bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum október 22, 2017, 14:04:39
Emberek, most akartam befizetni de Mastercarddal már nem lehet csak Visa-val, nem tudja valaki mért van ez és mióta ?

Pár napja több iroda is megszüntette a MasterCard használatának lehetőségét, a betfair a magyar felügyeletre és a MasterCardra mutogat, a bwin-sportingbet szerint átmeneti technikai hiba van, az unibet szerint meg minden rendben működik...
Valaki írta, hogy még a tippmixpronál sem tudta a kártyáját használni...

Ma a videoslots kaszinóban simán tudtam használni a Mastercard kártyám talán még az Unibeten is lehetséges de ott ma még nem próbáltam.

"Már csak november 13-ig szerezheted meg a Bet365 aktuális kezdőbónuszát! Szerezd meg MOST az akár 15.000 Forintos bónuszt!"
Ez mi? Mi lesz november 13 után?


Idézetet írta: Penguin11 Dátum október 20, 2017, 16:05:45
A bet365 bónuszpolitikája hogyan működik?

A wettpediás tippjátékot megnyertem a múlt hónapban, de a bet nem írja jóvá az első helyért járó 70 eurót, arra hivatkozva, hogy volt a számlámon egy önkizárás 2014-ben, ami fél évig volt érvényben. Azt az önkizárást rám kényszerítették, ki kellett töltenem egy kérdőívet és azt írták, ha fél évre nem kérem az önkorlátozást, akkor zárolják a számlámat. Az volt a fő problémájuk, hogy túl sokat pókereztem és rám kényszerítették ezt a sz@rt. A számla felnyitása óta loyality bónuszt se adnak, viszont 2 hónapja fizetős helyen végeztem egy teniszes tippjátékban és az abból származó bónuszt complementary bónuszként jóváírták, most meg alig 1 hónappal később arra hivatkoznak, hogy nem írhatják jóvá a wettpediás cuccot, pedig az is ugyanúgy tippjáték bónusz. Elfogadom ezt, ha így van, de fáj egy kicsit, hogy 1 hónapot güriztem a semmiért.

Sikerült kiharcolnom, ma reggel jóváírták a wettpediás cuccot.

Megkerdezhetem miert lett torolve a tegnapi b365 korlatozassal kapcsolatos kerdesem? Nem tudtam hogy tilos kitenni ilyet.

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 24, 2017, 11:57:30
Megkerdezhetem miert lett torolve a tegnapi b365 korlatozassal kapcsolatos kerdesem? Nem tudtam hogy tilos kitenni ilyet.

Nem töröltük, csak áthelyeztük a megfelelő témába:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14933.msg689885.html#msg689885

:cya:


Na ezek a kretén g*cik mára letiltották az oldalt ismételten...


#6640 október 25, 2017, 22:25:14, SPF Admin
Ez is jó:

cím

Idézetet írta: kunisse Dátum október 22, 2017, 14:04:39
Emberek, most akartam befizetni de Mastercarddal már nem lehet csak Visa-val, nem tudja valaki mért van ez és mióta ?
Ma én sem tudtam már fizetni Mastercarddal. Azt mondták, hogy ezentúl nem lehet már fizetni vele, mert a Mastercard tiltja a befizetéseket a Bet365-re. Remélem ez nem lesz tendencia a többi fogadóírodánál, mert nem akarok Visára váltani!

Hali!

Ismertek bet365 klón irodát? Olyanra gondolok, mint pl. a bwinnek a partysport. Tehát a kínálat és a szorzók is megegyeznek.

Ilyen nincs.

Idézetet írta: Zzz Dátum október 25, 2017, 20:04:59
Hali!

Ismertek bet365 klón irodát? Olyanra gondolok, mint pl. a bwinnek a partysport. Tehát a kínálat és a szorzók is megegyeznek.

Lehet igényelni VISA kártyát OTP-nél interneten is Visa Classicot 5.680 / év ( expressz kézbetsités plusz egyszeri 3 k ) aztán hivnak telefonon ha megérkezett a kártyát az általad megadott OTP fiokba aláirod viszed használod cső.