bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


olyan lehet csinálni, hogy ha egy csak 1 meccsre fogadsz és azt elhalasztják akkor kéred, hogy ne fizessék vissza, ne érvénytelenítsék hanem maradjon minden a régiben? mondjuk ha a következő héten játsszák le? kisebb piacról van szó értelemszerűen, amikor nem biztos, hogy újra kirakják az oddsokat, hanem az is csoda, hogy egyáltalán lehet rá fogadni.

Valaki megtudja mondani ez a jelenség miért van, hogy bizonyos piacokat én nem látok bet365-ön pl kosárlabda szerb 1.osztály ,de tudom ,hogy rakható bet365-ön az esemény, volt már így sokszor élő ukrán meccseknél is, hogy az angol tipsternek ott volt a meccs nálam pedig nem , sosem raktam ezekre a piacokra még ezelőtt, lehet hogy ez bizonyos országokra külön be van állítva, hogy hol fogadható???


Érdeklődöm, mikorra várható a Bet365 bemutató oldal felújítása?

Sziasztok!

Kaptam egy 200%-os feltöltési bónusz lehetőséget, ilyenhez még nem volt szerencsém, és csak a biztonság kedvéért kérdezném, hogy jól értem és számolom, hogy  a bónusz "kimaxolásához" 7500-at kell befizetnem és annak a dupláját 15ezret írnak jóvá bónuszként?

"...
*200% feltöltés bónusz - részvételi feltételek

1. Hajtson végre egy feljogosító befizetést legalább 1.500 HUF összegben, hogy jogosultságot szerezzen az összeg 200%-ára egy fogadásra alkalmas bónuszként. A feljogosító befizetése az ajánlat igénylése előtti 7 napban végrehajtott legnagyobb befizetése. A befizetések 2017. november 17-én, pénteken 00:00:01-től (CET) számítanak.
2. A maximálisan igényelhető bónusz 15.000 HUF.
3. Ahhoz, hogy a bónusszal fogadhasson, igényelje az ajánlatot, majd forgassa meg a feljogosító befizetés összegét egyszer a kedvenc sportjain és piacain (az alábbi 10. és 11. feltételnek megfelelően).
..."

Idézetet írta: corsica Dátum november 18, 2017, 17:26:16
Érdeklődöm, mikorra várható a Bet365 bemutató oldal felújítása?

Nincs felújítás alatt, hanem ideiglenesen (angol szerencsejáték szabályozásnak megfelelvén) le kellett vennünk. Remélhetőleg mielőbb visszakerül.

Miért is kérded? Valamilyen információra lenne szükséged?

Idézetet írta: Szurki Dátum november 18, 2017, 22:22:46
Sziasztok!

Kaptam egy 200%-os feltöltési bónusz lehetőséget, ilyenhez még nem volt szerencsém, és csak a biztonság kedvéért kérdezném, hogy jól értem és számolom, hogy  a bónusz "kimaxolásához" 7500-at kell befizetnem és annak a dupláját 15ezret írnak jóvá bónuszként?

"...
*200% feltöltés bónusz - részvételi feltételek

1. Hajtson végre egy feljogosító befizetést legalább 1.500 HUF összegben, hogy jogosultságot szerezzen az összeg 200%-ára egy fogadásra alkalmas bónuszként. A feljogosító befizetése az ajánlat igénylése előtti 7 napban végrehajtott legnagyobb befizetése. A befizetések 2017. november 17-én, pénteken 00:00:01-től (CET) számítanak.
2. A maximálisan igényelhető bónusz 15.000 HUF.
3. Ahhoz, hogy a bónusszal fogadhasson, igényelje az ajánlatot, majd forgassa meg a feljogosító befizetés összegét egyszer a kedvenc sportjain és piacain (az alábbi 10. és 11. feltételnek megfelelően).
..."

Amennyiben 100%-ot írnának, akkor nyilván 15 ezret kellene befizess, hogy ugyanannyi bónuszt kapj, viszont jelen esetben 7.500-ra, jön a 200%-os bónusz, ami 15.000

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 19, 2017, 22:13:01
Nincs felújítás alatt, hanem ideiglenesen (angol szerencsejáték szabályozásnak megfelelvén) le kellett vennünk. Remélhetőleg mielőbb visszakerül.

