bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 09, 2016, 21:20:03
ezt jól megoldották,össze vissza adnak meccsekre,de egy döntőre nem  :bash: :bash:
Miért is adnának, kb borítékolhatóan kiugró forgalom lesz egy döntőre anélkül is!?

Idézetet írta: stdavid Dátum július 10, 2016, 01:34:25
Miért is adnának, kb borítékolhatóan kiugró forgalom lesz egy döntőre anélkül is!?

Ilyen alapon nem kellett volna adniuk a BL, EL döntőre, meg a kb semmikor sem.

Kár elégedetlenkedni, az egyik legtöbb ingyen pénzt az arcunkba toló iroda. :topbet_125: Az más kérdés ki, hogyan garázdálkodik vele. Követelőzni meg... :redchug: egy adható dologra elég értelmetlen.
Én már annak is örülnék másik irodáknál, ha csak ennyire korlátoznák a tétjeimet, mert itt nem piszkálnak ez ügyben sem. :cya:
A korlátozásban nyújtott segítség, a sok alternatív link megfizethetetlen.
Én úgy gondolom ennél jobban csak tpro teljesít, lehet ott reménykedni a zöldre. ;D :D

akkor sztem csak san marinói 8-ad osztályú meccsekre adjanak,ott valószínűleg nincs akkora forgalom
ti biztos jobban szeretitek ha nem ad,elvégre itt mindenki szétnyeri magát állandóan

Itt veritek a tam tam dobot és a klaviatúrát, hogy miért nincs EB döntőre ingyen pénz! Evvel az energiával egy-két fogadást el lehetett volna lőni és zsebben a pénz.
Valamint a legkézenfekvőbb az lett volna, ha nem ezen az oldalon várjátok a megoldást, akinek 0 ráhatása van a bet üzletpolitikájára, hanem mindenki számára elérhető hozzáféréssel közvetlen az irodán kérnétek számon hol az ingyen pénz? Tovább rágni a csontot már tényleg uncsi..

Idézetet írta: slices Dátum július 10, 2016, 11:06:09
Itt veritek a tam tam dobot és a klaviatúrát, hogy miért nincs EB döntőre ingyen pénz! Evvel az energiával egy-két fogadást el lehetett volna lőni és zsebben a pénz.
Valamint a legkézenfekvőbb az lett volna, ha nem ezen az oldalon várjátok a megoldást, akinek 0 ráhatása van a bet üzletpolitikájára, hanem mindenki számára elérhető hozzáféréssel közvetlen az irodán kérnétek számon hol az ingyen pénz? Tovább rágni a csontot már tényleg uncsi..

Ti csináltatok egy ártatlan kérdésből világháborút.

Hello. Az esti WNBA meccsekre a győztes piacra azt írja hogy OTB. Ez micsoda?

Off Track Betting 


Még nem kínáltak oddsot. Baseballban pl akkor van ilyen ha változik/vagy még nincs meg a kezdődobó személye és emiatt át kell értékelni az oddsokat.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 10, 2016, 10:42:41
akkor sztem csak san marinói 8-ad osztályú meccsekre adjanak,ott valószínűleg nincs akkora forgalom
ti biztos jobban szeretitek ha nem ad,elvégre itt mindenki szétnyeri magát állandóan

Véleményünk szerint az ingyen fogadások, meg egyéb ajánlatok nem eseményfüggőek. Ki van ez számolva rendesen.  :cya:

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 09, 2016, 20:27:32
nekem is volt ilyen 1 éve kb.
befizettem abaqoossal és bankszámlára akarták kiutalni, mondtam a chates fasznak hogy inkasszó van a bankszámlámon... nem érdekelte különösebben

utána rányomtam egy depositra netellerrel, 5000 eurót, persze visszadobta, mert nem volt annyi rajta, de utána simán kitolták netellerre  az egészet... töröld a kifizetést és próbáld meg skrillről valami extrém összeget depózni és utána kifizetést igényelni, lehet egyből a skrill jön fel...

remélem még működik

Na sikerült arra jutnom chaten hogy ha befizetek netellerrel akkor kifizetnek oda.. :D Korábban volt egy kamu befizetésem, mivel nincs a netelleremen pénz és odakértem le tegnap este a pénzt,de ahelyett hogy azt végrehajtották volna most elvárnak egy befizetést..  :bash:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2016, 13:22:18
Véleményünk szerint az ingyen fogadások, meg egyéb ajánlatok nem eseményfüggőek. Ki van ez számolva rendesen.  :cya:

ki mondta hogy nincs?arról volt szó hogy össze vissza adogatják nem arról hogy keveset

Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 10, 2016, 14:20:52
ki mondta hogy nincs?arról volt szó hogy össze vissza adogatják nem arról hogy keveset

Félreértelmezted a mondanivalónkat.

Nem azért lesz ingyen fogadás ajánlat, mert foci Eb döntő van, hanem azért, mert a számításaik szerint egy adott eseménynél szükséges.

Sziasztok! Tünciknek  :bash: sikerült blokkolni a 356-588-as címet is, van még valamilyen alternatív elérhetőség?

#5608 július 19, 2016, 08:00:26, SPF Admin
Hali!
Nekem ez működik. Alternatív cím

lulu65bj köszönöm!