bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szóval Romániában felejtsem el a Bet365-öt?

Idézetet írta: csabax Dátum április 06, 2018, 22:21:19
Szóval Romániában felejtsem el a Bet365-öt?

Teljes mértékben.

Help valaki!
Ázsiai büntetőlapnál ha pont az adott mennyiségű lap lett, akkor az nem push?

Idézetet írta: Krens Dátum április 08, 2018, 15:49:45
Help valaki!
Ázsiai büntetőlapnál ha pont az adott mennyiségű lap lett, akkor az nem push?

De az, a piros 2-t ér.

Kedves Tamás

Tájékoztatjuk, hogy már elfogadunk befizetéseket Magyarországon kibocsátott Maestro/Mastercard kártyákról. (Bet365)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok e valamit a bet365 auto kifizetésről? Nekem utoljára április 8. án írt fel részösszeget, azóta csak akkor fizet ki ha ténylegesen nyerek. Tudtok bármit is ezzel kapcsolatban ? Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Tonesz Dátum április 13, 2018, 18:38:43
Kedves Tamás

Tájékoztatjuk, hogy már elfogadunk befizetéseket Magyarországon kibocsátott Maestro/Mastercard kártyákról. (Bet365)
Én is kaptam ilyen üzenetet, örülök :-)

Sziasztok!

Segítségeteket kérném abban, hogy eddig működött a cash out funkció a kézilabda eseményeknél nálam a meccsek végéig, de egy ideje már nem működik és az utolsó 1-2 percben már nem lehet felvenni az esetlegesen jól álló meccsen a nyereményt.

Nálatok működik ez a funkció ilyen esetben?

Előre is köszönöm a segítségeteket!


Idézetet írta: HunAti Dátum április 15, 2018, 10:46:06
Sziasztok!

Segítségeteket kérném abban, hogy eddig működött a cash out funkció a kézilabda eseményeknél nálam a meccsek végéig, de egy ideje már nem működik és az utolsó 1-2 percben már nem lehet felvenni az esetlegesen jól álló meccsen a nyereményt.

Nálatok működik ez a funkció ilyen esetben?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ez a funkció egy opcionális dolog. Néha van, néha nincs. Nem kötelező lennie.
Ezt csak úgy, megjegyzésként.  :ok:

Sziasztok!
~150 ezer Ft-ot utaltam ki Bet365-ről magyar számlára. Lehet belőle gondom?
Eddig Skrill-en keresztül szoktam kifizetést indítani, de a legutolsó befizetésem kártyáról ment, így csak a bankszámlát adta ki...
Köszönöm.

Idézetet írta: staker Dátum április 17, 2018, 11:10:47
Sziasztok!
~150 ezer Ft-ot utaltam ki Bet365-ről magyar számlára. Lehet belőle gondom?
Eddig Skrill-en keresztül szoktam kifizetést indítani, de a legutolsó befizetésem kártyáról ment, így csak a bankszámlát adta ki...
Köszönöm.

Igen, lehet gondod. Ha hamar visszabukod! :P

Sziasztok!

Banki utalással kértem ki 90€-t CIB bankos számlára. Tegnap kellett volna megérkezzen de felhívtak a CIB bankból hogy nem írhatják jóvá a számlámon az átutalást. Visszaküldik. Hívtam a bet365öt akik azt tanácsolták hogy ha ma visszakapják akkor kérjem ki VISA-ra. Ti találkoztatok hasonlóval?

Idézetet írta: Superhero Dátum április 18, 2018, 05:45:17
Sziasztok!

Banki utalással kértem ki 90€-t CIB bankos számlára. Tegnap kellett volna megérkezzen de felhívtak a CIB bankból hogy nem írhatják jóvá a számlámon az átutalást. Visszaküldik. Hívtam a bet365öt akik azt tanácsolták hogy ha ma visszakapják akkor kérjem ki VISA-ra. Ti találkoztatok hasonlóval?

A magyar bankok nem működhetnek közre "illegális" online szerencsejáték szolgáltatokhoz kapcsolódó tranzakciók lebonyolításában, ezek szerint a gyakorlatban így oldják meg beérkező tétel esetén.

Idézetet írta: Superhero Dátum április 18, 2018, 05:45:17
Sziasztok!

Banki utalással kértem ki 90€-t CIB bankos számlára. Tegnap kellett volna megérkezzen de felhívtak a CIB bankból hogy nem írhatják jóvá a számlámon az átutalást. Visszaküldik. Hívtam a bet365öt akik azt tanácsolták hogy ha ma visszakapják akkor kérjem ki VISA-ra. Ti találkoztatok hasonlóval?

Tudtommal vannak bizonyos bankok amelyek nem hajlandóak sem kiutalást teljesíteni amennyiben közvetlenül a bankszámláról egy fogadóirodához utalnál, sem a hazautalt pénzt nem fogadják, hogy így mondjam.
Valószínű a CIB is ezek közé tartozik, de ez nem új keletű, évekkel ezelőtt is már emlékeim szerint volt több bank amelyeknél ez így volt. Lista is volt ezekről anno, de most nem igazán találom hiába keresem. Emlékeim szerint a K&H ugyanígy jár el, talán a Raiffeisen és az MKB is, de erre nem esküdnék meg.

Februárban pont ugyanigy gond nélkül kifizettek  :bash: :bash: