bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fcbayern Dátum május 18, 2017, 12:12:57
ugyanez van nálam is ma munkahelyi gépről, win7 alatt, bármilyen böngészőben. sose láttam még ezt a tünetet.

most ugyanazon a címen behozza... de olvastam, hogy ez külföldön is jelentkezett problémaként.

Sziasztok. Kézilabdában a fogadóirodánál rengeteg olyan meccsre lehet fogadni amelyeknek a statisztikait nem találom osszegyujtve sehol. Pl macedón kinai, dán bajnokságok. Ha esetleg valaki jártasabb a témában s tudna linket adni annak a nevét imáimba foglalnám. Köszi előre is a segítő jobbot.

Idézetet írta: Taktoj Dátum május 24, 2017, 09:13:12
Sziasztok. Kézilabdában a fogadóirodánál rengeteg olyan meccsre lehet fogadni amelyeknek a statisztikait nem találom osszegyujtve sehol. Pl macedón kinai, dán bajnokságok. Ha esetleg valaki jártasabb a témában s tudna linket adni annak a nevét imáimba foglalnám. Köszi előre is a segítő jobbot.

Googleban "handball statistics" keresésre ez az első találat:

http://www.sportstats.com/handball/

Popular leagues / All leagues között lehet választani, az All-nál látok dán, macedón, stb.-t, (bár leginkább Európát, azon kívül Dél-Korea), talán találsz megfelelő infót. És biztos egyebeket is lehet lelni a neten 2 perc kereséssel.

Sőt, eredmenyek.com-on a kézilabda alatt balra látni 30+ ország ligáit, kupáit, csak Dániát nézve 8féle dolog van (ligák, kupák stb.)

Rendben köszönöm. Másik kérdésem lenne pár perce még az első félidőben tudtam fogadni egy meccsre.,s most már eltűnt maga a meccs is illetve kb 7 fogadásom pénzzel eggyütt. Tudok tenni valamit vagy ez volt a kutya vacsorája?

Közben kiderült hogy belefutottam a kegyelem szabályba. Draga mulatság volt.

Sziasztok!

Tudtok valamit a bet365 korlátozó mechanizmusáról? Engem ma tiltottak le, szinte csak ITF tenisz meccsekre fogadok, max 10e forinttal.

Ricsi

Idézetet írta: router12 Dátum április 22, 2017, 16:29:06
Egeszen biztosan nem lesz semmi gond. Ebben semmi abszurd nincs.

Ez hülyeség. Pont amiatt tiltanak, ha látják, hogy stabilan, stratégia szerűen termelsz napi X nyereményt.
Nekem van olyan ismerősöm, aki átvett egy sikeres módszert és 11!!! értsd tizenegy egymást követő sikeres fogadás után letiltották az első feltöltést követő 24 órán belül.

Idézetet írta: router12 Dátum május 27, 2017, 08:13:59
Fugg a modszertol es a sportagtol. Live focival vagy tenisszel nem fognak kitiltani, ha napi 100 tippet rak, akkor se.

Live tenisszel simán kitiltanak, saját tapasztalat, még ha csak nagyobb tornákról is van szó.

Van esetleg információtok arról, hogy lesz-e a BL döntőre 8000Ft-os kockázatmentes élő fogadás?

Idézetet írta: dister Dátum május 29, 2017, 10:38:30
Van esetleg információtok arról, hogy lesz-e a BL döntőre 8000Ft-os kockázatmentes élő fogadás?

tuti hogy nem,tavaly se volt,meg mostanában egyébként is eléggé visszavettek ezekből a kockázatmentes fogadásokból

valakinek van ötlete,hogy miért bugos az oldal mobilon?pl a főoldalon ilyen napokkal ezelőtti meccset mutat,ami 2800 percnél jár,vagy tenisznél is pl zverev-verdasco meg tsonga-olivo amik már rég lementek
egyedül a foci részleg az ami viszonylag normálisan megy,ott az aktuális meccseket mutatja,a többinél mind olyan ami már lement

Idézetet írta: ereghard Dátum május 30, 2017, 12:50:14
tuti hogy nem,tavaly se volt,meg mostanában egyébként is eléggé visszavettek ezekből a kockázatmentes fogadásokból

Azért szerintem megadják a 8.000 free bet-et a döntőre,bár tény hogy tavaszra kicsit visszábbvettek.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 01, 2017, 16:12:52
Azért szerintem megadják a 8.000 free bet-et a döntőre,bár tény hogy tavaszra kicsit visszábbvettek.

Nem. nem most nem lesz ingyen ebéd :)

Idézetet írta: ereghard Dátum június 01, 2017, 11:11:47
valakinek van ötlete,hogy miért bugos az oldal mobilon?pl a főoldalon ilyen napokkal ezelőtti meccset mutat,ami 2800 percnél jár,vagy tenisznél is pl zverev-verdasco meg tsonga-olivo amik már rég lementek
egyedül a foci részleg az ami viszonylag normálisan megy,ott az aktuális meccseket mutatja,a többinél mind olyan ami már lement

Ha valakinek esetleg hasonló problémája van, nekem a böngésző frissítése megoldotta ha minden igaz

Tudnátok adni egy alternatív címet a Bet365-re, mert az org.-s link már nem jön be.

Előre is köszönöm