bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Admin, ő azt írta hogy a másik számlához a skrillt is elkészítette, tehát azzal is fizetett be gondolom, Skrill/Netellerre meg már jóideje nincs kezdőbónusz.

Pippen33 : Ha eddig nem léptél be a te mobilodról a te számládra, akkor nagy baj nem lehet ha valamikor az övére fogsz belépni. Mobilnál fél percre kell repülő üzemmódba rakni, majd vissza, és máris új IP címed van. Telefonon elvileg nincs iesnare, bár lehet hogy sima cookie törlés nem elég, ki tudja, velem már többször is megesett olyan hogy kint voltam egy teniszmeccsen, mobilról fogadtam, lekorlátoztak, és csak IP-t cseréltem és cookiekat töröltem és beléptem utána egy másik számlára, és nem korlátoztak le azonnal. Lehet hogy nincs is ennek semmi szerepe, hanem csak annak hogy mire (és milyen módon) rak az ember, és ha semmilyen bónuszt nem igényel egy esetleges másik számlán amit használni akar, akkor nem lehet belőle baj. De ha a tutira akarsz menni mobilnál, egy gyári visszaállítás biztos kitöröl minden korábbi nyomot.   

Amúgy amíg még volt kezdőbónusz Skrill/Netellernél, addig nyilván sokan még a nagyanyjukat is beregisztrálták hogy kiszedjék a bónuszt, az arbusersen olvastam egy olyat hogy valaki kapott egy emailt ahol jó pár általa használt számlát összekapcsoltak, amin persze a bónusz is igényelve volt, mindegyiken érvénytelenítették az összes fogadást, és csak a befizetését kapta vissza, persze amikor írták neki a fórumban hogy keressen rá az iesnare-ra, meg is találta a gépén. De mivel ugye ha valaki más számláján akar játszani, szinte csak Skrill/Netellerel tud oda befizetni, tehát a fenti problémába már véletlenül se lehet belefutni.



Sziasztok !

Valaki segítsen nekem, miért van az ha rámegyek a befizetésre telefonon akkor tölt egy ideig és nem adja be , leszedtem a flash playert is meg chromeot is elötte a samsung internetböngészö volt , de ugyanazt csinalja ?7
Lap toprol betölti ezeket.

Milyen cimen probalod? Mert ami amugy le van tiltva azon nem engedi megnyitni, de attol meg a mobilos bet betoltodik

Idézetet írta: trizna17 Dátum december 17, 2017, 09:55:38
Sziasztok !

Valaki segítsen nekem, miért van az ha rámegyek a befizetésre telefonon akkor tölt egy ideig és nem adja be , leszedtem a flash playert is meg chromeot is elötte a samsung internetböngészö volt , de ugyanazt csinalja ?7
Lap toprol betölti ezeket.

Talán úgy ki tudod játszani, ha mondjuk a kaszinórészlegből indítod a befizetést.
Nálam ez működött tableten.

Ha csak telorol tudnál befizetni akkor a böngészőbe azt írd be hogy 288sb.com. Jelentkezz be.

Az appjukon nekem sem megy, még a history sem tölt be, gyanítom azért mert a bet365.com amúgy tiltva van.

Idézetet írta: markymark Dátum december 17, 2017, 15:21:19
Ha csak telorol tudnál befizetni akkor a böngészőbe azt írd be hogy 288sb.com. Jelentkezz be.

Az appjukon nekem sem megy, még a history sem tölt be, gyanítom azért mert a bet365.com amúgy tiltva van.

Ez egy hasznos infó volt. Kösz szépen!  :ok: :beerchug:

Kértem hogy változtassak meg a pénznemem erre azt írtak be zarjak a mostanit és nyitnak egy masikat.
Ez megtörtént de akkor a 100% bonuszt igénybe vehetem?Mert megjelent

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum december 19, 2017, 18:36:39
Kértem hogy változtassak meg a pénznemem erre azt írtak be zarjak a mostanit és nyitnak egy masikat.
Ez megtörtént de akkor a 100% bonuszt igénybe vehetem?Mert megjelent

Elvileg nem, a gyakorlatban igen.
Ha elveszik utólag, akkor az jogos lesz, de nagy valószínűséggel észre sem veszik vagy nem foglalkoznak vele.
Volt, aki kihasználta és megúszta, de nincs garancia, hogy nálad is így lesz.

Szerintem azt is megteheted, hogy vársz vele 1-2 hónapot és később veszed igénybe.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2017, 19:09:37
Elvileg nem, a gyakorlatban igen.
Ha elveszik utólag, akkor az jogos lesz, de nagy valószínűséggel észre sem veszik vagy nem foglalkoznak vele.
Volt, aki kihasználta és megúszta, de nincs garancia, hogy nálad is így lesz.

Szerintem azt is megteheted, hogy vársz vele 1-2 hónapot és később veszed igénybe.
Értem.Akkor most újra kell azonositanom is magam?
Volt rajta pénz azt lekértem előtte remélem az megérkezik.

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum december 19, 2017, 19:16:09
Értem.Akkor most újra kell azonositanom is magam?
Volt rajta pénz azt lekértem előtte remélem az megérkezik.

Szerintem nem kell új azonosítás.
Ha minden igaz, a felhasználóneved is ugyanaz maradt, csak hozzáraktak egy plusz karaktert.

Emlékeznek a múltadra, pl. ha kizártak a promókból, egy ilyen váltás nem segít rajta.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2017, 19:18:23
Szerintem nem kell új azonosítás.
Ha minden igaz, a felhasználóneved is ugyanaz maradt, csak hozzáraktak egy plusz karaktert.

Emlékeznek a múltadra, pl. ha kizártak a promókból, egy ilyen váltás nem segít rajta.
Igen plusz 1 lett.Oké :ok:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy kifizetésnél mennyi idő alatt kapom a számlámra a pénzem kifizetéskor? (Internet kártyám van az egyik banknál.)
Ha nyerek akkor abból adóznom kell vagy bármi ilyen ? 100ezer forintot tettem fel és ezzel így nyertem + 70ezret. Vagy ez csak nagyobb összegnél van ?

Előre is köszönöm a segítségeteket.


Idézetet írta: Directors Dátum december 20, 2017, 23:15:47
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy kifizetésnél mennyi idő alatt kapom a számlámra a pénzem kifizetéskor? (Internet kártyám van az egyik banknál.)
Ha nyerek akkor abból adóznom kell vagy bármi ilyen ? 100ezer forintot tettem fel és ezzel így nyertem + 70ezret. Vagy ez csak nagyobb összegnél van ?

Előre is köszönöm a segítségeteket.
Te jó isten, ezzel most valaki szándékosan szórakozik ?