bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ez már tényleg a legalja. megy az ausztrál brisbane roar - perth glory meccs, 1-1 van félidőben, és 1db. over kínálat van, a 3,5 over  :bash: :bash:  úgy látszik menni kell más irodákhoz, mert már nem itt a legjobb a kínálat

érdekes volt, néztem én is már az első percekben, mert mindig szokott lenni eltolt line ausztrál első osztályú meccsekre. Túlgondoltam, aztán mentem unibetre, behúztam egy 7.5 overt 1-0 után, de ez a 3-2 egyelőre nem annyira extrém.
azt hittem, bet365-nél tudnak valamit, de ezek szerint nem volt itt semmi különös bundázás sajna  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 18, 2018, 10:38:52
ez már tényleg a legalja. megy az ausztrál brisbane roar - perth glory meccs, 1-1 van félidőben, és 1db. over kínálat van, a 3,5 over  :bash: :bash:  úgy látszik menni kell más irodákhoz, mert már nem itt a legjobb a kínálat


Ennyire azért nem rossz a helyzet. Általában a szezonok előtt illet ilyen karácsonyi és év eleji időszakokban ott is szabin vannak, mint más versenyszférás cégnél.
Nincs elég ember, aki kövesse a mérkőzést, inkább kevesebbet kockáztatnak. Ugyan úgy munkaerő hiány van, mit más cégeknél és ez a kínálaton látszik meg.
Tény, hogy vannak olyan mérkőzések ahol kevesebb, jóval kevesebb a piac, de mennyiségben eléggé élen járnak még. Mondjuk nem annyira, mint a winmasters, de a nagyobb irodák közül.

Idézetet írta: Tomka Dátum január 18, 2018, 20:17:02

Ennyire azért nem rossz a helyzet. Általában a szezonok előtt illet ilyen karácsonyi és év eleji időszakokban ott is szabin vannak, mint más versenyszférás cégnél.
Nincs elég ember, aki kövesse a mérkőzést, inkább kevesebbet kockáztatnak. Ugyan úgy munkaerő hiány van, mit más cégeknél és ez a kínálaton látszik meg.
Tény, hogy vannak olyan mérkőzések ahol kevesebb, jóval kevesebb a piac, de mennyiségben eléggé élen járnak még. Mondjuk nem annyira, mint a winmasters, de a nagyobb irodák közül.

barátságos meccseken egyiken sincs normális over/under kínálat. ugyanazon meccseken sportingbetnél van 0.5 - 4.5 overig minden. ez volt jégkorongnál is. 1-2 éve kezdte el a bet a kissebb bajnokságoknál csökkenteni a kínálatot. ma már az orosz alacsonyabb osztályú meccseken kívül, mindenhol csak dupla esély, 3 esély, meg egy over/under kínálat van, más irodánál minden van (pl. sportingbet, de lehet máshol mégjobb. unibeten is jó a kínálat ilyenekre úgy emlékszem). 

kár, mert szerettem itt elverni a pénzemet  :laugh:  igényes oldal, jó átláthatósággal, de már olyan rossz számomra a kínálat hogy megyek másik irodához.


hihetetlen ma is mik vannak. képek lementve akit érdekel. de nem állok le tovább fikázni, mert gondolom szponzorálják ezt az oldalt, és az admin nem nézné jó szemmel. este leutalom a pénzt innen és rakom fel máshova. egy vicc az egész oldal már.

Még mielőtt valaki azt hiszi engem nem szponzorálnak.
De egy újabb fogadási lehetőség van náluk.  :bash:
Egy mérkőzés, több piac kombinálva. Elég ígéretesnek tűnik. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum január 19, 2018, 17:49:29
Még mielőtt valaki azt hiszi engem nem szponzorálnak.
De egy újabb fogadási lehetőség van náluk.  :bash:
Egy mérkőzés, több piac kombinálva. Elég ígéretesnek tűnik. :)

Igen, Én is észrevettem ezt a lehetőséget! És meg kell jegyeznem, csak ez a fogadóiroda kínál ilyen lehetőséget! ( Egy meccset belül pl.szöglet+ gól kombó)

Idézetet írta: Tomka Dátum január 19, 2018, 17:49:29
De egy újabb fogadási lehetőség van náluk.  :bash:
Egy mérkőzés, több piac kombinálva. Elég ígéretesnek tűnik. :)

