bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg a tetet se mondanam nagynak. Pinnaclen alig van elo kinalat, a Bet365 ebben verhetetlen, ezert akarok ott maradni mindenkepp. A piac meg valtozo, kisebb ligak, nagyobb ligak, mikor hogy.

1xbet? Gorriaran a naplójában nemrég szép összegeket pakolt egy ideig korlát nélkül,a kínálat meg felér a bet365-el, sőt.

Kosz a tippet, megnezem. Bar most van meg egy felhasznalom a Bet365nel, ez mar mas neven. Remelem ez tovabb birja :)

Néha veszíteni is kéne, oszt akkor hátha nem korlátoznak le :D  :beerchug:

De megnézném egyébként a fogadástörténeted, mikre fogadsz de gondolom nem mutatod meg. Mi ez a nyerő szisztéma. Azért irigyellek hogy ez a legnagyobb gondod hogy folyton lekorlátoznak. Miért nem játszol egyébként papíros tippmixen, ott nincsenek korlátok. :D

BL meccsre free 15k nézzetek rá  :beerchug:

#7476 május 01, 2019, 10:45:50, peshark
A fogadáskészítős meccs előtti tippek után is jár az ingyenes élő?

Válasz: igen  :D

Fizetett ki valaki bet365-ről mostanában közvetlenül bankszámlára pénzt? Másfél hete kértem ki, de még nem érkezett meg. Skrillre egyből meg szokott. Elvileg ugye 2-10 nap az átfutási idő, de régen sosem volt ennyi, max 2 nap.

Idézetet írta: zsolti Dátum május 09, 2019, 22:02:20
Fizetett ki valaki bet365-ről mostanában közvetlenül bankszámlára pénzt? Másfél hete kértem ki, de még nem érkezett meg. Skrillre egyből meg szokott. Elvileg ugye 2-10 nap az átfutási idő, de régen sosem volt ennyi, max 2 nap.

Milyen dátumon igényelted?


Idézetet írta: zsolti Dátum május 09, 2019, 22:26:02
Április 28-án.

Ez már a 8-ik munkanap. A számládon azt írja, hogy feldolgozták a kifizetést?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 09, 2019, 22:32:41
Ez már a 8-ik munkanap. A számládon azt írja, hogy feldolgozták a kifizetést?

Nem ír semmilyen státuszt a kifizetésnél. Írtam már nekik, de persze csak azt kaptam, hogy várjam meg a 10 munkanapot. Korábban mikor szintén a számlámra kértem ki, akkor a bank visszaküldte a bet365nek, szóval valószínűleg a banknál van valami, de skrillen keresztül meg simán megkapom. Csak gondoltam megkérdezem itt, hátha tud valaki valamit.

9-én elvileg (szerencsés napom volt) nyertem legalább 100-at néhány fogadásból, 5-ből 4 bejött, 35 ezerből lett 100-110 (a 35-ön kívül), a fogadástörténetben arra a napra az van írva, hogy 34 ezerből 40 ezret nyertem. (Csak az egyik fogadással 60 volt a nyereség, nagyjából az hiányzik onnan.)
A múltkor meg nyertesnek írt egy fogadást, ami vesztes lett egyébként. Elszámolhatnak ilyeneket? Erre is nekem kell figyelnem?? Mit csináljak?

Egy Libertadores-kupa meccs volt egyébként, lehet, hogy másnapra könyvelik majd meg a nyereséget? Most olyan, mintha vesztes lett volna a fogadás.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum május 11, 2019, 08:24:35
9-én elvileg (szerencsés napom volt) nyertem legalább 100-at néhány fogadásból, 5-ből 4 bejött, 35 ezerből lett 100-110 (a 35-ön kívül), a fogadástörténetben arra a napra az van írva, hogy 34 ezerből 40 ezret nyertem. (Csak az egyik fogadással 60 volt a nyereség, nagyjából az hiányzik onnan.)
A múltkor meg nyertesnek írt egy fogadást, ami vesztes lett egyébként. Elszámolhatnak ilyeneket? Erre is nekem kell figyelnem?? Mit csináljak?

Ha 5-ből 4 bejött, akkor az azt jelenti, hogy az egyik vesztes. Nem? Vagy öt fogadószelvényről van szó?