bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A 0.5 felett helyett jobb a 6.5, 7.5 alatt, így a  szabályokkal sem kell szembemenni.

Végül 1,5 fölé raktam (1,10) kezdéskor pedif megfogadom az ingyenessel az 1,5 alattot (7,00).

Hát ez kemény.. Első gólszerzőnek raktam CR-t (3.40) az ingyenessel, a Spurs gólnál mondom szokásos bukta.  Erre meccs végén látom túl nagy az egyenleg, most olvasom az öngólok nem számítanak így végül win.  :great:

A b365 megint le lett tiltva... valaki tudna adni egy működő alternatív linket?

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 20, 2017, 08:17:47
A b365 megint le lett tiltva... valaki tudna adni egy működő alternatív linket?

Nálam mobil.bet365.com simán működik.

#6620 október 20, 2017, 09:33:23, SPF Admin
Idézetet írta: kri1219 Dátum október 20, 2017, 08:17:47
A b365 megint le lett tiltva... valaki tudna adni egy működő alternatív linket?
Nálam ez a link működik: alternatív cím

(átírtuk a címet - inkognitó módra)

Köszi a linket, már jó. Nekem a bet365.com és a game-365.com lett tiltva.


A bet365 bónuszpolitikája hogyan működik?

A wettpediás tippjátékot megnyertem a múlt hónapban, de a bet nem írja jóvá az első helyért járó 70 eurót, arra hivatkozva, hogy volt a számlámon egy önkizárás 2014-ben, ami fél évig volt érvényben. Azt az önkizárást rám kényszerítették, ki kellett töltenem egy kérdőívet és azt írták, ha fél évre nem kérem az önkorlátozást, akkor zárolják a számlámat. Az volt a fő problémájuk, hogy túl sokat pókereztem és rám kényszerítették ezt a sz@rt. A számla felnyitása óta loyality bónuszt se adnak, viszont 2 hónapja fizetős helyen végeztem egy teniszes tippjátékban és az abból származó bónuszt complementary bónuszként jóváírták, most meg alig 1 hónappal később arra hivatkoznak, hogy nem írhatják jóvá a wettpediás cuccot, pedig az is ugyanúgy tippjáték bónusz. Elfogadom ezt, ha így van, de fáj egy kicsit, hogy 1 hónapot güriztem a semmiért.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum október 20, 2017, 16:05:45
A bet365 bónuszpolitikája hogyan működik?

A wettpediás tippjátékot megnyertem a múlt hónapban, de a bet nem írja jóvá az első helyért járó 70 eurót, arra hivatkozva, hogy volt a számlámon egy önkizárás 2014-ben, ami fél évig volt érvényben. Azt az önkizárást rám kényszerítették, ki kellett töltenem egy kérdőívet és azt írták, ha fél évre nem kérem az önkorlátozást, akkor zárolják a számlámat. Az volt a fő problémájuk, hogy túl sokat pókereztem és rám kényszerítették ezt a sz@rt. A számla felnyitása óta loyality bónuszt se adnak, viszont 2 hónapja fizetős helyen végeztem egy teniszes tippjátékban és az abból származó bónuszt complementary bónuszként jóváírták, most meg alig 1 hónappal később arra hivatkoznak, hogy nem írhatják jóvá a wettpediás cuccot, pedig az is ugyanúgy tippjáték bónusz. Elfogadom ezt, ha így van, de fáj egy kicsit, hogy 1 hónapot güriztem a semmiért.

Ezek szerint a bónuszpolitikájuk elég következetlenül működik, ha máskor jóváírtak tippjáték nyereményt, most meg nem... Ez alapján kb. a véletlenen múlik, hogy megkapod-e.
Értesítettek bármikor is, hogy nem vagy bónuszokra jogosult?
Most a magyar ügyfélszolgálattal leveleztél?

Az önkizárással sem korrekt összefüggésbe hozni a bónuszjóváírást, főleg azért, mert ha tippjátékokkal, azaz játékpénzzel játszol igazi helyett, az azért nagyon nem tűnik olyan veszélyes függőségnek, amitől a fogadóirodának téged óvnia kéne.

Alapból azt sem értem, hogy egy pókerezés miatti korlát miért érintheti a sportfogadás bónuszokat (ha jól értem, fogadni azért engednek), így én kérném az ügyfélszolgálattól (lehetőleg az angoltól), hogy ezt vizsgálják felül!
Továbbítsák nyugodtan felsőbb szintre a kérésed.





Idézetet írta: Knapp Dátum október 20, 2017, 18:06:45
Ezek szerint a bónuszpolitikájuk elég következetlenül működik, ha máskor jóváírtak tippjáték nyereményt, most meg nem... Ez alapján kb. a véletlenen múlik, hogy megkapod-e.
Értesítettek bármikor is, hogy nem vagy bónuszokra jogosult?
Most a magyar ügyfélszolgálattal leveleztél?

Az önkizárással sem korrekt összefüggésbe hozni a bónuszjóváírást, főleg azért, mert ha tippjátékokkal, azaz játékpénzzel játszol igazi helyett, az azért nagyon nem tűnik olyan veszélyes függőségnek, amitől a fogadóirodának téged óvnia kéne.

Alapból azt sem értem, hogy egy pókerezés miatti korlát miért érintheti a sportfogadás bónuszokat (ha jól értem, fogadni azért engednek), így én kérném az ügyfélszolgálattól (lehetőleg az angoltól), hogy ezt vizsgálják felül!
Továbbítsák nyugodtan felsőbb szintre a kérésed.

Én se értem őket, mind a német, mind az angol ügyfélszolgálatnak írtam, de erre a régi önkizárásra hivatkoztak, arra nem tudtak választ adni, hogy múltkor miért írtak jóvá egy másik tippjáték bónuszt. Futok egy kört a magyar supportnál is, de nem várok túl sok mindent tőlük.

Ilyen téren ***szopók mert nekem is volt egy rövid önkizárásom azóta se bónusz se semmi sőt a kifizetés visszavonása lehetőség is lekerült. Emaileztem velük párat emiatt de hajthatatlanok. Írtam az IBASnek, hátha ők kedvezően bírálják el a panaszom.

Idézetet írta: Csabi05 Dátum október 20, 2017, 22:48:51
Ilyen téren ***szopók mert nekem is volt egy rövid önkizárásom azóta se bónusz se semmi sőt a kifizetés visszavonása lehetőség is lekerült. Emaileztem velük párat emiatt de hajthatatlanok. Írtam az IBASnek, hátha ők kedvezően bírálják el a panaszom.

A cancel withdrawal gombot nekem is kiszedték. Az önkizárás - játékosvédelmi elvek - bónusztilalom  összevonása tényleg paradoxon, egy tippjátékban szerzett bónusz épp a játékosvédelmi elveiket segíti, hiszen a játékos nem a saját pénzéből kockáztat, hanem ezzel is lehetőséget kap a fejlődésre. Nem értem őket.

Nekem is volt onkizarasom par eve. 6honapos, de nagy nehezen csak a masodik 6honapos periodus utan oldottak fel. A szamlamon 1ev alatt felgyult 2 bonusz mint nyeremeny, egy innen, egy mashonnan. Rovid levelezes utan siman megkaptam oket. Azota is jon husegbonusz, minden heten ha jatszok, raadasul mar a 3ks csoportba kerultem. Semmi korlatom sincs.

Jó neked, hogy kapod újra a bónuszt!

Emberek, most akartam befizetni de Mastercarddal már nem lehet csak Visa-val, nem tudja valaki mért van ez és mióta ?