bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 16, 2017, 11:18:26
Tudnátok adni egy alternatív címet a Bet365-re, mert az org.-s link már nem jön be.

Előre is köszönöm

Pedig kellene működjön.

Beten van arra lehetőség, hogy egyszer számlára utaljak ki, utána mondjuk skrillre, utána esetleg megint számlára? Mert elvileg ha egyszer számlára küldöd akkor utána csak azt hozza fel lehetőségként, ez tényleg így van?

Jófejek ezek, tegnap este kaptam egy 3000-es hűségbónuszt csak úgy, pedig  múlt szombaton kértem kifizetést is. Ilyenkor nem nagyon szoktak ajándékozgatni, de nem haragszom rájuk :) Minimum 1.50-en (single odd legyen ekkora) kell megforgatni az összeg háromszorosát.

Nem mehet olyan rosszul ez a virtuális foci biznisz, már sokkal több mindenre lehet fogadni a meccseken

Idézetet írta: Rudee Dátum június 29, 2017, 21:25:50
Jófejek ezek, tegnap este kaptam egy 3000-es hűségbónuszt csak úgy, pedig  múlt szombaton kértem kifizetést is. Ilyenkor nem nagyon szoktak ajándékozgatni, de nem haragszom rájuk :) Minimum 1.50-en (single odd legyen ekkora) kell megforgatni az összeg háromszorosát.

Általában ha van kiutalásod, megpróbálnak rögtön visszacsalogatni egy-két héten belül.

Micsoda ujitas. Husegbonuszhoz mar nem kell copy paste, eleg egy claim es ott is a szamlan a bonusz. Csak hogy kimeljuk az egeret  :ok:  :)

Túl egyszerű fogadásokat megkötni mobilon.
Vizes kézzel oldottam fel a telefonom, és 2 fogadást kötöttem, cash outtal is egy csomót buktam :( mindegy, ebből is tanultam :D

Tegnap de. kertem ki visara 200eurot du. eltunt a kifizetes torlesbol ma estig nem jott meg. Ez normalis?

Ma délelőtt megjött.

Az elmúlt években a szezon kezdete előtt mindig volt 25,50,100% befizetési bónusz, európai szezonkezdet vagy hasonló címszóval. Fellapoztam az archívumot, de nem találtam ilyen bejegyzést. Akinek csak elvétve jön a számlájára bónusz, meg tudná nézni, hogy tavaly mikor vált elérhetővé ez az ajánlat? Köszönöm!


Szépen fogalmazva, de kezd a tököm tele lenni a bettel... Napok óta az megy, hogy hol felteszik a mérkőzéseket hol leveszik. És ez nem csak az ilyen barátságos mérkőzésekre, tegnap a euroliga meccsekre is igaz volt. Amikor a Limassol-t félbeszakították a Sion-t is levették. Tegnap volt több Ausztrál mérkőzés, nem volt közvetítés, oké. Erre meglett a gól a 21. percben, utána érdekes mód látható volt a meccs.
Mire beírom ezt, megint láthatóak az aktuálisan futó mérkőzések. Eddig nem voltak ennyire pofátlanok, mint az elmúlt héten.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 03, 2017, 10:44:08
Szépen fogalmazva, de kezd a tököm tele lenni a bettel... Napok óta az megy, hogy hol felteszik a mérkőzéseket hol leveszik. És ez nem csak az ilyen barátságos mérkőzésekre, tegnap a euroliga meccsekre is igaz volt. Amikor a Limassol-t félbeszakították a Sion-t is levették. Tegnap volt több Ausztrál mérkőzés, nem volt közvetítés, oké. Erre meglett a gól a 21. percben, utána érdekes mód látható volt a meccs.
Mire beírom ezt, megint láthatóak az aktuálisan futó mérkőzések. Eddig nem voltak ennyire pofátlanok, mint az elmúlt héten.

Az állandó piac fagyogatásokról nem is beszélve (bármilyen sportban)! 1-2 éve szerintem nem volt ennyi.  :D


Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 03, 2017, 10:48:08
Az állandó piac fagyogatásokról nem is beszélve (bármilyen sportban)! 1-2 éve szerintem nem volt ennyi.  :D

Meg az is egy gyenge elméjű lehet, aki Shanghai meccset közvetíti. Az előbb, ha 16-os belül volt a labda már zárta a piacokat, vicces kis fiú lehet...  ???