bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Laca87 Dátum november 27, 2018, 16:22:51
Szokásos 50 EUR

Én viszont már sokadjára nem kapok semmit sem. Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne ismét visszakerülni a kalapba?

Mondjuk, ha kiutalom a pénzt, majd ismét befizetem (és így lesz egy viszonylag friss befizetésem), vagy valami hasonló?

Idézetet írta: Assassin Dátum november 27, 2018, 19:23:14
Én viszont már sokadjára nem kapok semmit sem. Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne ismét visszakerülni a kalapba?

Mondjuk, ha kiutalom a pénzt, majd ismét befizetem (és így lesz egy viszonylag friss befizetésem), vagy valami hasonló?

Limitet nem kaptál a számlára?

Akkor tuti hogy megszűnik de lehetnek egyéb esetek is, mondjuk ha nagyon nyereséges vagy gondolom.

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 27, 2018, 19:48:45
Limitet nem kaptál a számlára?

Akkor tuti hogy megszűnik de lehetnek egyéb esetek is, mondjuk ha nagyon nyereséges vagy gondolom.

Limitet nem kaptam, különösebben nagy tétekkel amúgy sem szoktam játszani. Arra gyanakodtam, az lehet a gond, hogy az elmúlt hónapokban elég keveset fogadtam, és hát az is jó régen volt már, amikor utoljára befizettem. Csak szomorú vagyok kicsit: évekig mindig kaptam ezekből az ajánlatokból, most meg már zsinórban harmadszorra feledkeznek meg rólam.

Idézetet írta: Assassin Dátum november 27, 2018, 20:04:51
Limitet nem kaptam, különösebben nagy tétekkel amúgy sem szoktam játszani. Arra gyanakodtam, az lehet a gond, hogy az elmúlt hónapokban elég keveset fogadtam, és hát az is jó régen volt már, amikor utoljára befizettem. Csak szomorú vagyok kicsit: évekig mindig kaptam ezekből az ajánlatokból, most meg már zsinórban harmadszorra feledkeznek meg rólam.

És befizetési limitet sem állítottál be? Én azóta nem kapok semmit,amióta 40ezerre beállítottam a limitet...

Idézetet írta: Assassin Dátum november 27, 2018, 19:23:14
Én viszont már sokadjára nem kapok semmit sem. Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne ismét visszakerülni a kalapba?

Mondjuk, ha kiutalom a pénzt, majd ismét befizetem (és így lesz egy viszonylag friss befizetésem), vagy valami hasonló?

Én sok éve játszottam náluk néha, majd vagy 10 évig nem, és nem is kaptam semmit. Aztán úgy 1 éve befizettem kb. 10 eurót, amit itt nyertem valami játékon, azóta sem nagyon játszottam náluk, de szoktak adni 5 eurós ingyenes fogadásokat. (bár nem szoktam kihasználni)

Én jó sok pénzt szoktam náluk hagyni havonta, kapom is rendesen a hasonló ajánlatokat.  ;D  :redchug:

Van 2 számlám náluk. Kezdetben adtak rájuk 25 és 50 eurot. Nem használtam a számlákat csak a promókra, az ajánlatok nem is változtak. Aztán azon amelyikre az 50-t adták elkezdtem vele fogadni kisebb tétekkel. Le is ment a következő promónál 25-re. Utána jó ideig nem nyúltam egyikhez sem, maradt is a 25-25. Kb 1 hónapja elkezdtem a másik számlán fogadni kisebb tétekkel, lett rajta 100-150 euro plusz. És most kapom az emailt a "fantasztikus" 5 (öt) eurós ajánlatról.
Teszek még néhány fogadást és gondolom jön az igazán fantasztikus 1 eurós ajánlat ;D ;D

Hogy lehet két számlád, azt nem szokták engedni?  :o
Egyébként jó nagy csalók tényleg, ma raktam egy pár hoki overt kombiba, az egyik tippet már azelőtt vesztesnek jelezte ki a rendszerük hogy vége lett volna a meccsnek, így aztán kivenni se tudtam az addigi nyereményt. Írtam nekik, de válaszra sem méltatnak, vagy legalábbis nem sietik el. Kár hogy nem csináltam képernyőmentést a fogadásról, pedig megnéztem a rendezett fogadásoknál ott még akkor is vesztes volt amikor máshol már rég nyertes. Most írták csak át.

Valami gubanc van a beten, a merkozesre tett fogadasom kifizettek holott meg vege sincs a meccsnek
Vegeredmeny psg lett volna

Az a te szerencséd :D Ez engem nem boldogít. pont akkor gondoltam rá, hogy kiveszem a pénzem, amikor levették az élők közül, volt hátra még vagy 10 perc. Közben követtem unibeten ott meg ment a meccs. Aztán vissza se rakták már, de kijelezte a rendszerük hogy vesztes a tipp, pedig még volt hátra egy pár perc, ami alatt meg is lett a hatodik gól. Még egy tipp kellett volna hogy nyertes legyen a szelóm, de az elment közben. Na mindegy, így jártam, de szerintem én keresek másik irodát, mert ez már nem az első eset volt. Bár lehet a többi is ilyen, nem tudom.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 28, 2018, 22:30:44
Ez a korai kifizetés 2 gólos vezetésnél ajánlatuk.

Jaja, van olyan is náluk.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 28, 2018, 22:30:44
Ez a korai kifizetés 2 gólos vezetésnél ajánlatuk.

Koszi
Az ingyen 7500 as fogadasom elmeletileg meg ott van a dontetlenre
Viszont azt nem latom a fugoben levo fogadasok kozott

Adtak egy hűségbónuszt, vmit csak elértem  :D

Idézetet írta: Csenii Dátum november 28, 2018, 23:14:29
Adtak egy hűségbónuszt, vmit csak elértem  :D

És akkor már maradsz?  ;D

Maradtam volna még egy kicsit, de úgy néz ki kilettem csukva  ;D Nem tölt be nálam az oldal, semmi se jön be, se az élő fogadások, se a többi. Csak a kaszinó része. Az meg kell a fenének.  :noway: