bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez érdekes, ezek szerint a netes cégek se tudják már követni, hogy ezek a dilettáns idióták éppen melyik irodákat akarják szívatni...

Sziasztok!
Tegnapi bejelentkezesemnel a b365 kirakott elem egy kerdoivet azzal a szoveggel hogy ha nem toltom ki akkor korlatozasok lehetnek a szamlamon amig meg nem teszem. Ez a kerdoiv a jatekfuggosegrol szolt mivel egy bizonyos dolog miatt nagyon sokat vagyok bejelentkezve naluk. Kitoltottem, minden kerdesre nemleges valaszt adtam es irtak hogy jelenleg mas teendom nincs.
Mire szamithatok ezutan? Nezzek uj profil utan mert jonni fog a korlatozas?

Nem hinném, inkább azzal kapcsolatos, hogy Angliában változtatásokra készülnek szabályozás terén és egy újabb követelmény a függőség elleni erősebb fellépés.

Ingyen élő fogadás a keddi Real-Tottenham meccsre. Ez már az ötödik augusztus óta. :great: Az összeg pedig nálam továbbra is 7500Ft.  :)

15k :) De túl nagy kockázatot nem vállalnak vele, eddig mind a 4x nulláztam  :great:

A free bet felhasználásához kell hogy legyen pénz a számlámon? Én 25 eurós ajánlatot kaptam, ezért érdekelne, hogy 25 vagy 50 eurót fizessek be?

50-et
egy fogadást kell tenned a meccs előtt, egyet meg élőben

Idézetet írta: Irtis Dátum október 16, 2017, 11:29:42
A free bet felhasználásához kell hogy legyen pénz a számlámon? Én 25 eurós ajánlatot kaptam, ezért érdekelne, hogy 25 vagy 50 eurót fizessek be?

A mérkőzés elején kell fogadnod, s amennyiért fogadsz, annyiért kapsz ingyen fogadást (a Te esetedben max 25 eurót). Tehát igen, tölts a számládra pénzt.

eleg 25, mert oldalt ki tudod majd pipalni h ingyen fogadast hasznalod fel

 "Ez esetben fix pénzt csak úgy lehet csinálni, ha a meccs előtti fogadásom 1,5 körüli, és élőben pedig az ellen fogadok 2,5 körüli oddson"

Ez egy régebbi hozzászólásból való idézet, így kell csinálni. Arra kell vigyázni, hogy mindig a kisebb legyen a meccs előtt.

Idézetet írta: kjeno Dátum október 16, 2017, 12:23:48
"Ez esetben fix pénzt csak úgy lehet csinálni, ha a meccs előtti fogadásom 1,5 körüli, és élőben pedig az ellen fogadok 2,5 körüli oddson"

Ez egy régebbi hozzászólásból való idézet, így kell csinálni. Arra kell vigyázni, hogy mindig a kisebb legyen a meccs előtt.

viszont ha fix pénzre mész,akkor lehet később már nem fognak adni egyáltalán semmit,persze lehet más áll a háttérben,de amióta bejött ez az új rendszer pár hónapja,hogy névre szól az ajánlat,nekem nem adnak semmit

Idézetet írta: Irtis Dátum október 16, 2017, 11:29:42
A free bet felhasználásához kell hogy legyen pénz a számlámon? Én 25 eurós ajánlatot kaptam, ezért érdekelne, hogy 25 vagy 50 eurót fizessek be?

Régen 50 kellett, most 25 is elég.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 13, 2017, 08:37:41
Nem hinném, inkább azzal kapcsolatos, hogy Angliában változtatásokra készülnek szabályozás terén és egy újabb követelmény a függőség elleni erősebb fellépés.

Köszönöm! Egy olyan kérdésem lenne, hogy van ez a kockázatmentes élő fogadás bónusz mint pl ma a Real meccs. Itt meg tudom azt csinálni, hogy meccs előtt 7500al megfogadom 1,012ért a 0,5 overt és a kockázatmentessel pedig a kezdetekor azt hogy nincs 1.gól 23.00ért? Mert így mindenképp nyernék, ezt engedik?

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 17, 2017, 19:07:48
Köszönöm! Egy olyan kérdésem lenne, hogy van ez a kockázatmentes élő fogadás bónusz mint pl ma a Real meccs. Itt meg tudom azt csinálni, hogy meccs előtt 7500al megfogadom 1,012ért a 0,5 overt és a kockázatmentessel pedig a kezdetekor azt hogy nincs 1.gól 23.00ért? Mert így mindenképp nyernék, ezt engedik?

A szabályzat szerint ilyet nem lehetne, de valószínűleg nem tűnik fel nekik.
Ugyanakkor ha lesz gól, akkor 90 ft hasznod lesz az egész promón, ennek így nincs sok értelme...

Köszönöm a választ. Azért ezt akarom, mert szinte 2 hetente kapok ilyet és egyszer csak lesz egy 0-0 addig meg mindenképp nyerek, igaz csak filléreket.