bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Üdv, valaki találkozott a helyzettel a bet365-n, hogy a záro és a nyitó egyenleg köszönő viszonyba sincs egymással? Semmi üzenetet nem kaptam, és csak pislogok. küldtem ü
zenetet, semmi válasz....hmm szerintetek?

Idézetet írta: apbase Dátum június 16, 2018, 08:48:28
Üdv, valaki találkozott a helyzettel a bet365-n, hogy a záro és a nyitó egyenleg köszönő viszonyba sincs egymással? Semmi üzenetet nem kaptam, és csak pislogok. küldtem ü
zenetet, semmi válasz....hmm szerintetek?
Nekem kifizetésem volt tegnap éjszaka, de az már sem a függők közt sincs, sem Skrillre nem érkezett meg.. nagy a fejetlenség náluk az biztos.
Live chaten is szokatlan nagy sor van.

Tegnap este nekem egy ideig kb. 5 euroval több volt a számlán. Kerestem az okát a történetben meg a bónuszoknál, de nem találtam. Aztán úgy 2 órával később visszaállt a rendes egyenleg. Lehet, hogy valami gond van náluk.

Nekem most a felhasználónév jelszó párosomat nem ismeri fel, ráadásul be sem tölt rendesen. Várjunk, remélem francia meccsig megjavítják. :)

Most nem azért, de foci-vb alatt mondjuk várható a "bolondulás" a világ egyik legnagyobb irodájánál. Hülye példa, de a legjobb vendéglők előtt is sor van, meg lehet hetekre előre kell helyett foglalni.  :D

Korábbiakból kiindulva minden meg lesz oldva, csak türelmesen meg kell várni.

Nekem jól jött ez a kis pénteki felfordulás, azonnal indítottam egy kifizetést, ami vasárnap délutánig függőben volt, de végül is ma megjött a pénz
Vesztes fogadással is lehet nyerni ritkán , bár nem gondoltam hogy pont itt  8)

Azt utolag le is fogjak vonni a szamladrol ha legkozelebb nyersz, sokaig ne orulj neki 😁 Azert ok se kompletten idiotak, nem dobaljak csak ugy az emberhez a penzt. Merő jóindulatból :D

rá is rakták a -20 ezret,de utána jött a szokásos levél hogy jószándékuk jeléül 0-ra állították a számlát
nem fognak már semmit levenni  ;)

hogy-hogy újra lehet befizetni mastercarddal?  :)

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 21, 2018, 13:48:25
rá is rakták a -20 ezret,de utána jött a szokásos levél hogy jószándékuk jeléül 0-ra állították a számlát
nem fognak már semmit levenni  ;)

Hát bocs hogy ezt mondom de számomra ez hihetetlen. Egy csomóan így jártunk a portugál meccsel kapcsolatban, oszt senkinek nem adtak vissza semmit...te nagyon kitüntetett helyzetben lehetsz..:D

Egy csomó emberke reklamálhatna akkor most utólag. Ha az egyiknek jár akkor a másiknak miért nem.

Idézetet írta: Csenii Dátum június 21, 2018, 17:40:15
Egy csomó emberke reklamálhatna akkor most utólag. Ha az egyiknek jár akkor a másiknak miért nem.

Egy ember ellop egy tyúkot, de nem kapják el. Akkor ha minket elkapnak, akkor reklamálnunk kellene, hogy bennünket miért kaptak el?  :)

#7063 június 21, 2018, 18:04:19, Csenii
Így van kb :D Nekem pár éve kb 30 ezret vettek vissza. Ugyanígy akartam gyors lenni, de visszavonták a kifizetésem. Meg egyébként is egy kifizetés nem egy-két óra, annyi idő alatt csak feltűnik vkinek hogy tévedtek. Nekem nem az jött le a betről hogy qrvára elnéző vagy adakozó lenne, újabban én már üzenetet se kapok arról ha utólag módosítják vagy érvénytelenítik az oddsomat, csak egyszerűen törlik vagy átírják. Míg régebben mindig  jött róla üzenet. Úgy hogy számomra ez továbbra is hiheten valahogy nem állja meg a helyét. Na de mindegy...ha ő így kitudta használni őket akkor éljen! Nem sokan tudják átvágni szerintem a betet meg a többi fogadóirodát se. Legtöbbször mindig a fogadó húzza a rövidebbet :D

Ha nem lenne a felvehető most funkció náluk, már rég dobtam volna őket a fenébe. Míg egy pár éve a kedvenc irodám volt, most már csak ez az egy dolog ami hozzájuk köt. Ha ez nem lenne, úgy dobnám őket a fenébe mint a sicc!   :bash: