bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A live részen ott a schedule topik.

Sracok!

Kezilabda piacaokon van egy olyan fogadasi lehetoseg, hogy az adott csapat legalabb X(20,25,30,35 stb) golt szerez...

A kerdesem az lenne ha pl arra fogadok hogy az adott csapat legalabb 25 golt szerez es a meccs vege 25-19 lesz peldaul, akkor a legalabb 25 golos tippem nyertes ? Mert en a legalabb 25 golt ugy ertelmezem, hogy minimum 25 es annal tobb...

Segitsetek lecci mert probaltam utana nezni bet365 on, de nem talaltam semmi infot rola...

25 -t eleri, az mar nyertes.

ja a 25 gólt szerez az = a 24,5 overrel

Tegnap is megkérdezted és akkor is elmondtam hogy a legalább 25nél a 25 jó.

Legalább = Legkevesebb ami még elfogadható/jó


Sziasztok! Bet365on van valami nyelv atallito? Angolra szeretnem allitani.

Ha nem vagy belépve a számládra, akkor a jobb felső sarokban a bejelentkezési rész alatt van a nyelv átállítása.

Koszonom, de mobilrol vagyok, ott nem talalom.



Újabb ingyen élő vasárnap a United-City meccsre.

Idézetet írta: dister Dátum december 08, 2017, 14:11:56
Újabb ingyen élő vasárnap a United-City meccsre.
Hali!

Igen én is megkaptam.

A Man Utd december 10-én, vasárnap a Man City ellen lép pályára a Premier Ligában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek, hogy megköszönjük eddigi labdarúgás fogadásait. Feltételek érvényesek.
Így működik:


Tegyen egy fogadást a Man Utd v Man City mérkőzésre a kezdőrúgás előtt.

Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben , amelyet tétként használhat fel bármely Man Utd v Man City élő piacon.

Az ingyen élő fogadása csak a mérkőzés kezdete után lesz elérhető.

Az ingyen élő fogadás felhasználásához, egyszerűen adjon hozzá a fogadószelvényéhez egy élő fogadás választást és válassza ki a választása mellett látható "Ingyen fogadás felhasználása" opciót.

Sziasztok!
Kérem aki tud, segítsen.
Októberben Mastercardról akartam feltölteni a fogadószámlámat. Mivel ez a lehetőség megszűnt, nyitottam Netellert. Rámentem a befizetés opcióra, erre kiírta, hogy nem lehetséges a feltöltés. E-mailben válaszoltak, hogy a vezetőség végleg bezárta a számlámat, további használatra nincs lehetőségem. Korábban soha nem tiltottak le, önkizárás sem volt ( vagy a hat hónapi tétlenség az önkizárásnak minősül?)
Szerintetek tudok újból fogadószámlát nyitni a korábbi adataimmal?
Köszi

#6763 december 08, 2017, 18:20:28, benedek185
Idézetet írta: corsica Dátum december 08, 2017, 18:07:19
Sziasztok!
Kérem aki tud, segítsen.
Októberben Mastercardról akartam feltölteni a fogadószámlámat. Mivel ez a lehetőség megszűnt, nyitottam Netellert. Rámentem a befizetés opcióra, erre kiírta, hogy nem lehetséges a feltöltés. E-mailben válaszoltak, hogy a vezetőség végleg bezárta a számlámat, további használatra nincs lehetőségem. Korábban soha nem tiltottak le, önkizárás sem volt ( vagy a hat hónapi tétlenség az önkizárásnak minősül?)
Szerintetek tudok újból fogadószámlát nyitni a korábbi adataimmal?
Köszi

Ezekkel az eléggé rejtélyes és indokolatlan számlabezárásokkal a bet valami új hullámot próbál bevezetni?  :laugh: :crazy:
Neked mire fogták rá? neked is a függőségre?

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 08, 2017, 18:17:34
Ezekkel az eléggé rejtélyes és indokolatlan számlabezárásokkal a bet valami új hullámot próbál bevezetni?  :laugh: :crazy:
Neked mire fogták rá? neked is a függőségre?
Nem indokolták meg semmivel. Nem voltam függő, szinte csak hétvégén, elvétve hét közben fogadtam. Viszont nem tudom értelmezni a mondatuknak azt a részét, hogy ne távolítsam el a referenciaszámot. Miért ne, ha már egyszer lapátra tettek?