bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum május 03, 2016, 09:54:39
Kérnék új linket, mert az oldalon kirakott már rég nem él, a 288-as mától.  Közben találtam egyet, ami régen nem ment, de úgy tűnik lejárt róla a tiltás .)

Rendes bet365-ös megy.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 03, 2016, 09:59:09
Rendes bet365-ös megy.
Ja, akkor annak is kifutott a tiltási ideje :) Gondolom pár nap és újra felkerül a listára.

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Kicsit tobb mint egy honapja jatszok a Bet365 oldalon, minden meccset egy 20.000ft alatti osszeggel raktam, naponta akar tobb 10et is. Be nem nagyon raktam csak kivettem es gyult a penz eleg jol. Erre ma hajnalban jon a belso uzenet hogy korlatoznak. A chaten is csak a betanult szoveget irtak hogy ok nem tudjak miert van ez a vezetoseg dontese volt de alaposan atgondoltak (gondolom...).
Most kimenekitem belole a penzem es baratnomerol folytatom az o adataival es bankszamlaszamaval.
Az lenne a kerdesem hogy nekem irtak hogy vegyek uj telefont is. Tenyleg vennem kene mert figyelni fogjak hogy miutan toroltem magam ujra errol fogad valaki?
Mas fogadoiroda sajnos nem johet szoba ugyhogy fontos lenne hogy ujra tag legyek es lehetoleg ne kelljen vennem megint telefont (ezt 1 honapja vettem) es hogy ne kelljen havonta ezt eljatszani.
A segitsegeteket elore is koszonom.

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 14:09:10
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Kicsit tobb mint egy honapja jatszok a Bet365 oldalon, minden meccset egy 20.000ft alatti osszeggel raktam, naponta akar tobb 10et is. Be nem nagyon raktam csak kivettem es gyult a penz eleg jol. Erre ma hajnalban jon a belso uzenet hogy korlatoznak. A chaten is csak a betanult szoveget irtak hogy ok nem tudjak miert van ez a vezetoseg dontese volt de alaposan atgondoltak (gondolom...).
Most kimenekitem belole a penzem es baratnomerol folytatom az o adataival es bankszamlaszamaval.
Az lenne a kerdesem hogy nekem irtak hogy vegyek uj telefont is. Tenyleg vennem kene mert figyelni fogjak hogy miutan toroltem magam ujra errol fogad valaki?
Mas fogadoiroda sajnos nem johet szoba ugyhogy fontos lenne hogy ujra tag legyek es lehetoleg ne kelljen vennem megint telefont (ezt 1 honapja vettem) es hogy ne kelljen havonta ezt eljatszani.
A segitsegeteket elore is koszonom.

A barátnődnek nincs telója?
Cseréljetek telefont  :D

Mar fogadtam arrol is, azon kezdtem el :/
Tenyleg figyel a Bet365 erre?

Nem teljesen értem. Nem csak új telefonszám kéne neked, új mobil minek? :laugh:

En sem ertem :D
Egy tanacsado oldaltol kapom a tippeket, veluk leptem kapcsolatba ma. Ok tanacsoltak hogy regeljek ujra mas irataival es szamlajaval mert csak a Bet365 jo mivel a tippek egy resze nincs font mashol.
Ok irtak hogy uj mobil sem artana mert volt akit ujra regeles utan is korlatoztak bar o minden tippet 200.000el fogadott lehet azert.
Csak szeretnek biztosra menni nehogy aztan ujra kezdhessem az egeszet megint valaki maserol :)

Fogadj számítógépről.

