bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: corsica Dátum december 08, 2017, 20:52:48
Nem indokolták meg semmivel. Nem voltam függő, szinte csak hétvégén, elvétve hét közben fogadtam. Viszont nem tudom értelmezni a mondatuknak azt a részét, hogy ne távolítsam el a referenciaszámot. Miért ne, ha már egyszer lapátra tettek?

Az sztem arra vonatkozk, hogyha erre a levelre valaszolsz, a referanciaszamot ne torold a konnyebb beazonositas erdekeben.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 08, 2017, 20:55:21
Az sztem arra vonatkozk, hogyha erre a levelre valaszolsz, a referanciaszamot ne torold a konnyebb beazonositas erdekeben.
Igazad lehet. Holnap megkérdezem tőlük, van-e lehetőségem újra regelni. Vagy ez hülyeség és inkább az asszony regisztráljon az ő adataival?

Eloszor is hagyd a magyar droidokat. Ha minden igaz a chat elerheto bejelentkezes nélkül is. Az angoloktol kerdezz ra. Koveteld az indoklast legalabb.
Ha nem valami tevedes az oka hogy bezartak a szamlad akkor biztos nem fognak engedni ujraregelni.

Csak az asszony a megoldas. Mondjuk a bonuszokat nem hasznalnam ki a helyedben, legalabb is nem egybol. Azonos gep, ip, lakcim egy masik szamlaeval eleg feltuno.

Idézetet írta: markymark Dátum december 08, 2017, 22:24:25
Eloszor is hagyd a magyar droidokat. Ha minden igaz a chat elerheto bejelentkezes nélkül is. Az angoloktol kerdezz ra. Koveteld az indoklast legalabb.
Ha nem valami tevedes az oka hogy bezartak a szamlad akkor biztos nem fognak engedni ujraregelni.

Csak az asszony a megoldas. Mondjuk a bonuszokat nem hasznalnam ki a helyedben, legalabb is nem egybol. Azonos gep, ip, lakcim egy masik szamlaeval eleg feltuno.
Köszi az infót. Vszínű ezt teszem. Egyébként, ha más irodánál is tudnám játszani az úgymond "kialakított" fogadási szisztémát - 1.félidei ázsiai HC - akkor nem ragaszkodnék a bethez. De tudtommal más iroda nem kínálja ezt a lehetőséget.

Winmasters kínál 1.fi ázsiai hendit!

Idézetet írta: Szeho95 Dátum december 09, 2017, 08:55:20
Winmasters kínál 1.fi ázsiai hendit!
Köszönöm, nem tudtam. Csak az ismertebb irodáknál kutakodtam eddig.

Idézetet írta: corsica Dátum december 08, 2017, 18:07:19
Sziasztok!
Kérem aki tud, segítsen.
Októberben Mastercardról akartam feltölteni a fogadószámlámat. Mivel ez a lehetőség megszűnt, nyitottam Netellert. Rámentem a befizetés opcióra, erre kiírta, hogy nem lehetséges a feltöltés. E-mailben válaszoltak, hogy a vezetőség végleg bezárta a számlámat, további használatra nincs lehetőségem. Korábban soha nem tiltottak le, önkizárás sem volt ( vagy a hat hónapi tétlenség az önkizárásnak minősül?)
Szerintetek tudok újból fogadószámlát nyitni a korábbi adataimmal?
Köszi

Szerintem nem követelni kell ilyen esetben, hanem kérni, végleges számlabezárásnak komoly oka van, elég a magyar cset is, bármennyit köpködnek páran a magyar 'droidokra', nekem segítettek több esetben, persze amire nincs rálátásuk, arra nem tudnak válaszolni.
Nekem sem mondták meg, amikor piásan hőzöngtem az elkártyázott pénzem miatt, hanem letiltották a befizetési lehetőséget, majd 2 óra múlva visszahívtak, feltettek egy csomó kérdést, persze ekkorra hirtelen kijózanodva pontosan tudtam, mire mit kell válaszolni, 5 perc múlva feloldották és azóta sincs semmi gond.

Ha valamire nincs ralatasom akkor azt mondom az ugyfelnek hogy nincs erre ralatasom. Vagy felemeli a telefont es felhiv egy illetekest. Vagy ir neki egy emailt. Ehelyett a szabalyzatot masolgatjak, arra hivatkoznak folyamatosan meg akkor is ha a kérdés teljesen mas jellegu.
Azt nem is mondom hogy nem egyszer tevednek. Állítanak valamit hogy ez igy meg ugy van aztan ha megkerdezed ugyanazt az angol chaten teljesen mast mondanak. Szamtalanszor volt hogy az angol chates elnezest kert mert a magyar kollega felreinformalt. Pedig a magyarral egy nyelvet beszelunk es igy sem volt kepes megerteni a problemat.

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha eddig csak netelleres befizetésem volt ide, attól ugye bankszámlára kikérhetek pénzt?
A bet365 az forintos számláról utal? (vagy eurót, mint az unibet, és a bank váltja át forintra?)
Ha egyszer kifizetést kérek bankszámlára, akkor utána vissza tudok váltani a következő kifizetésnél netellerre?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem. Arra fizetnek ki amivel befizettel.

ja, meg amivel többet fizettél be, én skrillről betoltam 50K aztán paysafecarddal 5K, és kifizetésnél írtak h majd írnak h mire fizetnek ki, mert lehet megoszlik, és csak skrillre fizettek  ;D

Üdv mindenkinek! Érdeklődnék, mivel egyáltalán nem tudtam értelmezi a felhasználási feltételeket a bet365-ön.