Miért is kérded? Valamilyen információra lenne szükséged?
Igen, a kérdésem: Abaqoos feltöltés lehetséges-e?

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2017, 12:22:55
Igen, a kérdésem: Abaqoos feltöltés lehetséges-e?

A fizetési opciók közt szerepel. Egy próbát szerintem megér.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 20, 2017, 12:26:59
A fizetési opciók közt szerepel. Egy próbát szerintem megér.  :cya:
Köszi az infót. Mastercard nem megy. Visa? kérdés meddig megy + van kártya éves díj. Abaqoos meg ingyé van. Megpróbálom.

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2017, 12:33:43
Köszi az infót. Mastercard nem megy. Visa? kérdés meddig megy + van kártya éves díj. Abaqoos meg ingyé van. Megpróbálom.

Elméletileg a paysafecard is még működik. Visa simán megy, és még ott van a Skrill, Neteller.

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2017, 12:22:55
Igen, a kérdésem: Abaqoos feltöltés lehetséges-e?
Simán működik. Múlt kedden láttam meg én is a lehetőségek közt. Egyből nyomtam fel rá 5k-t próbaképp, és nem volt semmi gond.

Idézetet írta: corsica Dátum november 20, 2017, 12:33:43
Köszi az infót. Mastercard nem megy. Visa? kérdés meddig megy + van kártya éves díj. Abaqoos meg ingyé van. Megpróbálom.
Én tegnap töltöttem fel Abaqoos-ról és minden rendben volt. Ezt még talán érdemes megemlíteni:
"2013. február 4-től az 50.000 forint alatti készpénzbefizetések után 200 forint + ÁFA díjat vagyunk kénytelenek levonni a befizetett összegből."
Nekem ez tegnap 254 Ft volt konkrétan :)

Idézetet írta: FafNirRr Dátum november 18, 2017, 16:21:46
Valaki megtudja mondani ez a jelenség miért van, hogy bizonyos piacokat én nem látok bet365-ön pl kosárlabda szerb 1.osztály ,de tudom ,hogy rakható bet365-ön az esemény, volt már így sokszor élő ukrán meccseknél is, hogy az angol tipsternek ott volt a meccs nálam pedig nem , sosem raktam ezekre a piacokra még ezelőtt, lehet hogy ez bizonyos országokra külön be van állítva, hogy hol fogadható???
Megválaszolom magamnak, ha már egyszer tudom a választ, hátha valakit még érdekel...
A bet365 kínálat országonként is eltér.

Sziasztok!

Az imént tettem egy strandröpi fogadást az irodánál. A fogadás elérhető volt élőben is videóközvetítéssel. Az egyik páros amelyik piros mezben volt jobban mozgott a sárga mezes duónál a bemelegítés során és így a piros mezesekre tettem. Az élő strandröpinél a mezszínek is ott vannak a játékosok neve mellett. Elkezdődött a meccs és az összes fogadási lehetőség megszűnt, és 0-0al volt végig az eredményjelző csak a közvetítés ment. A piros mezesek nyertek is. Utólag látom, hogy a másik csapat nyert azaz fordítva szerepelt a bet365nél a mez feltüntetve és ez megtévesztett. A fogadás azóta sem lett kiértékelve, és nyilván ha látom, hogy valami nem stimmel akkor kiveszek pénzt a Felvehető funkcióval de ez sem volt elérhető mert nem lehetett fogadni rá, csak a közvetítés ment. Írtam egy levelet nekik, hogy érvénytelenítsék a fogadást mert megtévesztett az oldal az Ő hibájukból.
Szerintetek van esélyem visszakapni a tétet vagy ihatok rá hideg vizet? Mennyire korrekt az iroda ilyen szempontból?

Nincs. Az ilyen hibakkor azt mondjak az eredmenyjelzo tajekoztato jellegű. Ha kitarto vagy chaten talan visszaadjak a teted. De ehhez erelyesnek kell lenned.