bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum július 07, 2016, 15:38:51
Helló!

Nem tapasztaltatok mostanság olyat, hogy mobil eszközről a bet365-ön nem tudtátok megnyitni a Bankot, Ügyfeleket?

Én az appot használom és régóta nem nyitja meg a történetet, a pénzügyeket, stb. 

Na, nem lesz akció a döntőre?

A hét közepén befizettem abaqooszal majd skrillel de minden pénzemet bankszámlára akrják utalni. Tudtam hogy van ilyen náluk de eddig minden gond nélkül kifizettek skrillre abaqoos depo után is. Most amikor kéne a pénz bezzeg nem..

Van e valami módszer ami megoldja  aproblmát? Valami furmányos módszer?

Nincs bankszámlám 10éve :D Még a fizetésem is anyám nevén lévő számlára megy :DD

#5583 július 09, 2016, 20:32:23, Alk
Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 20:07:59
A hét közepén befizettem abaqooszal majd skrillel de minden pénzemet bankszámlára akrják utalni. Tudtam hogy van ilyen náluk de eddig minden gond nélkül kifizettek skrillre abaqoos depo után is. Most amikor kéne a pénz bezzeg nem..

Van e valami módszer ami megoldja  aproblmát? Valami furmányos módszer?

Nincs bankszámlám 10éve :D Még a fizetésem is anyám nevén lévő számlára megy :DD

Beszelj veluk chaten, es tajekoztasd oket, hogy a lakossagi szamla, amire a kifizetest szeretnek teljesiteni, mar nem el. Nehany eve sikerrel alkalmaztam, s anno - ugy emlekszem - irtam is rola. Ezt kovetoen oda kuldik, ahova lehetseges.

Azt mondták nyissak egyet :DD Most nem tudom hogy ez a sztenderd vagy csak próbálkozni kell a különböző chateseknél hátha valamelyik vajszívű

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 20:21:06
Azt mondták nyissak egyet :DD Most nem tudom hogy ez a sztenderd vagy csak próbálkozni kell a különböző chateseknél hátha valamelyik vajszívű

nekem is volt ilyen 1 éve kb.
befizettem abaqoossal és bankszámlára akarták kiutalni, mondtam a chates fasznak hogy inkasszó van a bankszámlámon... nem érdekelte különösebben

utána rányomtam egy depositra netellerrel, 5000 eurót, persze visszadobta, mert nem volt annyi rajta, de utána simán kitolták netellerre  az egészet... töröld a kifizetést és próbáld meg skrillről valami extrém összeget depózni és utána kifizetést igényelni, lehet egyből a skrill jön fel...

remélem még működik

Fu, hat ilyen faszsagot hulyeseget is ritkan hallani! ;D Ne hagyd magad, erre kizart, hogy kotelezhetnenek. Van mas hitelesitett, bejaratott kifizetesi modod is, oldjak meg.

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 09, 2016, 20:27:32
nekem is volt ilyen 1 éve kb.
befizettem abaqoossal és bankszámlára akarták kiutalni, mondtam a chates fasznak hogy inkasszó van a bankszámlámon... nem érdekelte különösebben

utána rányomtam egy depositra netellerrel, 5000 eurót, persze visszadobta, mert nem volt annyi rajta, de utána simán kitolták netellerre  az egészet... töröld a kifizetést és próbáld meg skrillről valami extrém összeget depózni és utána kifizetést igényelni, lehet egyből a skrill jön fel...

remélem még működik

csináltam de a kifizetésnél ugyanott ott az üzenet hogy kapcsolatba lépnének velem hogy megosszák a kifizetést. De amúgy ez a fasz nem  megosztani akarja a kifizetést hanem mindent a bankszámlára utalni. Amúgy fasz voltam hogy abaqoosról nem netelerre fizettem be  és onnan skrillre de mint mondtam korábban nem volt ilyen gondom, így ki akartam hagyni a procedúrát.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 20:35:52
csináltam de a kifizetésnél ugyanott ott az üzenet hogy kapcsolatba lépnének velem hogy megosszák a kifizetést. De amúgy ez a fasz nem  megosztani akarja a kifizetést hanem mindent a bankszámlára utalni. Amúgy fasz voltam hogy abaqoosról nem netelerre fizettem be  és onnan skrillre de mint mondtam korábban nem volt ilyen gondom, így ki akartam hagyni a procedúrát.

netellerről miért kellett a skrill?
netellerrel is be tudsz fizetni a betre

Abaqoosról netellerre lehet csak befizetni (skrillre tudtommal nem) de az nem ftos mint a számlám hanem eurós. Oda a váltás miatt nem akartam befizetni.

Közben "befizettem" netellerrel is de semmi változás. Ugyanúgy megosztanák a kifizetést.. vagyis mindent küldenék a bankszámlára.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 20:46:04
Abaqoosról netellerre lehet csak befizetni (skrillre tudtommal nem) de az nem ftos mint a számlám hanem eurós. Oda a váltás miatt nem akartam befizetni. Azért volt tervben az abaqoosról netellerre onnan betre útvonal hogy ne szaladjak bele pont ebbe. Hát tessék :D

Közben "befizettem" netellerrel is de semmi változás. Ugyanúgy megosztanák a kifizetést.. vagyis mindent küldenék a bankszámlára.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 20:46:04
Abaqoosról netellerre lehet csak befizetni (skrillre tudtommal nem) de az nem ftos mint a számlám hanem eurós. Oda a váltás miatt nem akartam befizetni.

Közben "befizettem" netellerrel is de semmi változás. Ugyanúgy megosztanák a kifizetést.. vagyis mindent küldenék a bankszámlára.

akkor sajna már javították...
próbálj angol chatessel beszélni, a magyarok be vannak szarva, ha vmit kérdezni kell, inkább azt mondják nem lehet

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 09, 2016, 20:53:08
akkor sajna már javították...
próbálj angol chatessel beszélni, a magyarok be vannak szarva, ha vmit kérdezni kell, inkább azt mondják nem lehet

Azoknak írtam :DD Magyaroknak soha nem írnék. Csak bemásolná a termst :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2016, 21:01:16
Azoknak írtam :DD Magyaroknak soha nem írnék. Csak bemásolná a termst :D

jah bocs  :)

Idézetet írta: Wezli Dátum július 09, 2016, 09:50:53
Na, nem lesz akció a döntőre?

ezt jól megoldották,össze vissza adnak meccsekre,de egy döntőre nem  :bash: :bash: