bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Jó, igazad van. Az ő pénze, ahogy érzi. Ha úgy érzi becsapták, menjen utána. Csak hát ez írásba van foglalva, azzal meg nem nagyon tud mit kezdeni.

Bár ha jobban belegondolok eleinte én is sokat írtam nekik. De csakis a magyar ügyfeleseknek, angolul meg se tudtam volna fogalmazni mit akarok, pedig 8 évig tanultam angolt. Raktam minden hülyeségre, tenisz élő, ki szerzi a következő pontot, aztán csodálkoztam hogy elment, szinte azzal se voltam tisztában teniszben mi a pont. Vagy élő fogadásoknál, a hendikepp, ha mondjuk 1:0-ás vezetésnél rakod meg. Mindig elmagyarázták a dolgokat, de sose kaptam vissza a pénzem. Bár a bónuszok úgy emlékszem sűrűn jöttek. Azóta se jönnek annyira  ;D

...Talán többet kéne írnod nekik!   ;D

Na igen, közben nekem is eszembe jutott, hogy ez egyfajta tanulás is: egy idő után rájössz, mikor érdemes és mikor illik reklamálni.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2017, 21:11:47
...Talán többet kéne írnod nekik!   ;D

Na igen, közben nekem is eszembe jutott, hogy ez egyfajta tanulás is: egy idő után rájössz, mikor érdemes és mikor illik reklamálni.
Többet kéne írnom? Íme a sztorim: " Hát nem lettem okosabb betügyileg. Korábban írtam, hogy nem tudok befizetni. Írtam a magyar ügyfél szolgálatnak, miért nem? Csak annyit írtak, letiltottak. Újabb levél: bővebben? Válasz: végleg letiltottak. Kurvára berágtam: Levél angol ügyfél szolgálatnak ugyanazon kérdésekkel. Válasz, mint magyar 1.
After reviewing your account, I can see that your account has been permanently excluded. This decision has been made following a management review.
Nem hagytam annyiban, újabb levél, különös tekintettel arra miért zártak ki? Válasz:
As advised by my previous colleague, the decision to close your account on a permanent basis with no options to re-open was made following a review of your account by our Management team. This would also mean, that ultimately you would be unable to hold an active bet365 account with ourselves now or in the future.
Most akkor mi a faxomat csináljak? Bele kell nyugodni, vége a betes románcomnak. De még mindig nem tudom kizárásom okát. Nem vagyok függő, főleg csak hétvégén fogadok. Semmi kaszinó, póker, játék stb. Bónuszokat elvétve vettem igénybe. Nem az lehet, hogy úgy jártam, mint az Unibettel? Kaptam tőlük egy levelet, hogy lassan egy éve nem fogadtam náluk, legalább lépjek be, mert különben törölnek. Ezt megtettem, azóta is aktív. Beten is régen fogadtam. Végül is igazad van. Rájön az ember mikor éri meg reklamálni.

Engedd el a dolgot.. és csinálj egy új számlát más nevére vagy játssz máshol.


Amúgy leírom az egyik régebbi sztorim amit a magyar chatessel folytattam le. Néha előfordul, hogy egy egy teniszmeccs közvetítése megakad és lezárják. Akár több 10percre is. Amikor még ez nekem újdonság volt elmentem a chatre és megkérdeztem hogy mivan, miért nem megy a meccs. Erre a chates fogta és bemásolta hogy a bet365 nem vállal felelősséget az élő eredményekértz, az az én felelőssége bla bla. Szó szerint bemásolta. Erre én hogy engem az érdekel hogy miért állt meg a közvetítés, miért nem frissül. Erre bemásolta szóról szóra ugyanazt. Megkérdeztem még egyszer és ahelyett hogy azt írta volna amit 20perccel később az angol chates hogy sajnos elveszett a kapcsolat a helyszínnel és az élő eredményeket közvetítővel így kénytelenek lezárni a piacokat. Mit csinált a magyar droid? Bemásolta harmadszor ugyanazt a mondatot csak hozzátette hogy mást nem tud írni..

És még volt egy párszor hasonló ahol a kérdés megválaszolása helyett bemásolt egy mondatot a szabályzatból ami nem is válaszolta meg az eredeti kérdést.

A fogadási lehetőségeket vagy technikai hiba miatt zárják le, vagy azért mert gyanúsan sok tétet kaptak. Ez ugye előfordulhat bunda vagy arbitrázsok miatt is. Nem hiszem, hogy a játékosokat akarák szivatni, ez inkább önvédelem.