Az meg a másik, ami nekem kicsit furcsa, hogy pár 10 ezres tétek után lekorlátoznak. :)

Az nem megy, ha lenne gepem akkor sem tudnek egesz nap elotte ulni es android rendszerre jonnek a tippek ezert a mobil a jo csak.
Ma sok tagot korlatoztak mint kesobb kiderult.
En is furcsallom hogy ennyiert korlatoznak, azt irtak majd ha 100.000ftal rakok minden tippet akkor szamitsak ilyenre, ugy tunik bekemenyitettek.
A kerdes meg mindig fennall, vennem kell e uj mobilt? :)

#5455 május 03, 2016, 20:04:59, GazembR
Abszolút hülyeségnek tartom, a korlátozást, az elmúlt 2 hétben, szerintem nem volt, 100.000- ft alatti fogadásom ( ez kb, 5 napja ) az elötti napokon is 50.000felett / tipp ment, úgy hogy legfőképp élő eseményekre tolom, szóval, nem kevés fogadás per nap, illetve ha egy elmegy netalántán akkor kicsit emelem a tétet, és még nem volt korlátozásom, sőt ebből a nyereségből volt, kifizetésem is 2x, senki egy szót nem szólt se chaten se üzenetben, se semmi korlátozás, pedig már az össztétjeim, szerintem ( gondolom ) az elmúlt két héten, több millió.

Felváltva játszom, gépről, telefonról, mikor hogy van kedvem.

Kozben a chaten irtak hogy felulvizsgaljak a szamlam de azt hogy ez meddig tart ne tudja ugyhogy marad az uj szamla csak kerdes hogy uj mobil kell-e?

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 20:10:09
Kozben a chaten irtak hogy felulvizsgaljak a szamlam de azt hogy ez meddig tart ne tudja ugyhogy marad az uj szamla csak kerdes hogy uj mobil kell-e?

Több tagot is korlátoztak?
És mind ugyanarra fogadtatok?

Akkor elképzelhető, hogy azt hiszik, így játsszátok ki a számlalimiteket.
Azt is írtad, hogy olyasmire fogadtok, ami máshol nincsen fent, így gondolom kisebb forgalmú piacokon nyomultok, ahol különösen feltűnő, ha sokan egy időben ugyanazt pakolják...

Egyébként tényleg nem árt, ha más eszközről fogadsz, de egy androidos mobilt, amivel ez működhet, már megkapsz akár 10,000 ft-ért is...
Ha az is bebukik, akkor meg eladod féláron.  :)

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 14:09:10
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Kicsit tobb mint egy honapja jatszok a Bet365 oldalon, minden meccset egy 20.000ft alatti osszeggel raktam, naponta akar tobb 10et is. Be nem nagyon raktam csak kivettem es gyult a penz eleg jol. Erre ma hajnalban jon a belso uzenet hogy korlatoznak. A chaten is csak a betanult szoveget irtak hogy ok nem tudjak miert van ez a vezetoseg dontese volt de alaposan atgondoltak (gondolom...).
Most kimenekitem belole a penzem es baratnomerol folytatom az o adataival es bankszamlaszamaval.
Az lenne a kerdesem hogy nekem irtak hogy vegyek uj telefont is. Tenyleg vennem kene mert figyelni fogjak hogy miutan toroltem magam ujra errol fogad valaki?
Mas fogadoiroda sajnos nem johet szoba ugyhogy fontos lenne hogy ujra tag legyek es lehetoleg ne kelljen vennem megint telefont (ezt 1 honapja vettem) es hogy ne kelljen havonta ezt eljatszani.
A segitsegeteket elore is koszonom.

szarnak bele , hogy te miről meg hogyan fogadgatsz. Van hogy accountjaim között ki be lépek, és sokszor ugyanazt is rakom.. 6-7ik accountom van most, muszáj egyszerre kettő, az alacsony max betek miatt. Igy tolom már egy hónapja , és nem korlátoztak. Teljesen mindegy milyen eszközröl meg ip-cimröl lépsz be, ha magyar. Játszottam lengyel accounton itthonrol, két nap után jött a korlátozás.

Magyarul igyis ugyis tiltanak?
Igen, kisebb piacokon fogadunk es szerimtem akar tobb ezren de minimum tobb szazan egyszerre.