bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kri1219 Dátum április 22, 2019, 07:29:06
Sziasztok!
Ha van egy B365 szamlam amit korlatoztak mar 3 eve es azota hozza se nyultam van ra esely hogy toroltek? Szeretnek ujra regisztralni, bar a cimem ugyan az de uj szemelyim van. A 15.000ftos udvozlobonusz se fontos mert hallottam olyat is hogy ilyenkor nem adjak meg. Csak ne korlatozzanak vagy ne fagyasszak be a penzem. Szerintetek erdemes megprobalni?


Ha megpróbálsz belépni vagy jelszóemlékeztetőt kérsz, akkor egyből kiderül, hogy törölték-e.
Nem hiszem, hogy megtörtént, ráadásul ha a számlád bezárták volna, akkor is megvannak az adatbázisukban az adataid.

Akkor megprobaljam ezt az ujra regisztralast mas email cimrol meg az uj szemelyivel vagy inkabb ne? Mit tehetnek ha lebukok, bent tarthatjak a penzt?

Folosleges szerintem, gondolom a nevedet nem valtoztattad meg :D miert nem regisztralsz vki masnak a neveben? Anyu, apu, baratno, testver.

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 22, 2019, 11:39:20
Akkor megprobaljam ezt az ujra regisztralast mas email cimrol meg az uj szemelyivel vagy inkabb ne? Mit tehetnek ha lebukok, bent tarthatjak a penzt?
Fölösleges, én külföldi ID-vel regisztráltam újra, külföldi lakcím, külföldi személyi, külföldi bankszámla, mindent legálisan mégis kiszúrták. Kb 2-3 hét múlva és ugyanazokat a korlátokat kaptam, mint a régi számlára.
Azt csináld amit Csenii is ír. Regisztrálj valamelyik rokon, vagy barát nevében. Ha a lakcím nem egyezik, akkor biztos nem fog feltűnni nekik.

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 22, 2019, 11:39:20
Akkor megprobaljam ezt az ujra regisztralast mas email cimrol meg az uj szemelyivel vagy inkabb ne? Mit tehetnek ha lebukok, bent tarthatjak a penzt?

Olyan nem történhet meg, hogy bent tartják a pénzed. Milyen alapon? Ha csak nincs tartozásod feléjük.

Mondjuk ha igényelsz egy bónuszt, akkor igen, azt és az abból származó esetleges nyereményt visszavonhatják, de te jelezted, hogy a bónuszt nem erőltetnéd.

Próbáld meg, mi a veszítenivalód?

Koszonom a segitseget mindenkinek. Regisztraltam sajat adatokkal de a KYC masodik lepeset tegnap ota nem fogadjak el (jogositvany feltoltese) de nem is kernek mast helyette, azt irjak felveszik velem a kapcsolatot ha meg informacio kell nekik. Ez meddig szokott tartani?

A masik, remelhetoleg utolso kerdesem ebben a temaban, hogy ha veszek B365 fiokot idegentol (rokonokat nem akarok bevonni) akkor mire kell figyeljek hogy ne verjenek at? Elkerek minden adatot meg lehetoleg szemelyesen veszem nem a neten, de nincs valami masodlagos email cim vagy rejtett barmilyen lehetoseg amivel kesobb belephet, kizarhat a szamlambol es lenyulhatja a penzem?
Ha pedig korlatozva van azt hogy tudom megnezni ha nincs bent penz?

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 23, 2019, 07:08:53
A masik, remelhetoleg utolso kerdesem ebben a temaban, hogy ha veszek B365 fiokot idegentol (rokonokat nem akarok bevonni) akkor mire kell figyeljek hogy ne verjenek at? Elkerek minden adatot meg lehetoleg szemelyesen veszem nem a neten, de nincs valami masodlagos email cim vagy rejtett barmilyen lehetoseg amivel kesobb belephet, kizarhat a szamlambol es lenyulhatja a penzem?
Ha pedig korlatozva van azt hogy tudom megnezni ha nincs bent penz?

Ezt szerintem hanyagold. Akkor már inkább játssz a Tippmixprónál.

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 23, 2019, 07:08:53
Koszonom a segitseget mindenkinek. Regisztraltam sajat adatokkal de a KYC masodik lepeset tegnap ota nem fogadjak el (jogositvany feltoltese) de nem is kernek mast helyette, azt irjak felveszik velem a kapcsolatot ha meg informacio kell nekik. Ez meddig szokott tartani?

A masik, remelhetoleg utolso kerdesem ebben a temaban, hogy ha veszek B365 fiokot idegentol (rokonokat nem akarok bevonni) akkor mire kell figyeljek hogy ne verjenek at? Elkerek minden adatot meg lehetoleg szemelyesen veszem nem a neten, de nincs valami masodlagos email cim vagy rejtett barmilyen lehetoseg amivel kesobb belephet, kizarhat a szamlambol es lenyulhatja a penzem?
Ha pedig korlatozva van azt hogy tudom megnezni ha nincs bent penz?