Ha meg a kizárás okát nem árulják el, az valószínűleg azért van, hogy tudatosan ne védekezhess ellene legközelebb.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 12, 2017, 14:56:14
Amennyiben cash out lett volna, vagy bármilyen pénzügyi hátrány érte volna az irodát, akkor ha nagy összegről van szó, megkérhetnek hogy fizesd be (ha nem, akkor perelnek), vagy egy következő befizetésnél levonnák az összeget. Negatívba lenne a számlád.

piacvezető irodához képest ez egy igen elenyésző összeg volt, ezért is gondoltam arra, hogy nagyvonalúan továbblépnek rajta és nem hajolnak le az apróért hanem kérdőre vonják a felelőst.

Néha őszintén tudom sajnálni az ügyfélszolgálatost is. Képzeljétek napi szinten hány féle ember jelentkezik, különbnél különb problémákkal.  :D

"Hé, tesó, ma nem adtok bónusz?"

Idézetet írta: hilles Dátum december 11, 2017, 18:51:52
milyen módon lehet védekezni az iesnare ellen?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha én telorol t-home mobilnetről fogadok, ott is be tudnak azonosítani, vagy az az Ip cím változik?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 14, 2017, 11:48:18
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha én telorol t-home mobilnetről fogadok, ott is be tudnak azonosítani, vagy az az Ip cím változik?
Nekem már kb 3 éve van számlám a betnél, játszok közben nagy pénzzel is, jött többször is nagy nyeremény, de még nem volt semmi gondom velük szerencsére. Pár hónapja a feleségemnek is csináltunk egy számlát, minden hivatalos, megvolt az ügyfélazonosítási folyamat, van hozzá tartozó skrill. Teniszmeccsekre szokott közben fogadni is téttel. A kérdésem az, ha engem is esetleg indokolatlanul bezárnak, kkor ha én a mobilomról az Ő számláján játszom tovább azt ki tudják szűrni Ip alaján?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 14, 2017, 11:55:02
Nekem már kb 3 éve van számlám a betnél, játszok közben nagy pénzzel is, jött többször is nagy nyeremény, de még nem volt semmi gondom velük szerencsére. Pár hónapja a feleségemnek is csináltunk egy számlát, minden hivatalos, megvolt az ügyfélazonosítási folyamat, van hozzá tartozó skrill. Teniszmeccsekre szokott közben fogadni is téttel. A kérdésem az, ha engem is esetleg indokolatlanul bezárnak, kkor ha én a mobilomról az Ő számláján játszom tovább azt ki tudják szűrni Ip alaján?

Én csak annyit nem értek, hogy miért kell ilyen "álcázva" beszélni.

Nyitottál egy számlát, feleséged nevében, s TE használod. Kész. Nem kell itt titkolózni, franc sem figyel.

"Pár hónapja a feleségemnek is csináltunk egy számlát, minden hivatalos, megvolt az ügyfélazonosítási folyamat, van hozzá tartozó skrill. Teniszmeccsekre szokott közben fogadni is téttel."

Én nem titkolózok. Tényleg úgy van ahogy leírtam. Ha hihető ha nem, de nem is ez a lényeg. Nekem nincs bezárva a számlám, nem vagyok hülye, hogy rizikózzak ha nem muszáj. A kérdésemre szeretnék választ kapni ha tudtok segíteni. Köszönöm!

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 14, 2017, 15:00:55
Én nem titkolózok. Tényleg úgy van ahogy leírtam. Ha hihető ha nem, de nem is ez a lényeg. Nekem nincs bezárva a számlám, nem vagyok hülye, hogy rizikózzak ha nem muszáj. A kérdésemre szeretnék választ kapni ha tudtok segíteni. Köszönöm!

Amennyiben a kezdőbónuszt nem használta ki a feleséged, akkor nem látom okát, hogy mi lenne a gond.

Most semmi, de pl ha  engem is lekorlátoznának vagy letiltanak, akkor abból lehet gond ha az én mobilomról lépek be az Ő felületére? Ip cím egyezés vagy amit írtatok pár oldallal korábban az iesnare miatt?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 14, 2017, 15:37:37
Most semmi, de pl ha  engem is lekorlátoznának vagy letiltanak, akkor abból lehet gond ha az én mobilomról lépek be az Ő felületére? Ip cím egyezés vagy amit írtatok pár oldallal korábban az iesnare miatt?

Ismétlem, bónuszok esetén lennének gondok (szerintünk). Ha csak sima mezei fogadásokat teszel, akkor elméletileg nem kellene problémázzanak. Potenciális pénzforrás vagy számukra, nem?