bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

MessiÁs és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: firgabácsi Dátum április 18, 2018, 19:58:14
Tudtommal vannak bizonyos bankok amelyek nem hajlandóak sem kiutalást teljesíteni amennyiben közvetlenül a bankszámláról egy fogadóirodához utalnál, sem a hazautalt pénzt nem fogadják, hogy így mondjam.
Valószínű a CIB is ezek közé tartozik, de ez nem új keletű, évekkel ezelőtt is már emlékeim szerint volt több bank amelyeknél ez így volt. Lista is volt ezekről anno, de most nem igazán találom hiába keresem. Emlékeim szerint a K&H ugyanígy jár el, talán a Raiffeisen és az MKB is, de erre nem esküdnék meg.

Szerintem a bankkártyájukat nem lehetett szerencsejáték oldalakhoz használni, de akkoriban még nem volt központi tiltás.
Aztán viszont a NAV honlapjára az irodák külföldi számlaszámai is elkezdtek felkerülni, azaz kötelezettsége a bankoknak, hogy "megakasszák" az onnan érkező, illetve oda irányuló tranzakciókat.

http://www.nav.gov.hu/szerencsejatek/archivum/blokkolt_honlapok

Ez viszont egy archivált oldal, az aktuális - ha van még ilyen - nem érhető már el a NAV főoldaláról.
Ez jelentheti azt, hogy leállnak lassan a blokkolásokkal, azaz ha a 365 napos blokkolások lejárnak, akkor nem lesznek meghosszabbítva.
Talán az unibet nyertes pere hatott és feladják az értelmetlen harcot...
Ettől függetlenül a bankokon keresztül még akadályozhatják a tranzakciókat.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 18, 2018, 21:12:52
Szerintem a bankkártyájukat nem lehetett szerencsejáték oldalakhoz használni, de akkoriban még nem volt központi tiltás.
Aztán viszont a NAV honlapjára az irodák külföldi számlaszámai is elkezdtek felkerülni, azaz kötelezettsége a bankoknak, hogy "megakasszák" az onnan érkező, illetve oda irányuló tranzakciókat.

http://www.nav.gov.hu/szerencsejatek/archivum/blokkolt_honlapok

Ez viszont egy archivált oldal, az aktuális - ha van még ilyen - nem érhető már el a NAV főoldaláról.
Ez jelentheti azt, hogy leállnak lassan a blokkolásokkal, azaz ha a 365 napos blokkolások lejárnak, akkor nem lesznek meghosszabbítva.
Talán az unibet nyertes pere hatott és feladják az értelmetlen harcot...
Ettől függetlenül a bankokon keresztül még akadályozhatják a tranzakciókat.

Még mielőtt pezsgőt bontanánk: csak átköltöztek külön weboldalra.

http://szf.gov.hu/

Idézetet írta: Superhero Dátum április 18, 2018, 20:18:20
Februárban pont ugyanigy gond nélkül kifizettek  :bash: :bash:

Hello, de befizetni tudtál tőlük vagy azt se? Azért az érdekes ha befizetni lehet, kifizetni meg nem. Ugyanott vagyunk akkor mint eddig is. Pedig most akartam feltölteni a számlám, de asszem akkor hanyagolom egyenlőre.  :-\

#6993 április 19, 2018, 20:19:22, Superhero
Épp most irom a panaszt a cib banknak. Ha annyira aggódnak értem akkor legyenek szivesek a befizetést is blokkolni hiszen látják hogy hova akarok befizetni. Ha meg azt nem blokkolják akkor az utalást se állitsák meg.
A bet365 visszakapta a pénzt. Legalább az megvan :)
Kifizetik visára, izgi 2. kör.

Másnak is csökkent az ingyenes fogadás összege? Eddig mindig 7500Ft-osat kaptam, szerdára a Bayern-Real-ra viszont már csak 3000Ft. Pedig soha egyetlen alkalommal se mentem rá garantált nyereményre.

Idézetet írta: dister Dátum április 24, 2018, 03:48:30
Másnak is csökkent az ingyenes fogadás összege? Eddig mindig 7500Ft-osat kaptam, szerdára a Bayern-Real-ra viszont már csak 3000Ft. Pedig soha egyetlen alkalommal se mentem rá garantált nyereményre.

Maradt 15.000 már mint mindig. Ha sose sikerül nyerned nem csökken jó tanács!   :D

Ti nem vettétek észre a mai napon, hogy csökkent élő fogadás elhelyezése után a cash out értéke?
Eddig olyan 90% körül volt a pénz, amit azonnal kivehettél, ma meg mindkét fogadásomnál olyan 80% lett... csak úgy mondom, annyira nem nagy probléma. Bár egyszer vizes kézzel oldottam fel a telefonomat, és két irreális fogadást tettem meg, azt sikerült 5k bukóval megoldanom, de azóta figyelek.

Mert annyit romlott a szorzo. A szorzok valtozasa az ami befolyasolja a kiveheto osszeget, semmi mas.