Szerintem a KYC pár hét alatt lefut, nekem postán küldtek kódot és úgy lettem hitelesítve. Amúgy ne tarts tőle, hogy a jogsiddal valami lesz, például Pakisztánban a taxis a te neved alatt vezet majd kocsit, szerintem a bet365 nem adja tovább az adataid, egyszerűen csak ki akarják szűrni, hogy te valós személy vagy, akinek egy regisztrációja van náluk.

Viszont a másodiknál akármilyen eset is van a képzeletedben, kettővel előtted járnak. Ha átléped az ingerküszöbök (pénzmennyiségre gondolok), akkor nyúlják a számládról a lovét, ezen a téren ne is legyen kétséged. Nekem sima számlámhoz fértek hozzá, és vittek mindent, bet365 egyenleget, skrilles lovét is. A korlátozást pedig csak előre fizetés után fogod tudni megnézni, aztán panaszkodni hol lehet ilyenkor? Sehol, magadnak csináltad a bajt.

Idézetet írta: kri1219 Dátum április 23, 2019, 07:08:53
A masik, remelhetoleg utolso kerdesem ebben a temaban, hogy ha veszek B365 fiokot idegentol (rokonokat nem akarok bevonni) akkor mire kell figyeljek hogy ne verjenek at? Elkerek minden adatot meg lehetoleg szemelyesen veszem nem a neten, de nincs valami masodlagos email cim vagy rejtett barmilyen lehetoseg amivel kesobb belephet, kizarhat a szamlambol es lenyulhatja a penzem?
Ha pedig korlatozva van azt hogy tudom megnezni ha nincs bent penz?

És ha idegentől veszel számlát, mit csinálsz majd, ha az iroda ismételt azonosítást kér, mert mondjuk lejárt a személyi?
Vagy ha csak a tulajdonos bankszámlájára enged kiutalást az iroda?
Kuncsorogsz neki, hogy segítsen?

Azt sem értem, hogy jobban megbíznál egy idegenben, mint egy "fogadásszűz"" ismerősödben, akinek még sosem volt számlája?!

#7464 április 24, 2019, 07:33:24, Csenii
Csak megemlíteném hogy személyes adattal való visszaélés haszonszerzés céljából, egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, tudtommal. Pénzbírságon felül ami akár 10 milla is lehet.
Mi van ha a faszi aki eladja neked a fiókját egyszer csak úgy gondolja hogy nem fizettél neki eleget, vagy csak szeretné azt visszakapni, aztán megzsarol hogy fizessél még vagy különben feljelent a hatóságoknál. Vagy mit tudom én hol, a bet365-nél. Egyébként az is feljelenthet szerintem, mert őket is átvágod, jogtalan haszonszerzés, csalás stb...stb... tényleg ennyit megér neked ez az átok pénzverde?  :laugh:

Sziasztok.
Gondoltam beirom mi lett. Regisztraltam az uj szemelyimmel, a KYCt sikerult teljesiteni, toltottem fel penzt es kemeny 13 fogadast engedtek, aztan visszakaptam a masik szamlan levo limitet. A penzt kikertem, bizom benne, hogy kifizetik. Chaten meg is irtam hogy legalabb bebizonyosodott hogy naluk is csak bukni lehet, de ha nyer valaki akkor annak kivul tagasabb, erre persze konkret valasz nem jott csak sablon szoveg. Ezen tul inkabh tenyleg rokonoktol kerek szamlat a fenti valaszokat figyelembe veve.

Valami szisztéma szerint fogadtal? Azokat nem szeretik tudtommal, illetve nem akarok turkalni a zsebedben, de gondolom nem ket fillerrel tetted a meccseket ha ilyen hamar jott a korlat

Idézetet írta: NoCukor Dátum április 26, 2019, 17:44:18
Valami szisztéma szerint fogadtal? Azokat nem szeretik tudtommal, illetve nem akarok turkalni a zsebedben, de gondolom nem ket fillerrel tetted a meccseket ha ilyen hamar jott a korlat

Ugyanaz az IP-cím volt?
Cookie törlés?
Iesnare védelem?

Mar uj telefon is lett az elozo ota. 3 eve volt amikor azt korlatoztak. Lakcim ugyan az meg ugye a szuletesi ido is nev is, nem volt nehez dolguk.. Persze ha buktam volna mondjuk egy haz arat akkor nem korlatoznak. Nem arboltam tehat arra se foghatom.

Akkor passz, nem tudom milyen piacra fogadsz, de esetleg próbáld meg a Pinnaclet, toleránsak eléggé a tétekkel.