Betfair back/lay atlag alapjan:
0-0 eselye 100/13=7.69%
Hertha win eselye 100/3.58=27.93%
Amire te fogadsz annak az eselye: 100-7.69-27.93=64.38%
Korrekt odds: 100/64.38=1.55

Idézetet írta: Apcsi Dátum január 19, 2018, 18:33:28
Igen, Én is észrevettem ezt a lehetőséget! És meg kell jegyeznem, csak ez a fogadóiroda kínál ilyen lehetőséget! ( Egy meccset belül pl.szöglet+ gól kombó)

Évek óta lehet ilyet, lapokat szöglettel vagy lapokat gólokkal kombizni, mondjuk nem tudom, ebben mi a jó, de rossznak sem rossz  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 19, 2018, 17:10:30
hihetetlen ma is mik vannak. képek lementve akit érdekel. de nem állok le tovább fikázni, mert gondolom szponzorálják ezt az oldalt, és az admin nem nézné jó szemmel. este leutalom a pénzt innen és rakom fel máshova. egy vicc az egész oldal már.

Ha vicc lenne, akkor nem lenne a legnépszerűbb fogadóiroda. Ha az általad kedvelt piac nincs, tényleg át kell menni máshová, de szépen és csöndben, és szarrányerni magad mondjuk a sportingbeten.

Idézetet írta: lunatik Dátum január 19, 2018, 18:34:38
Betfair back/lay atlag alapjan:
0-0 eselye 100/13=7.69%
Hertha win eselye 100/3.58=27.93%
Amire te fogadsz annak az eselye: 100-7.69-27.93=64.38%
Korrekt odds: 100/64.38=1.55

Amit írtam csak példa volt, pont ezt nem fogom megfogadni.
De a lay/back esetén azért magasabb az odds, mert van költséged rajta. Ha jól tudom most 6 %?
Lehet nem ennyi, de mintha így emlékeznék régebbről.

Ha ezzel számolok:
A 1.44/1.55 = 0,92 => 92.90 %
==>100-92,90=7,1 %  ==> 7,1-6=1,1%
Tehát 1.1 %-t nyersz rajta.

a nyeremenybol vonjak a jutalekot, 1.55 eseten kb. 0.55*0.06=0.03-at azaz a valos szorzo kb 1.52.
de mindegy is, amit mondani akartam az, hogy ha a betfair oddsokat mint valos eselyeket feltetelezunk, mennyi value van avagy nincs egy masik iroda oddsaban.

Idézetet írta: lunatik Dátum január 19, 2018, 19:23:23
a nyeremenybol vonjak a jutalekot, 1.55 eseten kb. 0.55*0.06=0.03-at azaz a valos szorzo kb 1.52.
de mindegy is, amit mondani akartam az, hogy ha a betfair oddsokat mint valos eselyeket feltetelezunk, mennyi value van avagy nincs egy masik iroda oddsaban.

Igazad van, rosszul számoltam.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2018, 18:45:09
Évek óta lehet ilyet, lapokat szöglettel vagy lapokat gólokkal kombizni, mondjuk nem tudom, ebben mi a jó, de rossznak sem rossz  ;D

Lehet, de Én nemrég vettem észre ezt a lehetőséget, tök véletlenül! Egy meccsen belül kettő fogadást szerettem volna feladni, ( szöglet+gól) és a fogadás jóváhagyása előtt vettem észre, hogy a kettő fogadást összeszorozta....
Nálam ez pozitívum, máshol nem nagyon látok ilyen lehetőséget( ahol, regelve vagyok....)

Hello.
Mobilon chrome ban semmit nem latok bejíkentkezve.
Töröltem a böngészési előzményeket, ujrainditottam a telefont, illetve asztali webhelyet is kértem, mégsincs változás. Vki tudna segíteni?

Idézetet írta: Taktoj Dátum január 21, 2018, 15:35:13
Hello.
Mobilon chrome ban semmit nem latok bejíkentkezve.
Töröltem a böngészési előzményeket, ujrainditottam a telefont, illetve asztali webhelyet is kértem, mégsincs változás. Vki tudna segíteni?

próbáld meg ezzel a címmel:
http://365sport365.com/