Félidő x vége Bayern-t tettem a 15k-s ingyenfogadással 5,50 ért.  Szerintem lehet tenni az x2-re nyugodtan 1,53 ért.  ???

Idézetet írta: Csenii Dátum április 25, 2018, 18:01:59
Mert annyit romlott a szorzo. A szorzok valtozasa az ami befolyasolja a kiveheto osszeget, semmi mas.

Ahogy írtam: "Eddig olyan 90% körül volt a pénz, amit azonnal kivehettél, ma meg mindkét fogadásomnál olyan 80% lett"
de köszönöm hogy egyből lámának nézel

üdv, olyan gondom van hogy tegnap a reggeli órákban ( 6óra tájékán) volt egy ausztrál meccs, már a kezdés előtt 1.fi 2,5 over-re volt kirakva, gondoltam várok egy 10.percet meglátjuk lesz e mozgás....10perc után már 2-0....najó akkor most beszállok 4000€-val toltam a fi. 3.5 overt 1.53-as oddson....10perc sem kellett 3-1 volt, na itt még egy 1000€-t rátoltam a fi. 5.5 over-re 2.62 es oddson.......innentől kezdve lerolózták a meccset és kb a fogadásom után 2percel el is tűnt, persze a fi 5.5over is meglett  6-1,  később kapom az emailt ,ÉSZREVETTÜK, HOGY AZ ESEMÉNY HIBÁSAN LETT FELTÜNTETVE, IGY SZABÁLYAINKNAK MEGFELELŐEN A VÁLASZTÁSÁT ÉRVÉNYTELENITETTÜK.   volt vki hasonló helyzetben?  mert azért nem kevés pénzemet nyelték így be több mint 3000€-rol beszélünk....  de lefogadom,ha a fogadásom vesztes lett volna akkor az teljesen rendben van és nem törlik.... :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: chriss87 Dátum április 26, 2018, 09:46:29
üdv, olyan gondom van hogy tegnap a reggeli órákban ( 6óra tájékán) volt egy ausztrál meccs, már a kezdés előtt 1.fi 2,5 over-re volt kirakva, gondoltam várok egy 10.percet meglátjuk lesz e mozgás....10perc után már 2-0....najó akkor most beszállok 4000€-val toltam a fi. 3.5 overt 1.53-as oddson....10perc sem kellett 3-1 volt, na itt még egy 1000€-t rátoltam a fi. 5.5 over-re 2.62 es oddson.......innentől kezdve lerolózták a meccset és kb a fogadásom után 2percel el is tűnt, persze a fi 5.5over is meglett  6-1,  később kapom az emailt ,ÉSZREVETTÜK, HOGY AZ ESEMÉNY HIBÁSAN LETT FELTÜNTETVE, IGY SZABÁLYAINKNAK MEGFELELŐEN A VÁLASZTÁSÁT ÉRVÉNYTELENITETTÜK.   volt vki hasonló helyzetben?  mert azért nem kevés pénzemet nyelték így be több mint 3000€-rol beszélünk....  de lefogadom,ha a fogadásom vesztes lett volna akkor az teljesen rendben van és nem törlik.... :noway: :noway: :noway:

Nálam is volt már ilyen csak, pár ezer ft-tal amit utána bónuszként jóvá irtak "jofejseguk" jeléül.. kétségtelenül a legjobb iroda számomra a bet365 de ez amit csinálnak ebben a témában az szánalmas..

Idézetet írta: davixxx Dátum április 26, 2018, 11:05:45
Nálam is volt már ilyen csak, pár ezer ft-tal amit utána bónuszként jóvá irtak "jofejseguk" jeléül.. kétségtelenül a legjobb iroda számomra a bet365 de ez amit csinálnak ebben a témában az szánalmas..

most beszéltem az ügyfél.-tal  ...... az ok amiért törölték ,hogy a vendég csapat neve nem volt helyesen feltüntetve a meccsen.....hát ilyet nem basztam, és akkor ma reggel kiszúrják a szememet egy 10€-s bonusszal....elmennek a ........ :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: chriss87 Dátum április 26, 2018, 11:28:29
most beszéltem az ügyfél.-tal  ...... az ok amiért törölték ,hogy a vendég csapat neve nem volt helyesen feltüntetve a meccsen.....hát ilyet nem basztam, és akkor ma reggel kiszúrják a szememet egy 10€-s bonusszal....elmennek a ........ :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :bash: :bash: :bash:

A  carma lecsapott.... :great:

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy Paysafecarddal fizettem be es par nap utan ki akartam venni a nyeremenyt, meg is adtam a banki adatokat, ki is fizettek, legalabbis visszavonni nem lehet. Viszont a penz nem erkezett meg a szamlamra. Chaten persze jelenleg nem elerhetoek. Csutortok este kertem ki Otps szamlara. Mennyi az atfutasi ido ilyenkor?