bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pr0xy Dátum április 11, 2017, 22:44:12
Helló,most szeretnék elkezdeni a bet365-ön fogadni és lenne pár kérdésem.
1) Ha jól tudom regisztráció után hitelesíteni kell az adatokat, el kell küldeni a személyi másolatát, na most ha ezt nem teszem meg akkor addig nem tudok fogadni?
2)Ugye a bet365 küld postai úton 1 számot, amivel igazolom a lakcimem, amíg ez nem jön meg nem tudok fogadni/befizetni?
Regisztráció előtt ezeket szeretném tisztázni.
Köszönöm előre is a választ.

Valószínűleg tudsz befizetni és hagynak fogadni, de kifizetést nem fogsz tudni kérni azonosítás nélkül.
Jobb előbb túl lenni rajta.  ;)

Az azonosítás a kifizetéshez szükséges. Engednek játszani azonosítás nélkül, megadják az esélyt hogy bukj, de pénzt csak a KYC után tudsz lekérni.

Nem szükséges a postai azonosítás sem, Két féle képpen kell azonosítani magad. Pl az elsó módon elküldöd a személyid, a második módon meg kérnek hogy küldj közüzemi számlát vagy postai kódot küldenek vagy megadhatsz egy másik szemályi okmányt pl jogsi,útlevél. Szóval akár egy személyi jogsi kombóval is azonosíthatod magad.

Értem, így már érthető, köszönöm a gyors válaszokat  :)

Mennyi idő míg visszaírják a vesztes élő fogadást a promócióból?

Idézetet írta: LanMaffia Dátum április 12, 2017, 08:06:14
Mennyi idő míg visszaírják a vesztes élő fogadást a promócióból?
En reggelre mikor ujra beleptem mar visszakaptam :)

Külföldi oldalon olvastam kb két napja, hogy a srác biztosra játszotta ki az eféle bónuszát, és korlátozták az accját, ezért mérgelődött. Sajnos nem tudom már visszakeresni, mert kb 20 ablakot nyitottam meg és utána random kattintgattam infó után. Nem tudom, hogy milyen korlátot kapott, mert úgy emlékszem hogy csak a "restricted" szót használta, én azért vigyáznék ezekkel a dolgokkal...

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 12, 2017, 09:52:18
Külföldi oldalon olvastam kb két napja, hogy a srác biztosra játszotta ki az eféle bónuszát, és korlátozták az accját, ezért mérgelődött. Sajnos nem tudom már visszakeresni, mert kb 20 ablakot nyitottam meg és utána random kattintgattam infó után. Nem tudom, hogy milyen korlátot kapott, mert úgy emlékszem hogy csak a "restricted" szót használta, én azért vigyáznék ezekkel a dolgokkal...

Én amióta regeltem, évek óta így használom, sose érdekelte őket. :)
Aprópénz ez nekik, meg aztán úgy lehetnek vele majd elveszted vmi máson.  :D

#6337 április 14, 2017, 10:18:04, FafNirRr
Sziasztok, segítségre lenne szükségem,
ha volt egy otp kártyás befizetésem és ebből származott egy nagyobb összegnyi profitom, akkor innentől sakk mattot kaptam amíg az ki nincs utalva ugyanoda, nem tudom máshova kifizetni/kikerülni semmilyen módon?

ui: kis naívan már próbáltam skrillről befizetni kifizetés előtt az nem oldotta meg  :(

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Anno kb fél éve kértem a bet365-től, hogy szeretném a regisztrációmat megszüntetni. Nehezen, de sikerült! :) Most viszont újra szeretnék játszani náluk, de nem engedélyezik. Van "kiskapu"? :)

Idézetet írta: pepa2015 Dátum április 14, 2017, 10:21:31
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Anno kb fél éve kértem a bet365-től, hogy szeretném a regisztrációmat megszüntetni. Nehezen, de sikerült! :) Most viszont újra szeretnék játszani náluk, de nem engedélyezik. Van "kiskapu"? :)
más nevében kell regisztrálnod.. visszaengedni már nem fognak sajnos

Idézetet írta: butyi Dátum április 14, 2017, 10:39:23
más nevében kell regisztrálnod.. visszaengedni már nem fognak sajnos

Hát ez nem jó hír! Melyik irodát ajánlanád helyette?

Idézetet írta: pepa2015 Dátum április 14, 2017, 10:21:31
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Anno kb fél éve kértem a bet365-től, hogy szeretném a regisztrációmat megszüntetni. Nehezen, de sikerült! :) Most viszont újra szeretnék játszani náluk, de nem engedélyezik. Van "kiskapu"? :)

Rokon, ismerős. Aztán skrill-el szerintem intézheted a pénzügyeket.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 15, 2017, 18:55:31
Rokon, ismerős. Aztán skrill-el szerintem intézheted a pénzügyeket.

Köszi! Oké, de ha a rokon vagy ismerős nem adja a nevét, egyebeket a sztorihoz? Vagy esetleg nem is akarom, hogy tudjanak erről a tevékenységemről!? :) Szóval egy hasonló szintű, tudású, színvonalú irodánál szeretnék regisztrálni, ahol Ft-ba is lehet fogadni. Van ilyen?

Idézetet írta: pepa2015 Dátum április 16, 2017, 09:44:35
Köszi! Oké, de ha a rokon vagy ismerős nem adja a nevét, egyebeket a sztorihoz? Vagy esetleg nem is akarom, hogy tudjanak erről a tevékenységemről!? :) Szóval egy hasonló szintű, tudású, színvonalú irodánál szeretnék regisztrálni, ahol Ft-ba is lehet fogadni. Van ilyen?
Unibetnél is lehet forintban,nem?Mert szerintem most az a legjobb.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 16, 2017, 10:38:34
Unibetnél is lehet forintban,nem?Mert szerintem most az a legjobb.

Köszi! Unibetnél is van "Goal line" fogadási lehetőség? Ha ott nincs, akkor melyik irodánál van?