá.pár 1-2 perc múlva levitték 39.5-re. nem birtam kihagyni h ne tegyek arra is! időközben 2-4esével ugrált hol fel hol le. (39.5nél már nem ment lejjebb) félidőben 18:10 de még igyis csak 49.5-re ment fel. A 2.félidőben is jellemző volt ez a aránytalan over/under és mikor 51.5-ről egyszer csak leugrott 47.5-re megint tettem egy over-es fogadást. Egyszerüen nem tudtam kihagyni annyira kedvezőnek tünt. Ezis jött simán. vagy mégse? mert utána még tettem egy 51.5overt is amit már vesztesznek könyveltek el,mert kb a 49.össz gólnál eltünt a meccs az élő felületről.gondolom lefújták?! De a többit ahogy a képen is látszik megadták. Sajnos igy az utolsó fogadásom elment(minusz 5 ezer)de még igyis 6 ezer profit jött vele. Pedig 3 gól kellett volna már csak az 51 overhez és volt még hátra több mint 10 perc tehát valószinüleg meglett volna. Kérdés,hogy lefújták a meccset valóban és ilyenkor az addig lőtt gól számit,vagy csak a bet 365 döntött igy?Sanghai - Sichuan női kinai kézilabda bajnokság volt egyébként,nem találtam sehol róla infót.

Én úgy tudom(bár javítson ki valaki ha mégsem így van), ha félidőig egyik csapat vezet 15-tel akkor vége a meccsnek, vagy ha a második félidőben bármikor kialakul a 16 gólos különbség a két csapat között.

Idézetet írta: Zoli777 Dátum április 07, 2016, 09:11:45
Bet365 bakizott vagy a kinai kézilabda bajnokságnál szokott ilyen lenni? Szóval reggel élőfogadásoknál látom megy egy kinai női meccs. Az elején kb a 15.percen 12 gól körül volt már és 45.5 over/underre adták.na mondom ez elég kedvező overezéshez,megteszem.mielött megtettem volna hirtelen leugrott 41.5overre.csak néztem.gyorsan tettem is rá.pár 1-2 perc múlva levitték 39.5-re. nem birtam kihagyni h ne tegyek arra is! időközben 2-4esével ugrált hol fel hol le. (39.5nél már nem ment lejjebb) félidőben 18:10 de még igyis csak 49.5-re ment fel. A 2.félidőben is jellemző volt ez a aránytalan over/under és mikor 51.5-ről egyszer csak leugrott 47.5-re megint tettem egy over-es fogadást. Egyszerüen nem tudtam kihagyni annyira kedvezőnek tünt. Ezis jött simán. vagy mégse? mert utána még tettem egy 51.5overt is amit már vesztesznek könyveltek el,mert kb a 49.össz gólnál eltünt a meccs az élő felületről.gondolom lefújták?! De a többit ahogy a képen is látszik megadták. Sajnos igy az utolsó fogadásom elment(minusz 5 ezer)de még igyis 6 ezer profit jött vele. Pedig 3 gól kellett volna már csak az 51 overhez és volt még hátra több mint 10 perc tehát valószinüleg meglett volna. Kérdés,hogy lefújták a meccset valóban és ilyenkor az addig lőtt gól számit,vagy csak a bet 365 döntött igy?Sanghai - Sichuan női kinai kézilabda bajnokság volt egyébként,nem találtam sehol róla infót.

A legkisebb határra ment a legkevesebb tét ahogy látom. Pedig azt kellett volna jól megdurrantani! :ok:

#5414 április 07, 2016, 09:43:24, Zoli777
Igazad lehet,más különben nem adták volna olyan kicsire az overt,és akkor valószinüleg azért tünt el az élő piacról is mert megvolt a 15 gólos különbség.
"A legkisebb határra ment a legkevesebb tét ahogy látom. Pedig azt kellett volna jól megdurrantani!" ennek a szabálynak a tudatában egyátalán nem volt akkor olyan tuti fogadás,mint hittem. :)