Azaz úgymond "kezelhetem-e" mások fogadószámláját is a saját gépemről, ugyan azon az IP-ről, vagy ez miatt akár zárolhatják az én saját számlámat is? Fontos lenne! Köszi előre is!

Ha léptem már így be mások számlájára és fogadtam nekik ez egyszer visszaüthet a saját accomra is? Valaki valamit tudna mondani?

Idézetet írta: Capo21 Dátum december 10, 2017, 23:29:58
Üdv mindenkinek! Érdeklődnék, mivel egyáltalán nem tudtam értelmezi a felhasználási feltételeket a bet365-ön.

Azaz úgymond "kezelhetem-e" mások fogadószámláját is a saját gépemről, ugyan azon az IP-ről, vagy ez miatt akár zárolhatják az én saját számlámat is? Fontos lenne! Köszi előre is!

Ha léptem már így be mások számlájára és fogadtam nekik ez egyszer visszaüthet a saját accomra is? Valaki valamit tudna mondani?

Bónuszoknál jönnek valójában a problémák. Ha átjön a barát és bejelentkezik a számlájára, s fogad, azzal még nem lesz probléma.

Ez a "kezelés" viszont nekem gyanús. Miért szeretnéd te mások számláját kezelni?  ;D

#6778 december 11, 2017, 13:56:11, hilles
biztos volt már róla szó, de most én is személyesen érintett lettem. gyorsan megjátszottam egy kedvező oddsot majd fél óra múlva írnak, hogy rossz odds miatt átírták az oddsot (technikai vagy inkább elvi kérdés, hogy akkor miért nem törölték az egyben, miért csak átírják az oddsot és kérhetem, hogy töröljék?). nem raktam sokkal, nem menne csődbe az iroda.

tudom az iroda sok mindent megtehet akár ki is tilthat indoklás nélkül, de én úgy gondolom, hogy ha alapból ők vannak kedvezőbb helyzetben, akkor zárják le a piacokat amikor akarják, annyit gondolkoznak amennyit akarnak, de ha meg egyszer már valamit hivatalosan kiraktak és valaki megjátszotta akkor már vállalják a felelősséget érte... de ha meg ilyen bénák akkor meg nem kell sietni, hogy kirakják az oddsokat a piacon először, ha közben erre képtelenek...

van értelme megpróbálni az eredeti odds visszaállításának kiharcololását a droidokon keresztül vagy az angol kollégák segítségével?

(gyors kérdés az eredeti problémától függetlenül, ami korábban is eszembe jutott de csak most írom le: kitiltás esetén is ki kell fizetni a játékost, nem? tehát kifizetik a szelvényt és max utána kiraknak, de olyat ugye nem tehetnek meg, hogy nyersz valamit de még a szelvény kifizetése előtt kidobnak? )

*módosítva, kiegészítve:

csak közben gondolkodom. kiraktak egy oddsot, majd folyamatosan csökkentették le, mint egy normáld odds esetében is, ezt vissza lehet követni különböző oldalakon. még cash out opció is elérhető volt... ezt gondoltam tovább, hogy mi van akkor ha cash out-olom a szelvény??? akkor levonják a számláról? vagy a kifizetés kezdeményezek az irodától? megtagadják? vagy ha a cash out-olt pénzemet időközben felteszem másra, akkor az összeset törlik? ilyenkor a régi szelvény odds-át sem tudják módosítani, mivel már ki van fizetve.

/ közben a történet menüpontban már a javított odds szerepel a szelvényen, de a fogadásaim menüpont alatt, a jobb oldalon meg még mindig a régi oddsot mutatja. akkor most mi van? csak az egyiket tudták módosítani? /

előre is köszi a válaszokat és a segítséget!

Hát nem lettem okosabb betügyileg. Korábban írtam, hogy nem tudok befizetni. Írtam a magyar ügyfél szolgálatnak, miért nem? Csak annyit írtak, letiltottak. Újabb levél: bővebben? Válasz: végleg letiltottak. Kurvára berágtam: Levél angol ügyfél szolgálatnak ugyanazon kérdésekkel. Válasz, mint magyar 1.
After reviewing your account, I can see that your account has been permanently excluded. This decision has been made following a management review.
Nem hagytam annyiban, újabb levél, különös tekintettel arra miért zártak ki? Válasz:
As advised by my previous colleague, the decision to close your account on a permanent basis with no options to re-open was made following a review of your account by our Management team. This would also mean, that ultimately you would be unable to hold an active bet365 account with ourselves now or in the future.
Most akkor mi a faxomat csináljak? Bele kell nyugodni, vége a betes románcomnak. De még mindig nem tudom kizárásom okát. Nem vagyok függő, főleg csak hétvégén fogadok. Semmi kaszinó, póker, játék stb. Bónuszokat elvétve vettem igénybe. Nem az lehet, hogy úgy jártam, mint az Unibettel? Kaptam tőlük egy levelet, hogy lassan egy éve nem fogadtam náluk, legalább lépjek be, mert különben törölnek. Ezt megtettem, azóta is aktív. Beten is régen fogadtam.
Még egy a végére. Családon belül van egy élő bet365. A "tulaj" csak május hónap körül akar fogadni rajta. Addig használhatnám. Én oda feltölthetek-e Netellerrel, ami az én nevemen van? Ha IP címet változtatok akkor tudok-e ezen fogadni?